Jump to content



Extreme members?


AN7 OverClocker

Recommended Posts

Τα πράγματα είναι απλά. Μεγάλα παιδιά είστε, ανάγνωση και γραφή ξέρετε, κρίση έχετε, και μπορείτε να κρίνετε όσα γράφονται. Δεν υπάρχουν παραπλανηθέντα μέλη και ούτε πιστεύω ότι θα πάει κάποιος να πάρει από το multirama επειδή υπάρχει usergroup εδώ πέρα.

Όλα τα άλλα, τα "σου' πα, μου' πες, νομίζω, νομίσματα και κέρματα" είναι για εκπομπές επιπέδου big brother και Λαμπίρη.

Επειδή έχουμε μεγάλη ιδέα για τα μέλη του λάμπη, ξέρουμε ότι και θα τα χώσουν στο Multirama και θα πούν και το μπράβο στο e-shop όπου χρειαστεί, γι' αυτό δεν ανησυχούμε για το τί θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Εγώ πάντως ξέρω ότι δεν χρειαζόταν να μπουν ταμπελάκια.

Οι περισσότεροι ξέρουμε τι πως που και γιατί και για να μιλήσω συγκεκριμένα θυμάμαι αρκετές φορές που υπήρξε πρόβλημα με το πλαίσιο(και πιο παλιά στα multi), ο gorillakos βοήθησε με όποιον τρόπο μπορούσε χωρίς τίτλους ταμπελάκια και ιστορίες και χωρίς να φανεί κι όλας μιας και γινόντουσαν σε προσωπικό επίπεδο.(ελπίζω να μην με κυνηγάει :p)

Link to comment
Share on other sites

...αλλά αν υπάρχει ενδιαφέρον από άλλους, να μην αποκλειστούν, μεγάλοι-μικροί...
και γιατί να αποκλειστούν; τα ΜΕ ζήτησαν το sub-forum και το πήραν. Δεν αρνήθηκε κανείς τίποτα σε κανένα. Αλλά θα ήταν γελοίο να γίνει sub-forum για το ΧΥΖ κατάστημα, χωρίς το ίδιο να θέλει να συμμετέχει.

Οι περισσότεροι ξέρουμε τι πως που και γιατί
είστε 9.100+. θεωρείς ότι εκφράζεσαι για την πλειοψηφία;

Link to comment
Share on other sites

άλλες τόσες φορές θυμάμαι και γω τον εαυτό μου, τον Michalis76 ή τον Κοπρίτη από παλιότερα να βοηθούμε σε μόντες/ υδροψύξεις/απαντήσεις σε ερωτήσεις αποθεμάτων ή διαθεσιμότητας όταν κάποιος έψαχνε κατι συγκεκριμένο.

πολύ πριν μπουν banners ή όπως αλλιώς εξελίχθηκε.

το πρόβλημα που στέκεσαι δεν βλέπω βρε Άκη.

Link to comment
Share on other sites

Σας δινεται μια δυνατοτητα

να εχετε επικοινωνια δημοσιως με καποιους εκπροσωπους ενος καταστηματος λιανικης

που εμπορευεται προιοντα σχετικα με το αντικειμενο του χομπυ μας.

ουτε για πλαγιες μεθοδους μπορει να κατηγορηθει πλεον καποιος (εφοσον ειναι εμφανες το usergroup του)

ουτε για μυστηριες αγγελιες κτλ.

ουτε για μεθοδευμενες αποψεις κτλ.

Το πως θα λειτουργησει subforum εξαρταται κατα μεγαλο ποσοστο απο την διαθεση των ιδιων των μελων.

Καλο θα ηταν να χρησιμοποιηθει σαν ενα εργαλειο αμφιδρομης επικοινωνιας.

Εχεις καποιο προβλημα με θεμα RMA/παραγγελιας?

Καποια απορια σχετικα με συγκεκριμενο προιον?

Ισως καποια παραπονα σε θεμα εξυπηρετησης, τιμων?

Σκεφτεσαι καποιο προιον που θα ηθελες να προστεθει στην γκαμα του κατ/τος?

Θελεις να μαθαινεις εγκαιρα τις εκαστοτε προσφορες και events που διοργανωνονται?

θες να βρεις καποιον εκπροσωπο του καταστηματος επειδη σε ενδιαφερει το ενδεχομενο συνεργασιας?

οι δυνατοτητες ειναι πολλες

το θεμα ειναι να υπαρχει καλη διαθεση και σωστη αξιοποιηση και απο τις δυο πλευρες.

ποσες φορες δεν θα ηθελες να δωσεις συγχαρητηρια σε ενα εκπροσωπο του Πλαισιου για την σωστη αντιμετωπιση του σε καποιο θεμα επιστροφης?

ποσες φορες δεν θα ηθελες να ειχες τη δυνατοτητα να συνομιλησεις με εναν τεχνικο του e-shop καποιο θεμα RMA?

ε τωρα πλεον θα μπορεις

στην αρχη μονο για το Multirama Extreme

και εαν το εγχειρημα δουλεψει, φανταζομαι συντομα και για τα υπολοιπα κατ/τα του χωρου

Link to comment
Share on other sites

οτι τωρα που ειναι και πιο επισημο , θα αρχιζει να "απαιτει" και το μελος απεναντι στο καταστημα πιο πολλα.

φανταζομαι τι εχει να γινει σε επιστροφες προιοντων οταν δε θα μενει ο πελατης ευχαριστημενος.

οι μισοι εδω μεσα λενε κανε το κινεζο , οι αλλοι καλα να παθεις και φανταστειτε τι εχει να γινει αν αυτος ο ανυποψιαστος πελατης " ξερει " με ποιον μιλαει και εδω μεσα και στο καταστημα.Σιγουρα θα υπαρξουν πολλες παρεξηγησεις και διαμαχες.

Ενω τουλαχιστον πριν χωρις τους τιτλους , μπορουσες να "κρυφτεις" και ασε τους γνωστους να ξερουν το ποιοι που και γιατι..

Ειναι το μονο αρνητικο που μπορω να δω απο ολη αυτη την κινηση.

Link to comment
Share on other sites

και γιατί να αποκλειστούν; τα ΜΕ ζήτησαν το sub-forum και το πήραν. Δεν αρνήθηκε κανείς τίποτα σε κανένα. Αλλά θα ήταν γελοίο να γίνει sub-forum για το ΧΥΖ κατάστημα, χωρίς το ίδιο να θέλει να συμμετέχει.

Απ την στιγμή που είχατε μια προσφορά και σκεφτήκατε να κάνετε ενα απλό πράγμα.

Να ρωτήσετε τα μεγαλύτερα καταστήματα αν ενδιαφέρονται.Θα μου πεις τι λες ρε μάστορα και θα χεις δίκιο,αλλά...

είστε 9.100+. θεωρείς ότι εκφράζεσαι για την πλειοψηφία;

Φυσικά και όχι.

Τι λές όμως να πιστέψουν τα 9100+ όταν βλέπουν Extreme Members και Sub-forum Multirama Extreme Προσφορές/Feedback ktlp?

το πρόβλημα που στέκεσαι δεν βλέπω βρε Άκη.

Δεν έχεις καταλάβει προφανώς.

Και εννοείται ότι σε όλα αυτά που λέω ουδεμία σχέση έχουν τα παιδιά που δουλεύουν εκεί.

Δεν αναφέρθηκα ποτέ στα παιδιά.Και ούτε το πρόβλημά μου είναι με τα multi extreme.

Ψάξτο καλύτερα ;)

Link to comment
Share on other sites

...Μεγάλα παιδιά είστε...

Μην το λες αυτό, όταν κάποιος πρώτο-μπει στο Lab, θα δει το forum και θα επηρεαστεί...άλλο να διαβάσει σε κάποιο θέμα ότι ο ΧΥΖ που είναι στο FGH μαγαζί, βοήθησε τον ABC να βρει το τάδε CPU, εκείνη την μητρική, να στήσει το WC, να modάρει το κουτί του, άλλο να δει FGH Sub-Forum...

Να μην αναφέρω ότι υπάρχουν και άτομα που είναι στο φυσικό τους να ακολουθούν ότι βλέπουν...FGH βλέπουν, εκεί θα πάνε...JKL βλέπουν, εκεί πάνε...

ποσες φορες δεν θα ηθελες να ειχες τη δυνατοτητα να συνομιλησεις με εναν τεχνικο του e-shop καποιο θεμα RMA?

Πόσο θα ήθελα να το δω αυτό...:p

Epic Thread από παντού θα σκάνε...

P.S. Πάμε για πολλές σελίδες βλέπω...:p

Link to comment
Share on other sites

Ρε Άκη μη ψάχνεις να βρεις φίδια εκεί που δεν υπάρχουν. Η συνεργασία είναι crystal clear όπως άκουσες από σχεδόν όλη την Δ.Ο. και τους εκπρόσωπους του Multirama Extreme.

Δεν είμαστε εδώ για να κυνηγάμε τα καταστήματα, αν οι αντίστοιχοι εκπρόσωποι επιθυμούν παρόμοια συνεργασία, εμείς εδώ είμαστε, μέχρι τότε same bat channel same bat time.

Το subforum ειναι υπο κατασκευη γιατι δε το βλεπω πουθενα?

Ναι θα είναι έτοιμο πιθανότατα αύριο.

Link to comment
Share on other sites

οτι τωρα που ειναι και πιο επισημο , θα αρχιζει να "απαιτει" και το μελος απεναντι στο καταστημα πιο πολλα.

φανταζομαι τι εχει να γινει σε επιστροφες προιοντων οταν δε θα μενει ο πελατης ευχαριστημενος.

οι μισοι εδω μεσα λενε κανε το κινεζο , οι αλλοι καλα να παθεις και φανταστειτε τι εχει να γινει αν αυτος ο ανυποψιαστος πελατης " ξερει " με ποιον μιλαει και εδω μεσα και στο καταστημα.Σιγουρα θα υπαρξουν πολλες παρεξηγησεις και διαμαχες.

Ενω τουλαχιστον πριν χωρις τους τιτλους , μπορουσες να "κρυφτεις" και ασε τους γνωστους να ξερουν το ποιοι που και γιατι..

Ειναι το μονο αρνητικο που μπορω να δω απο ολη αυτη την κινηση.

Μα το θεμα ειναι να μην παιζουμε κρυφτουλι

Το αν ο πελατης μεινει ευχαριστημενος ή οχι ειναι αλλο θεμα

οπως υπαρχουν πελατες που σου λενε ευχαριστω

επειδη χωρις να εισαι υποχρεωμενος ελεγχεις επιτοπου το προβληματικο προιον

και το αντικαθιστας

ετσι θα υπαρξουν και πελατες που θα σου φερουν μητρικη με στραβωμενα pins

και θα κανουν φασαρια αν δεν την τσεκαρεις εκεινη τη στιγμη και τους κοψεις πιστωτικο

το ποιοι εχουν δικιο και ποιοι οχι ας το κρινει το κοινο

αφου πρωτα θα εχει την ευκαιρια να ακουσει και τις δυο πλευρες...

Link to comment
Share on other sites

το ποιοι εχουν δικιο και ποιοι οχι ας το κρινει το κοινο

αφου πρωτα θα εχει την ευκαιρια να ακουσει και τις δυο πλευρες...

τρομαζω μονο με την ιδεα.....:hehe:

anyway ας γινει να τελειωνουμε να το δουμε στη πραξη...αξιζει η προσπαθεια θελω να πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Ρε Άκη μη ψάχνεις να βρεις φίδια εκεί που δεν υπάρχουν. Η συνεργασία είναι crystal clear όπως άκουσες από σχεδόν όλη την Δ.Ο. και τους εκπρόσωπους του Multirama Extreme.

Δεν είμαστε εδώ για να κυνηγάμε τα καταστήματα, αν οι αντίστοιχοι εκπρόσωποι επιθυμούν παρόμοια συνεργασία, εμείς εδώ είμαστε, μέχρι τότε same bat channel same bat time.

Εντάξει.

Μια ζωή κάποια μέλη κυνηγάμε τα φίδια εκεί που δεν υπάρχουν.

Αλλά μια άλλη παροιμία λέει.

Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά.

Τεσπα,η γνωμη μου ούτως η άλλως περισσεύει,αλλά δεν γουστάρω και δεν θέλω να πιστεύω ότι τα πράγματα αλλάζουν εξαιτίας του μαρουλιού.

(Βλέπεις εγώ μιλάω ντόμπρα και σταράτα,είτε face 2 face είτε μέσα απ το forum..αν και μου στοίχισε σε αρκετά ban)

Link to comment
Share on other sites

τρομαζω μονο με την ιδεα.....:hehe:

anyway ας γινει να τελειωνουμε να το δουμε στη πραξη...αξιζει η προσπαθεια θελω να πιστευω

σκοπος ειναι να επιλυονται τετοια θεματα οσο πιο γρηγορα και ανωδυνα γινεται

στην περιπτωση ομως που καποιος δεν εχει τεοια διαθεση αλλα θελει να εκφρασει δημοσιως την αντιθεση του

τωρα θα εχει το καταλληλο μερος να το κανει

απλα θα εχει και επισημη απαντηση...

και ο καθενας θα μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του...

θελω να πιστευω οτι δεν θα πολυασχοληθουμε με τετοια θεματα

το πιο σημαντικο ειναι η αμεση επικοινωνια και οι γνωμες σας

Link to comment
Share on other sites

Τίμια κίνηση.

Μπορεί οι παλιοί να ξέρουμε που δουλεύει ένα μέλος, οι περισσότεροι όμως δεν το ξέρουν.

Όταν βλέπω το ταμπελάκι ξέρω με ποιον μιλάω και δεν κρύβομαι πίσω από το δάκτυλο μου.

Αν κατάλαβα καλά όλα τα καταστήματα μπορούν να κάνουν το ίδιο.

Θα χαρώ πολύ να το κάνουν, ώστε να έχουμε επίσημη αντιπροσώπευση και από άλλους.

Προς το παρόν μπράβο στο TheLab, στα ΜultiΕx και στους εργαζόμενους - μέλη του TheLab που αναλαμβάνουν τις υποχρεώσεις που προκύπτουν από το συγκεκριμένο ταμπελάκι.

Link to comment
Share on other sites

θελω να πιστευω οτι δεν θα πολυασχοληθουμε με τετοια θεματα

το πιο σημαντικο ειναι η αμεση επικοινωνια και οι γνωμες σας

το πε και ο Άκης ρε Γιώργη... Όσοι ξεμεροβραδιάζονται στον Λάμπη ένα εύχονται: να μην χαθεί ο ανιδιοτελής χαρακτήρας του...

Link to comment
Share on other sites

το πε και ο Άκης ρε Γιώργη... Όσοι ξεμεροβραδιάζονται στον Λάμπη ένα εύχονται: να μην χαθεί ο ανιδιοτελής χαρακτήρας του...

ΠΟΙΟΣ είναι ο Λάμπης ξέρεις; Ο Λάμπης είστε εσείς τα 9100+ μέλη του. Ο ανιδιοτελής του χαρακτήρας εξαρτάται από την συμπεριφορά σας. Εμείς τόσα χρόνια σαν Δ.Ο. έχουμε δείξει τα δείγματα μας. Αν είναι άξια αμφισβήτησης θα το κρίνετε εσείς.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΟΣ είναι ο Λάμπης ξέρεις; Ο Λάμπης είστε εσείς τα 9100+ μέλη του. Ο ανιδιοτελής του χαρακτήρας εξαρτάται από την συμπεριφορά σας. Εμείς τόσα χρόνια σαν Δ.Ο. έχουμε δείξει τα δείγματα μας. Αν είναι άξια αμφισβήτησης θα το κρίνετε εσείς.

Ποιος του διοικεί και τους κατευθύνει όμως ρε Κώστα?

Για πέτα την κυβέρνηση όξω και άσε τον λαό να κατευθύνει την χώρα.

Θα υπάρχει χώρα?

Παίζουμε με τις λέξεις μου φαίνεται

Όντως,αλλά ποιοι είναι αυτοί που παίζουν με τις λέξεις?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.