Jump to content



Αγορά Laptop γυρω στα 1000€


LiK

Recommended Posts

πολυ καλες συμβουλες απο τους φιλους πιο πανω. παντως με μια 9 cell μπαταρια θα εισαι καλυμένος. η αναλυση 1280χ800 στις 15,4" μετράει 5 και χρονια ζωης οποτε καταλαβαινεις πως σ αυτες τις " θα ηθελες κατι με περισσοτερη αναλυση.εχω καποιο asus και γω υποψη μου οχι με pva αλλα με πολυ καλες γωνίες θέασης. σε γενικές γραμμες στην ελλαδα πρεπεινα αγοραζεις πλεον με τον κινδυνο μπας και σε κοροιδέψουν, οπως σε αντιμετωπιζουν ολοι εκει εξω.μην τους τα σκασεις λοιπον αν δεν δεις το laptop, να παιξεις μαζι του να το πιασεις να δεις αν ζεστενεται απο πανω, να δεις υποφερτες γωνιες θεασης (τα fuzitsu-siemens με 17" ξεχωρίζουν), THN εγγυηση!μαθε τα παντα για αυτη και πιος την παρεχει!για παραδειγμα μια εγγυηση πλαισιου εμενα προσωπικα δεν με χαλαει ενω κατι αλλες....

Link to comment
Share on other sites

βασικα το τι προσφεται σε καθε λαπτοπ ειναι κακετο fix κ δν αλλαξει (για το δες την ψηφιακα..)

οποτε δν μπορων να παρω 9-cell...

τελικα πηρα το ΗΡ π ελεγα κ το περιμενω απο εβδομαδα!

σας ευχαριστω όλους!

Link to comment
Share on other sites

.εχω καποιο asus και γω υποψη μου οχι με pva αλλα με πολυ καλες γωνίες θέασης

αντε πες το,ποιο ειναι.

το μαγαζι που εχω βρει στελνει Ελλαδα με C.O.D αλλα θα ηθελα να το δω και απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

το asus v6va για παραδειγμα, εχει παρα πολυ καλες γωνιες θεασης αλλα και τα παρεμφερη πιο καινουργια μοντελα απο αυτο.καλωριζικο LiK!επισης συμφωνα με anandtech το asus g2p.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.