Jump to content



Call of Duty:World at War PC Multiplayer Client


stackeras

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

87.243.64.162:28960 Fun Arena Wars Cod5 #1

Πως μπαίνουμε σε έναν server...

Μέσα από το παιχνίδι, και αφού έχετε ενεργοποιήσει την κονσόλα (Multiplayer Options), ανοίγετε κονσόλα πατώντας ` (δίπλα από το 1) και γράφετε πχ...

/connect 87.243.64.162:28960

...και μπαίνετε στον Fun Arena Wars Cod5 Server μας!

Link to comment
Share on other sites

87.243.64.162:28960 Fun Arena Wars Cod5 #1

Πως μπαίνουμε σε έναν server...

Μέσα από το παιχνίδι, και αφού έχετε ενεργοποιήσει την κονσόλα (Multiplayer Options), ανοίγετε κονσόλα πατώντας ` (δίπλα από το 1) και γράφετε πχ...

/connect 87.243.64.162:28960

...και μπαίνετε στον Fun Arena Wars Cod5 Server μας!

Έπαιζα εκεί χθες το βράδυ με την παρέα μου λόγω πολύ καλών pings, αλλά αδερφάκι μου το κλείσαμε όλοι γιατί κάθε φορά που σε τρώνε έχει ένα Wait time για respawn περίπου 11 δευτερόλεπτα ffs :crazy:

Επίσης, για να βάλεις server σε όλα τα CoD, Favorites, Add new Favorite ;)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, το καλύτερο μέρος να κατεβάσετε το παιχνίδι:

http://www.fileshack.com/file.x/13144/Call+of+Duty:+World+at+War+Multiplayer+Beta

Ούτε LogIn χρειάζεται, ούτε τίποτα. Αν έχετε και Download Accelerator ( Internet Download Manager πχ ), δουλεύει άψογα!

Δυο λεπτάκια μόνο περιμένετε και τέλος. Κατεβαίνει με 850+ kb/s με 8άρα σύνδεση ( ασχέτως που ο IDM γράφει τα τρελά του πάλι 950 kb/s :S ).

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωθηκα απο ενα φιλαρακια μου που κατεβασε την full version απο ενα prv torrent server οτι το game ειναι παρα πολυ καλο(γραφικα και ηχος) αλλα και πολυ βαρυ. Ε8500 + 8800gt sli και παιζει με 60-70 frames(single player). :cry: αναβαθμηση:cry:

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει leaked η full version btw... :whistling
Ενημερωθηκα απο ενα φιλαρακια μου που κατεβασε την full version απο ενα prv torrent server οτι το game ειναι παρα πολυ καλο(γραφικα και ηχος) αλλα και πολυ βαρυ. Ε8500 + 8800gt sli και παιζει με 60-70 frames(single player). :cry: αναβαθμηση:cry:

iseewhatyoudidthere2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωθηκα απο ενα φιλαρακια μου που κατεβασε την full version απο ενα prv torrent server οτι το game ειναι παρα πολυ καλο(γραφικα και ηχος) αλλα και πολυ βαρυ. Ε8500 + 8800gt sli και παιζει με 60-70 frames(single player). :cry: αναβαθμηση:cry:

:slap:

Link to comment
Share on other sites

οι πρωτες εντυπωσεις ειναι παρα πολυ καλες. 1πρωτον εχει περισσοτερες επιλογες στα γραφικα πλεον μετα το normal υπαρχει το extra.

Οι σκιες ειναι καλυτερες τα μοντελα τα ιδια το νερο παρα πολυ καλο οι εκρηξεις ειναι πιο εντυπωσειακες ειδικα οι φωτιες που οταν πεφτουν κατω παρεμενουν (στυλ FarCry 2) ειδικα η δευτερη περιοχη που ξεκινας απο την θαλασσα ειναι ολα τα λεφτα. Οσο για τα fps εμενα μου φανηκε πιο ελαφρυ απτο προηγουμενο μεσο ορο με ολα τερμα 70-90 και οταν γινεται πανικος απο εκρηξεις πεφτει στα 40 επισυναπτω και καποιες φωτο

post-5467-1416073713,1073_thumb.jpg

post-5467-1416073713,2793_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οι πρωτες εντυπωσεις ειναι παρα πολυ καλες. 1πρωτον εχει περισσοτερες επιλογες στα γραφικα πλεον μετα το normal υπαρχει το extra.

Οι σκιες ειναι καλυτερες τα μοντελα τα ιδια το νερο παρα πολυ καλο οι εκρηξεις ειναι πιο εντυπωσειακες ειδικα οι φωτιες που οταν πεφτουν κατω παρεμενουν (στυλ FarCry 2) ειδικα η δευτερη περιοχη που ξεκινας απο την θαλασσα ειναι ολα τα λεφτα. Οσο για τα fps εμενα μου φανηκε πιο ελαφρυ απτο προηγουμενο μεσο ορο με ολα τερμα 70-90 και οταν γινεται πανικος απο εκρηξεις πεφτει στα 40 επισυναπτω και καποιες φωτο

E όχι.....παλι φοινικες???.....Τι θα γινει ρε παιδια μ αυτους τους φοινικες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.