Jump to content



Δώρο γενεθλίων


ManosRK

Recommended Posts

Kανε μια δωρεα ή δωσε λεφτα σε καποιον που εχει αναγκη... σε ενα αστεγο σε καποιον ηλικιωμενο...

Κανε πρασινη τη ταρατσα του σπιτιου σου..

Κανε το τραπεζι στους φιλους σου...

Αν πω ότι είμαι καρμοίρης και Skroutz είμαι καθίκι ?

προσυπογράφω την παραπάνω δήλωση :D

Ναι αμέσως εσύ μην χάσεις εσύ :p

εαν τα λεφτα σε παιρνουν κανε το τραπεζι σε ολους τους lab-ιτες:jester:

U must be kidding me, 70 Ευρώ έχω άντε να δώσει και καμιά 30-50 ο father δεν είμαι και Ωνάσης :p

Θέλουμε κέρασμα! :p

Εννοείται αλλά θέλω και δώρα ε! όποιος δεν δώσει δώρο δεν παίρνει κέρασμα :p

Δεν μαζευόμαστε όλοι μαζί να πάμε σε μια ταβερνούλα να τσακίσουμε κοψίδια και κράσους;;;;; :man_in_love::man_in_love:

Καλά ΟΚ εάν δεν μας γουστάρεις... πάρε την κοπελιά σου, μάζωξε τα κολητάρια σου και περάστε μια δημιουργική μέρα, από το πρωί έως το βράδυ, με τρελό ξεφάντωμα! :yes2:

[edit] φτου... προλάβανε άλλοι... τι στο καλό; τόσο λιγούρια είμαστε όλοι μας;[/edit]

Σας πάω!!! (Tουλάχιστον τους πιό πολλούς από σας :whistling) κοπελιά δεν έχω εδώ και κάτι χρόνια (Δυστυχώς/Ευτυχώς, ανάλογα), Κολλητήρια λίγα πάλι (ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΑ λίγα όμως :p). Δημιουργική μέρα περνάω κάθε χρόνο αυτή τη μέρα ούτως ή άλλως. Τρελό ξεφάντωμα is not my style.

Ένας-ένας ρε να προλαβαίνω να απαντήσω! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Τρελό ξεφάντωμα είναι υποκειμενικό για τον κάθε έναν.

Για κάποιον μπορεί να είναι μπουζούκια με φίλους/φίλες...

Για κάποιον μπορεί να είναι να λιώνει μπροστά από ένα PC με φίλους και δίπλα να υπάρχουν πίτσες, σουβλάκια, μπυρόνια, τσίπουρα...

Εεεε με όλο και κάτι θα την βρίσκεις, just do it, αλλά όχι μόνος σου! :D

Υ.Γ. Όσο για την κοπελιά... εεε οκ, κολομπαρς αρ γουετινκ γιου... :magic:

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι να ικανοποιηθείς... να τσοντάρουμε και εμείς λίγα ντε... για το δώρο και καλά.

(αλλά μετά θα πρέπει να κάνεις worklog, photos, review, και κέρασμα :p)

Βρε βάλε εσύ άμα είναι και σου κάνω και review και worklog και ότι θες μετά :hehe:

Ότι θα γινόταν όλο αυτό το thread για 100 ευρώ max δεν το περίμενα...

100-200 όριο, φοιτητές είμαστε όχι ITάδες :upside:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι θα δυσκολευτουν λιγο οι κοπελες με τη διαλεκτο του στυλ

''ελα να μου γλυψεις το κανιστρο''

''βαρα μου orth-ια priority 9 να δεις τις θερμοκρασιες μου και ποσο rockstable ειμαι''

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι θα δυσκολευτουν λιγο οι κοπελες με τη διαλεκτο του στυλ

''ελα να μου γλυψεις το κανιστρο''

''βαρα μου orth-ια priority 9 να δεις τις θερμοκρασιες μου και ποσο rockstable ειμαι''

Πλακα θα χε, αλλα αν παιξουν unstable σκηνικα, δε θελω να ειμαι κοντα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως κανόνισα ένα ταξιδάκι Ζυρίχη (για τη γιορτή), και αν είμαι εξαιρετικά τυχερός ίσως για τα γενέθλια να κανονίσω ένα ταξιδάκι Βαρκελώνη (συμπτωματικά εκείνο το Σ/Κ που θα έχω τα γενέθλια, θα έχει και ντέρμπι :D). Αλλιώς ένα λαπτοπ, για τη σχολή

Link to comment
Share on other sites

1+ ωρα ασταματητο καρτ

βασικα χιονισε το καρτ ειναι ατομικο και τα νοικιαρικα δεν πανε βημα, πες μας μερα και κανουμε παρτυ

Επισης κατι που σκεφτομουνα και εγω προσφατως ειναι τα lego mindstorms,κατι παραπανω μεν ξυραφιαστο δε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.