Jump to content


Call of Duty:World at War PC Multiplayer Client


stackeras

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Μια απο τα ιδια δεν ενθουσιαστικα.Απο γραφικα καλα αλλα κινηση,οπλα,ηχος οπλων θελει βελτιωση. Mου θυμισε MOHA. Ισως και πιο καλο το MOHA. Οσο για τα σκυλια απλα ελεοςς.

Υ.Γ Το COD2 ΠΑΡΑΜΕΝΗ Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΤΩΝ FPS.

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια δεν ενθουσιαστικα.Απο γραφικα καλα αλλα κινηση,οπλα,ηχος οπλων θελει βελτιωση. Mου θυμισε MOHA. Ισως και πιο καλο το MOHA. Οσο για τα σκυλια απλα ελεοςς.

Υ.Γ Το COD2 ΠΑΡΑΜΕΝΗ Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΤΩΝ FPS.

Δυστυχώς και λέω δυστυχώς γιατί περίμενα πολύ καιρό το νέο COD, θα συμφωνήσω απόλυτα.

Γενικά μου φάνηκε πολύ πιο ψεύτικο σε όλα του συγκριτικά πάντα με το COD4 και μου θύμισε αυτό που είχα πάθει όταν έπαιξα για λίγο το Medal Of Honor Airborne (MOHA) ενώ κανονικά έπαιζα το COD4. Μου φάνηκε ψεύτικο στις κινήσεις, ζουμ ιν και ζουμ αουτ, τρέξιμο, kills και άλλα. Τα γραφικά όντως αρκετά καλά αλλά το gameplay και η φευγάτη αίσθηση κινήσεων που μάγεψε στο COD4 θεωρώ οτι λείπει.

θα του δώσω άλλη μία ευκαιρία όταν βγεί κανονικά αλλά αν δω τα ίδια θα γυρίσω με πολύ άνεση στο COD4 που "δεν παίζεται".

Τα σκυλιά μάλλον είναι καλύτερα απο το ελικόπτερο. Xτες δεν με έφαγαν περισσότερο απο 2 φορές (για κάθε φορά που τα φώναζε αντίπαλος) ενώ το ελικόπτερο είχε τύχει να με φάει 5 ή 6 φορές κάποιες φορές. Παραήταν το κακό με αυτό το πράγμα και είχα και κακή παράδοση γιατί μάλλον το βάραγα συνέχεια και μου κρατούσε κακία... :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα μου αρεσε παντος τρελα....αν και δεν εχω βρει server ακομα που να μπορω να παιξω μια πιστα αρκετη ωρα...αλλα τι να κανουμε....δυσκολο παντος...σε θεμα οπλων..δεν σκοτωνεις τοσο ευκολα οπως στο CoD4:D

19lvl και ανεβαινουμε :tongue: Ονομα=ProPi (αν με βρειτε πουθενα...:hug:)

Link to comment
Share on other sites

Αν βγει ενα batlfield 1942 με γραφικα cod4 θα πεσει το καψιμο του αιωνα:toomuchne

οσο για το cod ας περιμενουμε να βγει κανονικα....(κλασσικα με patch updates κλπ κλπ) και βλεπουμε....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.