Jump to content



Κάηκαν τα Z-5500;


planetman

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
και σαν να μύρισε κάτι....

ξέρει κάποιος πόσα χρόνια εγγύηση έχουν?

αν θυμάμαι καλά είναι αγορασμένα το μάιο του 2007...

Αν δεν κανω λαθος ειναι στα 2 χρονια η εγγυηση τους...οποτε ισα ισα προλαβαινεις !!

Link to comment
Share on other sites

Τα πήγα στο πλαίσιο, όντως είχα πρόβλημα, ήταν εντός εγγύησης και αυτή τι στιγμή έχω πιστωτικό 299€. Εννοείτε πως δεν θέλω ξανά τα ίδια.Έχετε να προτείνετε κάτι αντίστοιχο?

Link to comment
Share on other sites

Τα πήγα στο πλαίσιο, όντως είχα πρόβλημα, ήταν εντός εγγύησης και αυτή τι στιγμή έχω πιστωτικό 299€. Εννοείτε πως δεν θέλω ξανά τα ίδια.Έχετε να προτείνετε κάτι αντίστοιχο?

παρε τα ιδια παλι ρε συ εαν εχεις και εγγυηση πλαισιο μια χαρα γιατι σε αυτα τα λεφτα δεν σε κοβω για κατι παρομοιο

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου καηκαν τα ηχεια,τα ειχα απο e-shop,δεν ειχε διαθεσιμα τοτε,και μου δινουν πιστωση (οταν τα πηρα ηταν στα 235€) τωρα ειναι στα 280€,μετα απο ενα τηλεφωνικα,τελικα καταφερακ αι πετυχα αντικατασταση.

Σημερα το καινουργιο σετ (2 βδομαδων) εκει που επαιζα τερμα (ολοι η ενταση χωρις ενισχυση) ξαφνικα κλεισαν παλι,και δεν ανοιγαν,ειδα ασφαλια ολα μια χαρα.

Τελικα ανοιξαν μετα απο ενα 2ωρο (απο θερμοκρασια κλεισαν δηλαδη???),και τωρα το subwoofer δεν δουλευει σωστα,δεν εχει καθολου δυναμη,και βγαζει εναν απαισιο ηχο.

Τι να κανω??? :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.