Jump to content



Windows users : Θα δοκιμάσετε το νέο Ubuntu 8.10 & OOffice 3 ?


ChSin7

Windows users : Θα δοκιμάσετε το Ubuntu 8.10 και/ή OO3  

71 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

vista τρεχει ο game pc και vista/linux το κατεβαστηρι..Να πω την αληθεια τα λινουξ τα βαλα για να μαθω και 5 πραματακια παραπανω και να ξεστραβωθω λιγο επιτελους...Παντως τα ΟΟ3 τα χω και στους 2 υπολογιστες καθως τον τελευταιο καιρο εκανα μια στροφη προς το ελευθερο λογισμικο...και μπορω να πω οτι δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα τουλαχιστον μεχρι τωρα..:mamba:

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχουν βελτιωθει τραγικα τα πραγματα... κατεβασα το Live cd του ubuntu64bit 8.04 και το εβαλα στο λαπτοπ και δουλευουν τα παντα βρηκε ολες τις συσκευες και ετρεχε και πολυ γρηγορα.. αν δεν ειχα αναγκη κατι photoshop και office θα εβαζα ubuntu σαν κυριο λειτουργικο. Μου αρεσε παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά είμαι καλυμμένος με XP/Vista και MSOffice.

Σοβαρά το λέω ότι είμαι καλυμμένος, με την έννοια ότι αυτά που θέλω να κάνει τα κάνει. Δεν έχω βάλει το νέο OOo, αλλά αν δεν είναι πλήρως συμβατό με τα MS Office δε μου είναι χρήσιμο. Επίσης δεν ξέρω καθόλου τα menu του, και τέλος, μου φαίνεται και πιο αργό και πιο αναξιόπιστο.

Ubuntu το τελευταίο που έβαλα ήταν ή το 5.10 ή το 6.04, οπότε όχι, δεν πρόκειται να δοκιμάσω το 8.10 ούτε το 8.04 ούτε κανένα, εκτός αν μου πει κάποιος "στήστο μου", οπότε "αναγκαστικά" του το βάζω :)

Ποιος είσαι και τι έκανες στο Σωτηράκι™;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.