Jump to content



Call of Duty:World at War PC Multiplayer Client


stackeras

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Όσο πιο πολύ το παίζω, τόσο πιο πολύ μ'αρέσει και αφήνω ολοένα και περισσότερο πίσω το 4.

Πολύ ατμόσφαιρα πάντως! Τα Τανκς, άλλη φάση και οι χάρτες μεγαλύτεροι και πολύ καλύτερα δομημένοι απ'το 4! Αναλόγως τις ικανότητες σου, μπορείς να κάνεις πολύ καλό παιχνίδι, έχει εκπληκτικά μέρη! Όχι σαν το 4, 3 μέρη να σταθείς και 2 να προχωρήσεις.

Έχω WaW, Fallout και Red Alert 3 να περάσω τα χριστούγεννα! Μιαμ! Μιαμ! Και στάνταρτ το βάρος πέφτει στο WaW!

Link to comment
Share on other sites

ακομα με την beta ασχοληστε εσεις? :haha:

Όχι περιμέναμε εσένα πως και πως να έρθεις να μας πεις από που το αγόρασες ήδη που εμείς οι χαζοί το περιμένουμε 14-15.

Για πε λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μεγαλη απογοητευση το game για εμενα πολυ καλυτερο ηταν το coD2 που ηταν και αυτο WW2 το 5 το νιωθω πιο φτηνιαρικο με πολλες ελειψεις ενω δεν εχουν προσεξει πολλες λεπτομερειες οι devs

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ακόμα ο captain price? :dirol:

Στον WW2? lol, ούτε σαν ιδέα :p

οχι, δεν είχε γεννηθεί ακόμα και τον αντικατέστησαν με ένα αθάνατο Ρώσο που λυσσάει για εκδίκηση. :wall:

Κι ο Dimitri αθάνατος είναι :p

Βασικά είναι της Infinity Ward, δεν θα μπορούσε να τον βάλει η Treyarch. Υπήρχε στα CoD, CoD2, CoD4.

Link to comment
Share on other sites

Έφτασα λεβελ 11!! , με το tommy gun.

Γίνεται σφαγή ! πολοι noobαδες , πρώτος έβγαινα :hehe:

Δεν ξέρω εαν φτεει οτι ειχα συνηθίσει το cod4, αλλά κάτι μου λείπει απο την ατμόσφαιρα του multi...

Θα μπω πάλι ποιο αργά, σε λιγο εχει ταινιουλα hehe

gbak,jpavly περιμένω εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.