Jump to content



Η Η.Ο.Τ ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Πάντως εμένα που μου έπεσαν μερικές σταγόνες στο χέρι την ώρα που χυνόταν, απλώς ένιωσα ένα τσούξιμο τίποτα το φοβερό.Άμα τώρα σου πέσει κανά μπουκάλι στο χέρι την έβαψες....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα που μου έπεσαν μερικές σταγόνες στο χέρι την ώρα που χυνόταν, απλώς ένιωσα ένα τσούξιμο τίποτα το φοβερό.Άμα τώρα σου πέσει κανά μπουκάλι στο χέρι την έβαψες....:hehe:

χαχαα like T-1000

post-4064-1416073684,0961_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους.

Υ.Γ. Μόνο προσέχετε με το άζωτο. Μια φορά γίνεται το κακό. Με σταγόνες δεν τρέχει τίποτα, αλλά.... ας μην περιγράψω σκηνή από εργατικό ατύχημα καλύτερα, τι έπαθε το χέρι κάποιου άτυχου... φτου μακριά από εσάς

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ανέβηκε σήμερα στο φόρουμ της OCX. Διαγωνισμός benching με δώρο 2 Ε8400 σε όσους δώσουν περισσότερους πόντους στην OCX (προκειμένου να επανέλθει στην 1η θέση) από τις 24/10 μέχρι την Ημέρα των Ευχαριστιών η οποία είναι στις 28/11. Οπότε μάγκες για ένα μήνα πρέπει να benchάρουμε όσο μπορούμε για να κρατήσουμε την 1η θέση.:neo:

kcj6hj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους.

Υ.Γ. Μόνο προσέχετε με το άζωτο. Μια φορά γίνεται το κακό. Με σταγόνες δεν τρέχει τίποτα, αλλά.... ας μην περιγράψω σκηνή από εργατικό ατύχημα καλύτερα, τι έπαθε το χέρι κάποιου άτυχου... φτου μακριά από εσάς

Εγώ πχ δεν το φοβάμαι, παρόλο που έχω πάθει 2-3 εγκαυματάκια (της πλάκας, σταγονίδια που έμειναν στο χέρι όταν γέμιζα), αλλά ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι ΟΛΟΙ μας πρέπει να προσέχουμε, γιατί είναι πολύ επικίνδυνο, αν γίνει σοβαρό ατύχημα - εγκαύματα πολύ άσχημα και ίσως ανεπανόρθωτα (σε σημείο γάγκραινας έχω ακούσει).

Μπορεί να το βλέπουμε σαν παιχνίδι, αλλά θέλει προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ανέβηκε σήμερα στο φόρουμ της OCX. Διαγωνισμός benching με δώρο 2 Ε8400 σε όσους δώσουν περισσότερους πόντους στην OCX (προκειμένου να επανέλθει στην 1η θέση) από τις 24/10 μέχρι την Ημέρα των Ευχαριστιών η οποία είναι στις 28/11. Οπότε μάγκες για ένα μήνα πρέπει να benchάρουμε όσο μπορούμε για να κρατήσουμε την 1η θέση.:neo:

kcj6hj.jpg

Κιμωνα εχεις πμ....:baby:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.