Jump to content


Βοήθεια... Πρέπει αύριο να αγοράσω 25vga. Κόστος 120€-150€.


rostav

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
Μπα, τι με λες?:sarcastic:

Οι drivers κάνουν την διαφορά:nada:

Και προφανώς η Nvidia που βγάζει κάθε βδομάδα καινούριο beta ειδικά optimized για reviewers και μόνο ή που κάνει disable διάφορα χαρακτηριστικά του hardware διότι τελικά δεν δουλεύουν όπως θα έπρεπε όταν ανακοινώθηκαν ή που κρατάει τα σκήπτρα σε BSODS στα Vista έχει τους καλύτερους drivers.

Βρε τι μαθαίνουμε.......

Link to comment
Share on other sites

Και προφανώς η Nvidia που βγάζει κάθε βδομάδα καινούριο beta ειδικά optimized για reviewers και μόνο ή που κάνει disable διάφορα χαρακτηριστικά του hardware διότι τελικά δεν δουλεύουν όπως θα έπρεπε όταν ανακοινώθηκαν ή που κρατάει τα σκήπτρα σε BSODS στα Vista έχει τους καλύτερους drivers.

Βρε τι μαθαίνουμε.......

Ναι:yes2:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σήμερα μπήκαν στα PC οι κάρτες και τα παιχνίδια τρέχουν μια χαρά. Σε επόμενη επίσκεψή μου θα τρέξω test και θα ανεβάσω αποτελέσματα. Ευχαριστώ και πάλι για τις απόψεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω ATI 4850 και μια Ram Kingston 1gb που έχει 12-15 euro... και τέλος.. gt σε ένα net cafe αυτό που χρειάζεται είναι ram + κάρτα γραφικών...

Edit .. Μόλις είδα ότι πήρες κάρτες!! Καλές δουλειές φιλε μου :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.