Jump to content



Αλλαγές στα Rank


Recommended Posts

ΩΧ μένει ο αστρογάτος μπήκε και ο λούκι λουκ.....και η κάρμεν

την στρουμφοκάτσαμε :p

Άντε καλοστέριωτοι ωρέ

Εσύ με τον astro έπρεπε να είστε παρέα mods εδώ.

...και κάπου πάνε δεξιά να υπάρχουν δύο BAN counters για να εντείνεται ο ανταγωνισμός μεταξύ σας

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Με βαριά καρδιά έχω να σας ανακοινώσω ότι ο έτερος founder [MENTION=27]RootX[/MENTION] καθώς και ο admin [MENTION=129]Chosen[/MENTION] αποφάσισαν να παραδώσουν την σκυτάλη μιας και ο χρόνος τους είναι πλέον πολύ περιορισμένος για να μπορέσουν να προσφέρουν όπως θα ήθελαν στο λάμπη που τόσο αγάπησαν. Η απόφαση δεν ήταν εύκολη, αλλά χρειάζονται μεγάλα κοχόνες να αποφασίσεις να αφήσεις* αυτό που έφτιαξες κι αγαπάς για να το δεις να γίνεται μεγαλύτερο και καλύτερο. Το μόνο που μπορούμε να τους πούμε εμείς είναι ένα τεράστιο ευχαριστώ για την προσφορά τους όλα αυτά τα χρόνια.

*Εννοείται βέβαια ότι δεν θα τους αφήσουμε.. να αφήσουν τίποτα, εδώ θα είναι μαζί μας να μας συμβουλεύουν όποτε χρειαζόμαστε.

Από κει και πέρα όπως είπαμε πριν λίγες μέρες ο Λάμπης (και με την προσθήκη της Karmen στην ομάδα) είναι σε ρότα αλλαγής. Έρχονται πολλά νέα πράγματα σε πολλαπλούς τομείς του site κι είμαστε ιδιαίτερα ενθουσιασμένοι που έχοντας κλείσει 10 χρόνια παρουσίας στο ελληνικό διαδίκτυο βλέπουμε μπροστά για τουλάχιστον άλλα τόσα. Ελπίζουμε να είστε κι εσείς μαζί μας.

Φάνη, Πέτρο σας αγαπάμε και θα μας "λείψετε" :hug:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=27]RootX[/MENTION] [MENTION=129]Chosen[/MENTION]

Παιδιά να είστε καλά με υγεία και να χαίρεστε τις οικογένειές σας.

Η κληρονομιά είναι μεγάλη πραγματικά και χάρηκα που σας γνώρισα. Όπως είπε και ο Κώστας δε χανόμαστε και όπως και να το κάνουμε θα σας ζαλίζουμε κατά καιρούς. Η εμπειρία που αποκτάς πάνω σε κάτι όπως και η αγάπη που τρέφεις γι' αυτό, δεν αντικαθιστάτε από πρόσωπα έτσι απλά όπως και να το κάνουμε.

Σας ευχαριστώ για όλα ως μέλος του Λάμπη και σαν το άτομο που καθοδηγήθηκε στα πρώτα του βήματα από άτομα που πραγματικά ξέρανε τι έπρεπε να του πουν και πότε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω τίποτα γιατί ότι και να θέλω να πω θυμίζει σενάριο του Φώσκολου παρέα με το επόμενο Ρόδα, Τσάντα και Κοπάνα. :(

Ευχαριστώ προσωπικά για όλα, δεν είναι αντίο, είναι απλά μία αλλαγή στα "settings".

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας υπάρξει εδώ από τα σπαργανα του φόρουμ, και προερχομενος από τον "πατέρα " του, PC tech, για όποιους θυμούνται, στεναχωρήθηκα με αυτή την είδηση.

Να είστε καλά παιδιά, και εύχομαι στους καινούργιους καλή επιτυχία!

Sent from LG G2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με βαριά καρδιά έχω να σας ανακοινώσω ότι ο έτερος founder [MENTION=27]RootX[/MENTION] καθώς και ο admin [MENTION=129]Chosen[/MENTION] αποφάσισαν να παραδώσουν την σκυτάλη μιας και ο χρόνος τους είναι πλέον πολύ περιορισμένος για να μπορέσουν να προσφέρουν όπως θα ήθελαν στο λάμπη που τόσο αγάπησαν. Η απόφαση δεν ήταν εύκολη, αλλά χρειάζονται μεγάλα κοχόνες να αποφασίσεις να αφήσεις* αυτό που έφτιαξες κι αγαπάς για να το δεις να γίνεται μεγαλύτερο και καλύτερο. Το μόνο που μπορούμε να τους πούμε εμείς είναι ένα τεράστιο ευχαριστώ για την προσφορά τους όλα αυτά τα χρόνια.

*Εννοείται βέβαια ότι δεν θα τους αφήσουμε.. να αφήσουν τίποτα, εδώ θα είναι μαζί μας να μας συμβουλεύουν όποτε χρειαζόμαστε.

Από κει και πέρα όπως είπαμε πριν λίγες μέρες ο Λάμπης (και με την προσθήκη της Karmen στην ομάδα) είναι σε ρότα αλλαγής. Έρχονται πολλά νέα πράγματα σε πολλαπλούς τομείς του site κι είμαστε ιδιαίτερα ενθουσιασμένοι που έχοντας κλείσει 10 χρόνια παρουσίας στο ελληνικό διαδίκτυο βλέπουμε μπροστά για τουλάχιστον άλλα τόσα. Ελπίζουμε να είστε κι εσείς μαζί μας.

Φάνη, Πέτρο σας αγαπάμε και θα μας "λείψετε" :hug:

wtf ρε με έβγαλες από admin; Το όριο στα ΡΜ σου ζήτησα να μου αλλάξεις, έλεος webmaster της πλάκας...

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι στα παιδιά [MENTION=27]RootX[/MENTION] [MENTION=129]Chosen[/MENTION] που έκαναν "ένα βήμα πίσω" από τα καθήκοντα της πρώτης γραμμής, να είστε πάντα καλά με τους ανθρώπου σας !

Και όσο για την αποστασιοποίηση, αυτό το ακούω "βερεσέ" ! :)

Ίσα ίσα που αυτή η κάποια απόσταση από τα πράγματα δίνει μια άλλη οπτική γωνία, που την έχουμε ανάγκη, όσο και την πείρα σας, για να κάνουμε καλύτερο αυτό που ξεκινήσατε και στηρίξατε εσείς! :T:

Ήδη τα πρώτα βήματα έγιναν! :clap:

Link to comment
Share on other sites

in other news, καλωσορίστε τον [MENTION=12866]Narzul[/MENTION] στην νέα του θέση ως newsposter στον Λάμπη μας. Πάμε γερά να ολοκληρώσουμε το τρίπτυχο "Πίτσα μπάλα και καράτε":p

Στάθη καλωσόρισες και σιδεροκέφαλος :D

Link to comment
Share on other sites

Thx thx πολύ που με δεχτήκατε στην ομάδα σας.

Ελπιζω να βαλω κι εγω το λιθαρακι μου στην βελτιωση του αγαπημενου μας forum και να συνεχίσω την καλή δουλειά των newsposter που πέρασαν.

Link to comment
Share on other sites

Thx thx πολύ που με δεχτήκατε στην ομάδα σας.

Ελπιζω να βαλω κι εγω το λιθαρακι μου στην βελτιωση του αγαπημενου μας forum και να συνεχίσω την καλή δουλειά των newsposter που πέρασαν.

Καλώς όρισες στην ομάδα, καλά κουράγια και σιδεροκέφαλος,

ααα, μην κλείνεις ακόμα την πόρτα :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.