Jump to content



Προσφορα για τα μελη του Thelab.gr #2


Κοπρίτης

Recommended Posts

Ρε σεις δεν το σταμτατάτε.Δεν έχει νόημα.Το παιδί απλά έκανε μια ερώτηση να δει τι έγινε.

@aeroengine

Φίλε πρόσεχε λίγο τι λες.Γιατί μέχρι στιγμής λες βλακείες και προσβάλεις 1ον το multi extreme και 2ον λες οτι ο τόλις είπε κάτι που δεν βλεπω να είπε.

Σταμάτα λοιπόν να γράφεις ανούσια και ανυπόστατα πράγματα και ξαναγράψε κάτι όταν είναι ουσίας.

ΕΠΙΣΗΣ

αυτό το διαβάσατε????Μήπως γι'αυτό σου είπε ο υπάληλοσ ότι δεν έχει?

* Τηλεφωνικές παραγγελίες και κρατήσεις δεν θα γίνονται δεκτές μιας και το απόθεμα είναι περιορισμένο.

* Ισχύει περιορισμός δυο τεμαχίων ανα αγοραστή.

* Oι προσφορές ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως του αποθέματος.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply
...εφοσον θες να παραγγειλεις κατι ανετα υπαρχουν και οι courier με τις αντιστοιχες χρεωσεις ωστε να σου σταλει αυτο που θες...

Μα η προσφορά δεν γίνεται για αποστολές, αλλά για παραλαβή από το κατάστημα...

Κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

δεν κανεις λαθος...

δεν τους ζητησα αποστολη στο χωρο μου

θα εστελνα καποιον ανθρωπο να το παρει για μενα ..και μου ειπε στην αρχη η κοπελα οτι αυτο γινεται και δεν υπαρχει προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη τα ξερω τα παιδια σταματηστε να σχολιαζετε, δεν κρατανε για κανεναν μητρικες ημουν μπροστα οταν εγινε το ξεστοκαρισμα με τις καρτες γραφικων και πηρε ενας πελατης τηλεφωνο και λεει θελω να μου κρατησετε την ταδε....η απαντηση απο τα παιδια ηταν κυριε μου περαστε απο το μαγαζι να παρετε οτι θελετε δεν γινονται κρατησεις, αυτο το πραγμα μου εχει συμβει και σε εμενα για αυτο καλυτερα να μην σχολιαζουμε.....ααα και βαρεθηκα καθε φορα τα ιδια και τα ιδια.... οποιος θελει να παρει πρεπει να τρεξει και να παει απο εκει δεν γινεται διαμεσου τηλεφωνου γιατι γινονται λαθη λογω του κοσμου που πλακωνει ταυτοχρονα την ιδια ωρα. Τελος οποιος δεν αγορασε κατι για τον Α, Β, Γ λογο θα τον παρακαλουσα να μην παραπονιεται....τα ιδια λεμε ρε παιδια απο το καλοκαιρι απο την ημερα που εγινε το ξεστοκαρισμα του πλαισιου για ονομα του θεου και χαρη μας κανουν που τα βγαζουν σε αυτες τις τιμες οποτε οποιος προλαβει παιρνει απο το μαγαζι διαμεσου τηλεφωνου δεν γινεται τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις δεν το σταμτατάτε.Δεν έχει νόημα.Το παιδί απλά έκανε μια ερώτηση να δει τι έγινε.

@aeroengine

Φίλε πρόσεχε λίγο τι λες.Γιατί μέχρι στιγμής λες βλακείες και προσβάλεις 1ον το multi extreme και 2ον λες οτι ο τόλις είπε κάτι που δεν βλεπω να είπε.

Σταμάτα λοιπόν να γράφεις ανούσια και ανυπόστατα πράγματα και ξαναγράψε κάτι όταν είναι ουσίας.

ΕΠΙΣΗΣ

αυτό το διαβάσατε????Μήπως γι'αυτό σου είπε ο υπάληλοσ ότι δεν έχει?

Είναι παραπάνω από προφανές ότι η προσφορά είναι για μέλη του TheLab που θα πάνε προσωπικά οι ίδιοι στο κατάστημα να δουν αν υπάρχει κάποιο προιόν προσφοράς.

Δεν παίζουν τηλέφωνα, δεν παίζουν παραγγελίες δεν παίζουν αποστολές, δεν παίζει εγγύηση ότι θα υπάρχει ένα προιόν και ότι δεν θα χάσουμε το χρόνο μας κατεβαίνοντας στη Στουρνάρη.

Η ενημέρωση για κάποια προιόντα που ακόμα υπάρχουν γίνεται αποκλειστικά από εδώ.

Όποιος προλάβει και όποιος θέλει.

Αυτά ισχύουν και οτιδήποτε διαφορετικό είναι ή επειδή δεν καταλαβαίνουμε ή επειδή δεν θέλουμε να καταλάβουμε.

Επειδή κάποια ποστ και κάποιες συμπεριφορές μπορεί να οδηγήσουν σε διακοπή τέτοιων προσφορών στο μέλλον και επειδή κάποιες φορές έχω ωφεληθεί από τέτοιες προσφορές και θέλω να υπάρχουν, η πρόταση μου είναι τα ποστ που ξεφεύγουν από τα παραπάνω να πηγαίνουν με τη μία στη μαύρη τρύπα.

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου είναι η εξής.

Οι όροι εξαρτώνται αποκλειστικά από το κάθε κατάστημα που κάνει την προσφορά σε συνεργασία με το TheLab.

Η αλλαγή των όρων μιας προσφοράς μπορεί να φέρει προβλήματα και δεν θα πρέπει να είναι θέμα προς συζήτηση παρά μόνο σε άλλο thread γενικά για προσφορές και ως προτάσεις για μελλοντική χρήση.

Αν κάποιο κατάστημα στην Πάτρα, στη Θεσσαλονίκη, στην Αθήνα ή στο Ηράκλειο ή σε άλλη πόλη στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό θέλει να κάνει μια προσφορά στα μέλη, σε τοπικό ή άλλο επίπεδο, δεν έχει παρά να επικοινωνήσει με το TheLab.

Link to comment
Share on other sites

Καποιος mod-admin να σβήσει τα ασχετα με το Θέμα ποστς γιατί δεν έχουνε λόγο ύπαρξης.

Δεν φτάνει που μας δίνει σε χαμηλότερη τιμή μητρικές ζητάμε και το λόγο.

Καλύτερα να σταματήσει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Η 754 ποιά είναι? Τιμή?

Ειλικρινά δε θυμάμαι βρε man, νομίζω μια GIGABYTE είναι, αλλά δεν είμαι σίγουρος ποια...:o

μπορω να κανω ενα παραπονο η θα πεσετε να με φατε??????

εχτες μολις ο gznp ανακοινωσε τι εχει απομεινει.....παιρνω ενα τηλεφωνακι στο καταστημα να δω αν εχει απομεινει η μητρικη που με ενδιαφερει η αν εχει φυγει...

η απαντηση που πηρα ειναι αρνητικη...σημερα ομως παλι στην απαντηση του gznp βλεπω οτι υπαρχει αυτο για το οποιο ενδιαφερομαι....

Δεν ειναι λιγο μ...κια να τους ρωτας αν υπαρχει κατι και να σου λενε οχι ενω υπαρχει???

Πες μου για ποια μητρική λες καταρχάς :D

Ρωτάω γιατί κάποιες πηγαινοέρχονται μέσα στο μαγαζί (αναποφάσιστος την παίρνει μέχρι το ταμείο, την αφήνει εκεί, η κοπελιά τη βάζει στον πάγκο και μετά δεν είναι μέσα στο καλάθι με τις υπόλοιπες). Έπαιξε ένα τέτοιο σκηνικό με την Ρ5Κ και μια Ρ5Ν-Τ SLi που είχαμε, ψιλομπερδεματάκια.

Πάρε τηλέφωνο τη Δευτέρα το πρωί και ζήτα εμένα (Γιώργος) και θα ψάξω προσωπικά να δω αν υπάρχει η mobo που θες :)

Link to comment
Share on other sites

Καποιος mod-admin να σβήσει τα ασχετα με το Θέμα ποστς γιατί δεν έχουνε λόγο ύπαρξης.

Δεν φτάνει που μας δίνει σε χαμηλότερη τιμή μητρικές ζητάμε και το λόγο.

Καλύτερα να σταματήσει αυτό.

Το πότε και γιατί θα κλείσει το αποφασίζουν άλλοι φίλε crio, όταν οι απόψεις μας (εμάς της επαρχίας) είναι σωστές και συζητήσιμες γιατί να μην ληφθούν υπ όψιν των αρμοδίων? και ας αποφασίσουν αυτοί.

Πιστεύω ότι μπορεί να ικανοποιηθούν όλα τα μέλη του Λαμπη μας ανεξάρτητα από τον τόπο διαμονής τους.;)

Φίλε gznp συζήτησε το με τους αρμόδιους του καταστήματος, αλλά και με τους Αντμιν - Μοντ. του λαμπη μας, με μια καλή προσπάθεια κάτι καλό θα προκύψει για όλους.:worship:

Link to comment
Share on other sites

με το ποστ σου gznp με καλυψες....

η μητρικη για την οποια ρωτουσα ειναι η p5k...οποτε καταλαβα τι μπορει να παιζει....

θα τηλεφωνησω την δευτερα και θα τα πουμε μεσω τηλεφωνου.....

edit:σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου

Link to comment
Share on other sites

λιγα με το τολη μη γινει πανικος :triniti:

δυστηχως η ευτηχως εμεις τις επαρχιας πρεπει να το καταλαβουμε πως ειμαστε 1 θεση κατω σε αυτα τα θεματα δε πειραζει ομως υπαρχουν τα λαμογια που ψωνηζουν απο στοκ και μας τα πουλαν μετα και εμας με φιλικο κερδος χαχα :slap:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε gznp συζήτησε το με τους αρμόδιους του καταστήματος, αλλά και με τους Αντμιν - Μοντ. του λαμπη μας, με μια καλή προσπάθεια κάτι καλό θα προκύψει για όλους.:worship:

Θα το πω στα παιδιά τη Δευτέρα και για ότι νεότερο θα παίξει ενημέρωση. Το καταλαβαίνω το πρόβλημα και θεωρώ πως είναι σίγουρα καλό να βρεθεί μια λύση, γιατί πολλά παιδιά μας το έχουν ξαναπεί.

με το ποστ σου gznp με καλυψες....

η μητρικη για την οποια ρωτουσα ειναι η p5k...οποτε καταλαβα τι μπορει να παιζει....

θα τηλεφωνησω την δευτερα και θα τα πουμε μεσω τηλεφωνου.....

edit:σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου

Τπτ man :D

Πάντως για να τα λέμε και όλα, ο λόγος που η Ρ5Κ πηγαινοέρχεται είναι γιατί δεν έχει μπαταρία. Η μητρική δεν ήταν βιτρίνα ή demo, όπως αρκετές άλλες (π.χ. οι BadAxe, οι Ρ5Ν-Τ SLi/P5N32-SLi, κτλ), αλλά μας ήρθε κατευθείαν από το Service, σε αυτή την κατάσταση (με παρελκόμενα, χωρίς μπαταρία :...: ).

Απλά ενημερώνω για να το ξέρετε - όλες καλύπτονται από 3χρονη εγγύηση, αλλά αυτή η συγκεκριμένη, ενώ καλύπτεται από εγγύηση κανονικά, δεν έχει μπαταρία :coax:

Link to comment
Share on other sites

Το πότε και γιατί θα κλείσει το αποφασίζουν άλλοι φίλε crio, όταν οι απόψεις μας (εμάς της επαρχίας) είναι σωστές και συζητήσιμες γιατί να μην ληφθούν υπ όψιν των αρμοδίων? και ας αποφασίσουν αυτοί.

Πιστεύω ότι μπορεί να ικανοποιηθούν όλα τα μέλη του Λαμπη μας ανεξάρτητα από τον τόπο διαμονής τους.;)

Φίλε gznp συζήτησε το με τους αρμόδιους του καταστήματος, αλλά και με τους Αντμιν - Μοντ. του λαμπη μας, με μια καλή προσπάθεια κάτι καλό θα προκύψει για όλους.:worship:

Παιδια αυτο ειναι υπο συζητηση ηδη απο την προηγουμενη ανακοινωση προσφορας

οποτε και ειχαμε αντιληφθει το θεμα

Το προβλημα ειναι οτι σε αυτου του ειδους τις προσφορες

το αποθεμα ειναι πολυ μικρο και η αξια ασυμφορη για αποστολη με courier

Οτι θα γινει καποια κινηση για την επαρχια ειναι σιγουρο

το πως και για ποια προιοντα θα γινει, ψαχνουμε.

Μεινετε ησυχοι, θα υπαρξει ανακοινωση οταν εχουμε κατι ετοιμο.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω άμεση ανταπόκριση από το κατάστημα προς την θετική πλευρά της λύσης του προβλήματος και αυτό είναι πολύ ευχάριστο.

Άντε περιμένουμε με αγωνία τα τελικά αποτελέσματα.:):T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.