Jump to content



Αλλαγές στα Rank


Recommended Posts

Βασικά δεν κατάλαβα τι παίχτηκε, απλά ότι από κει που έπαιρνα τον παχυλό μισθό του moderator, ξαφνικά βρέθηκα να πληρώνω τους μισθούς των newsposters :(

Αρκουδέηδες...

ωραίο μισθό έδινε το moderιλίκι....άλλαζες τους ssd σαν πουκάμισα:hehe:

@Jaco...όχι που θα γλύτωνες με τόσα sticky.......τύφλα να χει ο κύρος Γρανάζης.

Deninho με κάθε ΒΑΝ θέλω δωράκι τα καλύτερα γκολ της Barca:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κι άλλες αλλαγές :)

Ο αγαπητός σε όλους μας Chosen πήρε level και μπήκε στην ομάδα των administrator του site, η γνώμη του είναι πολύτιμη για να μένει εκτός των αποφάσεων για το site.

Να καλωσορίσουμε τον Deninho στην ομάδα των moderator και να του ευχηθούμε καλό κουράγιο :D

Τέλος, ο Jaco μπήκε στο group των V.I.P. του TheLab.gr, φαντάζομαι ότι δεν χρειάζεται να σας εξηγήσω τον λόγο. Μακάρι να γίνει παράδειγμα προς μίμηση!

Μεγειά μας!

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια ! :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κι άλλες αλλαγές :)

Ο αγαπητός σε όλους μας Chosen πήρε level και μπήκε στην ομάδα των administrator του site, η γνώμη του είναι πολύτιμη για να μένει εκτός των αποφάσεων για το site.

Να καλωσορίσουμε τον Deninho στην ομάδα των moderator και να του ευχηθούμε καλό κουράγιο :D

Τέλος, ο Jaco μπήκε στο group των V.I.P. του TheLab.gr, φαντάζομαι ότι δεν χρειάζεται να σας εξηγήσω τον λόγο. Μακάρι να γίνει παράδειγμα προς μίμηση!

Μεγειά μας!

Τα διαμαντια της χειμερινης μεταγραφικης περιοδου....

Αξιοι απαντες

Ευγε!

Link to comment
Share on other sites

Εύγε για Chosen, deninho... :fun:

και προσωπικά ευχαριστώ τόσο τα παιδιά της δ.ο. για την τιμή που μου έκαναν, γιατί περί αυτού πρόκειται, όσο και εσάς που το γεγονός αυτό σας βρίσκει σύμφωνους... :)

Είναι ωραίο πράγμα ένα χόμπι, όπως η ενασχόληση με τους υπολογιστές, προγραμματισμός κτλ, να έχει ένα όφελος, το οποίο να μην είναι μόνο προσωπικό...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να δώκω τα συχαρίκια μου και εγώ.

Ας αποκαλύψω βέβαια και τι έδωσε ο καθένας για να προαχθεί:triniti:

Ο Chosen δυο ssdia

O JacΟ τον perc χωρίς το χέρι

Ο Deninho φακούς στο 38.45

Όλα πληρώνονται ....:p

Link to comment
Share on other sites

@dellman: για την ακρίβεια, του υποσχέθηκα να τον αφήσω να χρησιμοποιήσει την Canon Μου όταν έρθει Ελλάδα :p

@GoMaR: τι παραγγελία, παιδί;

@greekfragma: Δύσκολα μου βάζεις :p Στο τέλος της σαιζόν θα μοιράζω blue ray με όλα τα γκολ της Barcelona φέτος :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.