Jump to content



Call of Duty:World at War PC Multiplayer Client


stackeras

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply
Πριν λιγο το δοκιμασα και γω:D Ολα οκ. Τα 70 fps που εγραψα παραπανω ηταν με ολα στο full σε 1680χ1050 (τωρα μου το ειπε) sry guys. πολυ καλο το game:T: καλο λιωσιμο παιδια.

ε πες μας και το cpu/vga να ξερουμε και εμεις που δεν το χουμε.

Link to comment
Share on other sites

θυμιζει παρα πολυ το 2! κ η ιστορια φερνει λιγο απο το 4 (λιγο ιαπωνια λιγο ρωσια) γενικα ειναι πολυ καλο, η μου φαινεται πολυ καλο γιατι πριν επαιζα farcry2 και BIA τα οποια ειναι χαλι μαυρο

Link to comment
Share on other sites

βασικα εχει καποια κοληματα ειδικα η δευτερη αποστολη που ειμαι κολαει συνεχεια(δεν ξερω ισως παιζει να εχω καποιο ιο, αλλα θυμαμαι και το cod4 κολουσε στην πρωτη εκδοση)θελει συντομα κανενα patch βασικα πανω απο 91 fps δεν παει ισως εχει καποιο vsync αλλα τουλαχιστον σε εμενα με 9800gx2 παει καλυτερα απο το cod4.dem βλεπω την καρτα σου να κραταει τουλαχιστον ενα χρονο ακομα

Link to comment
Share on other sites

τελικα εφταιγαν οι drivers 180.43 beta που ειχα γιαυτο κολουσε θελει WHQL. Το παιχνιδι ειναι χασιμο...

Εν τέλει, ποιούς έβαλες τώρα; 178.24; Εγώ μ'αυτούς είμαι και όλα τζάμι.

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν τρωει κανενα κολλημα παιδες με 4850χ2.. απλα απιθανο...

fps ?

με τη CPU είσαι ?

ήχος? το 5.1 δουλεύει καλά ?

βλέπεις το είχα κάνει προ παραγγελία και την ακύρωσα μετά την έλευση της beta :( για εμένα ο ήχος είναι το Νο1 σε ένα fps game ιδικά όταν παίζω s&d multi player .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.