Jump to content



download windows


deninho

Recommended Posts

τελικά βρήκα το cd windows xp home από ένα γνωστό, κι έγινε από εκεί η δουλειά :)

@dpolal: απορρίπτεται η πρόταση αυτή για δύο λόγους: α. Λόγω δουλειάς χρησιμοποιεί συγκεκριμένα προγράμματα (δε γνωρίζω πως λέγεται η κατηγορία, αλλά είναι για οικονομικά) που δεν υπάρχουν σε λίνουξ.

β. Λογικά δικαιούμαι κι εγώ τα προγράμματα που δίνει η MS καθώς το Πανεπιστήμιό μου συμμετέχει κανονικά στα προγράμματα της MS, αλλά όλοι εκεί μέσα είναι τόσο ανεύθυνοι που κανείς δεν ξέρει τίποτα. Μόνο το πότε πληρώνονται :fist:

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι απο το τει πειραια? ειμαι και εγω εκει και μου εδωσαν username και password για το msdn οποιος θελει να γραφτει πρεπει να ειναι πρωτοετης και να μηλησει με τον υπευθηνο του προγραμματισμου . οτι αλλο θελετε για το τει πειραια οι πρωτοετης εδω ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

εγώ (αν και όχι πρωτοετής) σε συζήτηση που είχα με τον υπεύθυνο του προγραμματισμού μου είπε πως ναι μεν υπάρχει σύμβαση με την MS κλπ αλλά δεν δίνουν κωδικούς γιατί δεν έχουν προσωπικό για να κάνει την δουλειά που χρειάζεται...

Και το καλύτερο από όλα, μου είπε πως αν κατεβάσω καποια πειρατική έκδοση λόγω του ότι φοιτώ εκεί δεν θα με κυνηγήσουν :p

PS: Εσύ σε ποιο τμήμα είσαι ;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.