Jump to content



Recommended Posts

Δεν έχω παίξει το game, αλλά και μόνο που είδα στα trailers ότι έχει όπλο που πετάει στα 20m δίπλα σου "πυρηνικούλες" και έσυ μετά συνεχίζεις το έργο σου ανενόχλητος, ξενέρωσα.

Link to comment
Share on other sites

To πιαχνιδι γινεται ολο και καλυτερο οσο προχωραει. Πολυ ωραια quests με πολυ καλο story στα περισσοτερα.

Παντως πρεπει να ειναι αρκετα μεγαλο. Ειδικα αν θες να το ψαξεις το παιχνιδι περνανε οι ωρες και δεν το καταλαβαινεις. :upside:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μιλάμε το παιχνίδι είναι :banging:

το μόνο που μου την έδωσε είναι ότι τα όπλα που έχω δεν είναι δυνατααααααααααα :( και τα κωλόzombie :toomuchne :toomuchne

Δε θέλω να σε spoilάρω, αλλά τα Feral Ghouls υπάρχει τρόπος να τα...αντιμετωπίσεις.

Ένα hint μόνο για να σε βοηθήσω - Tenpenny.

Το παιχνίδι btw τα σπάει ΠΟΛΥ άσχημα, σίγουρα δεν είναι Fallout σαν τα παλιά, αλλά σίγουρα δεν είναι και "το-παίζει-και-14χρονο-Oblivion". Πολύ ποιοτική και καλή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι τα Fera ghouls μου φάνηκαν οτι ήταν εντελώς cannon fodder...Κοινώς φεύγαν άκλαφτα...3 κατακεφαλίδια με το sledgehammer θελανε...Είχα ανεβάσει τα melee weapons και είχα χώσει strength...Επίσης αργότερα στο παιχνίδι θα ανακαλύψεις τον τέρμα εύκολο τρόπο να τα ψοφας...Burn those motherfathers

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδια για πεστε κανα τιπ για το πως φτιαχνεις χαρακτηρα, μπας και το αρχισω κι εγω.

Γενικα μου αρεσει tank φαση (γιουργια) αλλα διαβασα γενικα οτι δεν "βολευει" αυτο στο fallout 3.

Να το παω σε ranged attack φαση.

Βασικα προτεινετε ενα χαρακτηρα, και που να δωκω αρχικα τα points του strength/int/agili etcetc..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.