Jump to content



Προσφορα για τα μελη του Thelab.gr #2


Κοπρίτης

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Ρε παιδια ελεοςςςςς ειναι αδιανοητο να μην καταλαβενετε θα σας το πω μηπως και το καταλαβετε : ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΧΤREME ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΕΛΟΣ μην παραπωνιεστε για επαρχια εφοσον δεν υπαρχει το συγκεκριμενο καταστημα εκει

Link to comment
Share on other sites

μπορω να κανω ενα παραπονο η θα πεσετε να με φατε??????

εχτες μολις ο gznp ανακοινωσε τι εχει απομεινει.....παιρνω ενα τηλεφωνακι στο καταστημα να δω αν εχει απομεινει η μητρικη που με ενδιαφερει η αν εχει φυγει...

η απαντηση που πηρα ειναι αρνητικη...σημερα ομως παλι στην απαντηση του gznp βλεπω οτι υπαρχει αυτο για το οποιο ενδιαφερομαι....

Δεν ειναι λιγο μ...κια να τους ρωτας αν υπαρχει κατι και να σου λενε οχι ενω υπαρχει???

Link to comment
Share on other sites

πριν αρχισουν τα σχολια οπως το αμεσως προηγουμενο σκεφτηκατε το ενδεχομενο ο υπαλληλος στο extreme να καταλαβε λαθος μητρικη ή να νόμιζε οτι οντως εχει πωληθει?

επισης δεν βρισκω κανενα σοβαρο λογο να πει οτι οχι δεν υπαρχει....να πουλησουν θελουν....

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να αποδειξεις αυτο που ισχυριζεσαι?....εαν οχι καλυτερα να μασας παρα να μιλας.

σε πληροφορω οτι δουλευα στο συγκεκριμενο μαγαζι και γνωριζω τα παιδια εκει απο πρωτο χερι υπαρχει πολυ σωστη αντιμετωπιση ολων χωρις διακρισεις, ουτε καν στο δικο μου προσωπο αν και ποτε μου δεν επεδιωξα ξεχωριστη μεταχειριση γιατι εχω περασει και απο τις 2 πλευρες τα τελευταια 5 χρονια στη Στουρναρη.

και να εισαι σιγουρος οτι εαν κραταγανε μητρικες για δικους τους ανθρωπους δεν θα ειχαν βγει καν στον παγκο των προσφορων.

Link to comment
Share on other sites

1)δεν το ισχυριζομαι εγω αλλα ο tolis9

2)και λεω πιο πανω οτι αν αυτο(αν,αν,αν)ειναι αληθεια τοτε ισχυουν αυτα που ειπα παραπανω

3)Σε πληροφορω οτι και γω ξερω πολλα παιδια απο κει που με βοηθησαν σε πολλα πραγματα

και ελπιζω να ειναι ψεματα γιατι ξερω οτι εκει τα παιδια ειναι πολυ προθυμα να βοηθησουν

Ζητω συγνωμμη αν προσεβαλα εσενα η καποιον αλλο του multirama extreme

Link to comment
Share on other sites

πρωτον δεν προσβαλα κανενα γιαυτο φροντισε να χαλαρωσεις λιγο και να προσεχεις πως μιλας....ενταξει????δεν με ξερεις ουτε απο χθες ουτε απο προχθες....

δευτερον...δεν απεκλεισα το ενδεχομενο να εχει γινει λαθος....

τριτον....δεν ειπα οτι της φυλανε για δικους τους...ομως θα προτιμουσαν οι αγορες να γινουν απο καποιους πελατες εντος αττικης....

Link to comment
Share on other sites

@ aeroengine

το να λες οτι αν ισχυει αυτο

''ντροπη''

''δεν το περιμενα απο σας αυτο''

''η μηπως τις κρατανε για δικους τους ανθρωπους??εε??

παλι θα τις πουλησουν αλλα στα ατομα που τις εχουν :pleasantry: κλεισει.... ''

χωρις να εχει διασταυρωθει το οτιδηποτε δεν προσφερεις τιποτα ουσιαστικο στο θεμα παρα μονο πετας προσβολες πριν καν ακουσεις και την αλλη αποψη.

@tolis9

το καλυτερα να μασας παρα να μιλας πηγαινε στις απαντησεις του aeroengine

το να προτιμουν να γινουν οι αγορες απο πελατες εντος ατιικης παλι δεν στεκει.....εφοσον θες να παραγγειλεις κατι ανετα υπαρχουν και οι courier με τις αντιστοιχες χρεωσεις ωστε να σου σταλει αυτο που θες.

αυτα τα ολιγα εχω να σου πω λοιπον.:big_boss:

και να στε επισης ξανα σιγουροι οτι εαν το οποιοδηποτε μαγαζι ηθελε να δωσει πραγματα σε δικους του ανθρωπους και συγκεκριμενα με τοσα λιγα κομματια (το πολυ 20μητρικες) δεν θα καθοτανε να βγαλει ανακοινωση σε forum ουτε και θα ενημερωνε κανεναν αλλον περαν απο 5 γνωστους του καθε υπαλληλου.

Link to comment
Share on other sites

οταν εισαι εμπορος στεκει......αλλο πραμα να στειλω εναν ανθρωπο να μου παρει εμενα μια μητρικη που ειναι τωρα σε προσφορα και αλλο να παω εγω ο ιδιος και να παρω την μητρικη στην προσφορα που ολο και κατι αλλο θα τσιμπησω...

τελοςπαντων....συγνωμη για την ανακατωσουρα...θεωρω οτι εγινε απλα λαθος και δευτερα πρωι θα ξαναπροσπαθησω με τηλεφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.