Jump to content


Δυνατος κροτος σε ποντικι...!!!!!!!!


pastelidis.n.s.

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
@ dubber πραγματικα εσκασε σου λεως το ακουσε και η μανα μου μεχρι μεσα

img2456ar9.jpg

Αν δεν βγάλεις άλλη άκρη και δεν έχεις τί να το κάνεις, απ'το να το πετάξεις φέρτο μου μια από εδώ να το δω.

Ο ηλεκτρολυτης από αλκαλικές δεν καθαρίζει με οινόπνευμα και επίσης καλό είναι να αποφεύεις την επαφή με άλλα καθαριστικά γιατί μπορεί να απελευθερωθεί χλώριο ή αλλα τοξικά αέρια (=δεν είναι καλό). Εννοείται ότι δεν αγγίζεις τον ηλεκτρολύτη με τα χέρια είται αυτός είναι σε ψιλο-υγρή μορφή ή σαν αλάτι.

Φιλικά,

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν ξερω τι να πω παντως πρωτη φορα το συναντησα στη ζωη μου να σκαει ποντικι στα χερια μου...

@dubber εννοειται κανε πλακα οσο θες δεν σε παρεξηγω....

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ηταν το πρωτο ποντικι που μπηκε σε τροχιά γυρω απο τη γη χρησιμοποιώντας ηλεκτρολυτικους πυκνωτες και αλκαλικες μπαταριες σαν μεσο προώθησης :p

χχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

sorry για το offtopic!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ηταν το πρωτο ποντικι που μπηκε σε τροχιά γυρω απο τη γη χρησιμοποιώντας ηλεκτρολυτικους πυκνωτες και αλκαλικες μπαταριες σαν μεσο προώθησης :p

Απλα τα σπας....!!!!!:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Χρήστο θα σου πω εγώ τι έγινε και έσκασε το ποντίκι σου, άκου με προσοχή.Μάλλον με την κάρτα δικτύου μου και την πατέντα που έκανες, δεν αναφέρω γιατί, για λόγους ευνόητους, το ποντίκι δεχόταν πολλές ακτινοβολίες και τελικά σε προσπάθεια που έκανε για να διαλέξει με ποια θα παίξει μπερδεύτηκε και τα έπαιξε το 'σκασμένο'.

Όλα τα παραπάνω ήταν για να πλάκα.Σοβαρός λόγος που μπορεί να έγινε αυτό μπορεί να είναι και ότι καθώς περίμενες να φορτώσει καμιά σελίδα στο διαδίκτυο το βαρούσες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.