Jump to content



Call of Duty:World at War PC Multiplayer Client


stackeras

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

αν και το beta δεν μου άρεσε καθόλου, όλα τα λεφτά είναι το ULTRASTARS.

Στατιστικά για multiplayer και για κάθε παίκτη, ανα όπλο, πίστα, ακόμα και για τα σημεία του σώματος που τρως σφαίρα!

Αυτό έλειπε απο το Multi του 4 και είναι πολύ θετικό στοιχείο.

Link to comment
Share on other sites

αν και το beta δεν μου άρεσε καθόλου, όλα τα λεφτά είναι το ULTRASTARS.

Στατιστικά για multiplayer και για κάθε παίκτη, ανα όπλο, πίστα, ακόμα και για τα σημεία του σώματος που τρως σφαίρα!

Αυτό έλειπε απο το Multi του 4 και είναι πολύ θετικό στοιχείο.

φυσικά μπορείς να το κάνεις και στο 4.

μόλις έφτιαξα dedicated για το μαγαζί, θα μπει κ για το 5 link:to_pick_ones_nose:

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι απιστευτο ειδικα καποια φυσικα φαινομαι πως βροχη,αερας επηρεαζουν την ατμοσφαιρα και δειχνουν απολυτως φυσιολογικα. Δειτε τις σταγονες τις βρογχης πανω στο οπλο..

post-5467-1416073720,0266_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις παίξει το modern warfare και το λες αυτό??

Απλά μακράν το καλύτερο cod που έχω παίξει.

Το world at war μόλις το τερμάτισα.

4.5 ώρες μου πήρε στο 3ο επίπεδο.

Το στορυ δεν είναι τόσο ωραίο όσο του (γαμάτου ) στόρυ του modern warfare

και τα γραφικά κατ εμού δεν δείχνουν βελτιωμένα...

Gameplay ίδιο φυσικά (κλασσικό cod)

Και παρόμοιος χρόνος στο τερμάτισμα του compaign (ουσιαστικά τελειώνουν νωρίς)

Link to comment
Share on other sites

το χω λιωσει το 4 οχι απλως το παιξα....και το 4 ενταξει καλο ηταν αλλα φτανει ποσο θα το παιζουμε;και δε καταλαβα γιατι πρεπει να συγκρινουμε και τα δυο παιχνιδια για το ποιο ειναι καλυτερο...και το 4 και το 5 ειναι γαματα....ετσι οπως το πες "κλασεις ανωτερο το 4" λες και το φτιαξες εσυ το παιχνιδι....το κανονικο multi του παιχνιδιου το χεις παιξει;εμενα παντως το 5 μ αρεσε παρα πολυ...σουπερ ατμοσφαιρα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί σώνει και καλά πρέπει να αρέσει στους μεν το ένα που είναι WW2 και στους δεν το άλλο που είναι modern..

Εϊναι διαφορετικό στυλ, εποχή και παιχνίδι. Τι κάθεστε και συγκρίνετε;

Link to comment
Share on other sites

Το στορυ δεν είναι τόσο ωραίο όσο του (γαμάτου ) στόρυ του modern warfare

Kάτσε ρε man, ποιο story, το "war on errorism" φάση? :mamba:

Τερματίζοντας το modern warfare, ένιωσα σαν να είδα american movie με δάφνες ποιότητας Rambo3 ...

Χωρίς να έχω ζήσει πόλεμο, (μακριά από εμάς, και όλους),θεωρώ πως τα WW2 είναι σίγουρα πιο ρεαλιστικά και ατμοσφαιρικά παιχνίδια...

Από εκεί και πέρα, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα///

Link to comment
Share on other sites

Μακράν ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΟΤΑΤΟ. Βέβαια και δεν συγκρίνετε με το frag frag frag cod4 ευτυχώς. Πιο πολύ quake και UT θύμιζε αυτό το παιχνίδι. Όσο για το μικρό σενάριο, απορώ γιατί οι εταιρίες εξακολουθούν να παλεύουν να βγάλουν ντε και καλά single scenario. Τζάμπα εργατώρες δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.