Jump to content



καηκε η p5e μου; τι να κανω ;


γαβριά

Recommended Posts

δεν συνιστω τιποτα στο φιλο για καταχρηση εγγυησης.αλλωστε οι εταιρειες εχουν την δυνατοτητα να καταλαβουν κατι τετοιο η οχι, δεν φταιει ο καταναλωτης. αυτοι εχουν τα δικα τους οπλα και εμεις τα δικα μας...δεν ειμαστε στο thelab με το μερος κανενος παρα μονο με το μερος του καταναλωτικου κοινου,νομιζω?τωρα ο moderator μπορει να σβησει οποιο μυνημα θελει και να με διαγραψει και απο το forum.δεν με ενδιαφερει.εγω τη γνωμη μου ειπα σαν ελευθερος πολιτης αυτης της χωρας.ας ειναι και παρακινηση για αδικημα (οπως θεωρει ο moderator).δεν παιρνω τιποτα πισω.δεχομαι να υποστω τις συνεπειες....

Link to comment
Share on other sites

δεν συνιστω τιποτα στο φιλο για καταχρηση εγγυησης.αλλωστε οι εταιρειες εχουν την δυνατοτητα να καταλαβουν κατι τετοιο η οχι, δεν φταιει ο καταναλωτης. αυτοι εχουν τα δικα τους οπλα και εμεις τα δικα μας...δεν ειμαστε στο thelab με το μερος κανενος παρα μονο με το μερος του καταναλωτικου κοινου,νομιζω?τωρα ο moderator μπορει να σβησει οποιο μυνημα θελει και να με διαγραψει και απο το forum.δεν με ενδιαφερει.εγω τη γνωμη μου ειπα σαν ελευθερος πολιτης αυτης της χωρας.ας ειναι και παρακινηση για αδικημα (οπως θεωρει ο moderator).δεν παιρνω τιποτα πισω.δεχομαι να υποστω τις συνεπειες....

NoRLY.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν κοπεί το ρεύμα την ώρα που κάνεις update... ναι τη χάνεις...

(δε συζητάμε το να βάλεις άλλης μητρικής το bios κατά λάθος ή εσκεμμένα):whip:

Δεν την χανεις καθολου την συγκεκριμενη . Και το καλωδιο απο το psu να τραβήξεις οταν εχει κανει erase to rom στο επομενο boot θα ζητησει cd η usb stick με bios ( η το cd της με τους drivers περιεχει το bios που ερχεται το εκαστοτε mobo)

CrashFree BIOS 3

Simply restore corrupted BIOS data from USB flash disk

The ASUS CrashFree BIOS 3 allows users to restore corrupted BIOS data from a USB flash disk containing the BIOS file. This utility saves users the cost and hassle of buying a replacement BIOS chip.

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=572&l4=0&model=1873&modelmenu=1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.