Jump to content



Windows Vista & Server 2008 Service Pack 2?


mariosalice

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Οσοι θέλετε να κατεβάσετε τα SP2 for VISTA & Server 2008, που είναι πάνω από 600 ΜΒ κετευθείαν από την Microsoft, τότε ακολουθήστε .......ΑΥΤΟ........ το link. :happy2:

Mπορείτε να κατεβάσετε και ελληνικό SP2 για όσους από εσάς έχετε ελληνικά VISTA.

Eίναι σε ΜΟΡΦΗ ISO και ουσιαστικά είναι η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ έκδοση που κυκλοφορεί ....

Έχει τον ΤΙΤΛΟ.....Windows Server 2008 Service Pack 2 and Windows Vista Service Pack 2 Beta Customer Preview Program (CPP)

Εγώ δεν την έβαλα ακόμη αφού ΤΩΡΑ την κατεβάζω....:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

χθες το windows update με ειδοποίησε για ενημέρωση.

κοιτάω sp2 uninstall tool..ώπα λέω.....το τελικό sp2 ή κανένα καινούριο beta build?

παρότι είχα το v.113 μου το απεγκατέστησε και μου βαλε αυτό.

Vista SP2 Build 16497 for x64 (KB948465)

Installation date: ‎4/‎2/‎2009 5:04 μμ

Installation status: Successful

Update type: Important

Customer Preview Program (Beta): Windows Vista Service Pack 2 - Contains all previously released updates, also contains fixes focused on addressing top priority issues.

More information:

http://support.microsoft.com/kb/948465

προς το παρόν δεν είδα κάτι να αλλάζει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εμένα μου το έβγαλε, μου το έβαλε και μετά το ξαναέβγαλε και πάλι ζητάει να το ξαναβάλει (το sp2). Νομίζω ότι στην MS έχουν όρεξη να παίζουμε τις κουμπάρες:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ήδη έχετε κάνει λόγω επ'αυτού αλλά σε περίπτωση που θέλετε να εξαφανίσετε το Watermark:

http://deepxw.blogspot.com/2008/12/remove-watermark-v03-build-20081210.html

Τρέχετε το patchάκι και βουαλά! Μπορείτε να επαναφέρεται το ίδιο εύκολα την αλλαγή που προκαλέσατε σε περίπτωση προβλήματος αν και εμένα δεν μου δημιούργησε κανένα. Ισχύει για κάθε Watermark των Windows, όχι μόνο του SP2 ( πχ και για τα Windows 7 ).

Vista x86 SP2 v113 εδώ.

post-7238-1416073842,1227_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.