Jump to content



Extreme members?


AN7 OverClocker

Recommended Posts

Ρε παιδια το μαρουλι κινει και κατευθυνει τα παντα.

Ξεκολλατε.

Μακαρι να βγαλουνε και 5 φραγκα τα παιδια, εμενα δεν θα με χαλασει. Και μακαρι μαζι με αυτα τα 5 φραγκα να διατηρησουνε και τον μεχρι τωρα χαρακτηρα τους. Μεχρι στιγμης δεν εχω δειγματα οτι κινουνται προς μια αλλη κατευθυνση απο αυτη που θα ηθελα σαν μελος να κινηθουνε.

Αν δειτε οτι μετα απο 1-2-5 μερες 2 χρονια και 6 βδομαδες, εχει καταντησει ο Κωστας να του λεει ο gznp "σκυψε" και αυτος να λεει "be gentle" τοτε σταματηστε να μπαινετε και να διαβαζετε.

Το ιδιο που λες στον Trooper ρε Ακη εν πολλοις ισχυει και για σενα. Μονο που εσυ κλαιγεσαι προκαταβολικα, για κατι το οποιο δεν εχει γινει και φοβασαι μην γινει καποια στιγμη στο μελλον.

Αν καποια στιγμη μετονομαστει το site σε thelab.multirama και αυτα που βλεπετε δεν σας αρεσουνε, μην τα διαβαζετε. Το να γκρινιαζετε οταν ακομα δεν εχει γινει κατι, δεν το καταλαβαινω. Στην χειροτερη περιπτωση, αν ηδη εχουνε αποφασισει να το πουλησουνε στα multirama το site, θα αλλαξει κατι με το ολο thread?

Γενικα το καθε νομισμα εχει 15 εκ οψεις. Χρωμα να αλλαξουνε στο φορουμ θα φτασει 56 σελιδες το thread (αν δεν το κλειδωσει ο Αντουαν) για να πει ο καθενας την γνωμη του.

Με την ιδια λογικη, θα ηθελα κι εγω να ανοιξω ενα θεμα, να ρωταω γιατι βγαινει ο καθε ασχετος Κοπριτης/gznp/Gorillakos και μας λεει για τις προσφορες του ταδε μαγαζιου? Θελω να ξερω ποιον εκπροσωπει και τι κρυβεται πισω απο το καθε ποστ του. Εχω αδικο?

Bottom line....Ο,τι και να γινει, ειμαστε 1000-2000-9000 νοματαιοι, η μλκ επιστημη της στατιστικης λεει οτι σε καποιον θα αρεσει, σε καποιον δεν θα αρεσει σε καποιον θα ειναι αδιαφορο και σε καποιον θα φαινεται υποπτο. Οσο πιο καλα το καταλαβετε αυτο τοσο πιο ηρεμα θα κυλισει η φαση.

Απλα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

<<Απaξιώ να απαντήσω, είσαι τραγικός. Είσαι μέλος εδώ και πολύ καιρό, με ξέρεις και προσωπικά και προσβάλλεις και τον εαυτό σου με αυτό που λες. >>

Αυτο που εγραψα το εγραψα γιατι ειναι κατι που δεν μ'αρεσει στη ζωη γενικοτερα(για αυτο γραφτηκε και σε υστερογραφο), εαν το πηρες εσυ προσωπικα ή για το thelab μ@λ@κι@ σου...

Διορθωσε αυτο που εγραψες παραπανω γιατι εαν διαβασεις το ποστ μου καποια αλλη στιγμη που δεν θα εισαι εκνευρισμενος θα βγαλεις εντελως διαφορετικο νοημα....

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι αν μια συνεργασία σε επίπεδο παροχής hardware για δοκιμές μεταφράζεται σε ευνοική μεταχείριση, δεν με χαλάει.

Οι πόρτες είναι ανοικτές για όλους αν κατάλαβα καλά.

μα δεν το καταλαβες καλα...ο DJD το γραψε ξ-ε-κ-α-θ-α-ρ-α. :victory:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν κατάλαβα πως μπορεί να γίνει το χρώμα του nickname μου μωβ ή κίτρινο απ'οσα έχετε γράψει.... :(:stop:

Εάν το αλλάξει θα αλλάξει σε όλα τα μεμπερς του γκρουπ που είσαι.

Εκτός και εάν δημιουργήσουν νέο γκρουπ για εσένα μόνο :jump::jump:

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι,τοσον καιρο ηξερα πως 2-3 παιδια απο δω μεσα δουλευουν σε μεγαλοκαταστηματα.Δεν ειδα ποτε κατι λαθος/καταχρηστικο/αναξιοπρεπες στην συμπεριφορα αυτων των παιδιων,αντιθετως, μονο βοηθεια κ εξυπηρετηση.Οποτε δεν υπαρχει λογος να πιστευω οτι θα αλλαξουν συμπεριφορα στο μελλον.

Τωρα ,αν ημουνα κακος ,θα ελεγα οτι πιθανως οι ενστασεις να οφειλονται και σε θρεντς του στυλ "εδωσα 34Volt στον c2d,θα παω και θα τους πω πως ηταν ελαττωματικος",τα οποια πιθανως να μην ειναι και η καλυτερη ιδεα απο εδω και μπρος.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι δημιουργείται θέμα χωρίς λόγο. Αν μαθευτεί σε κάποιο καιρό, ότι το Πλαίσιο/e-shop/HAC/Rainbow/κλπ ζήτησαν subforum για την ίδια δουλειά και τους το αρνήθηκαν, τότε ναι, θα υπάρχει πρόβλημα. Τώρα δε βλέπω κάτι κακό με αυτήν την κίνηση

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι,τοσον καιρο ηξερα πως 2-3 παιδια απο δω μεσα δουλευουν σε μεγαλοκαταστηματα.Δεν ειδα ποτε κατι λαθος/καταχρηστικο/αναξιοπρεπες στην συμπεριφορα αυτων των παιδιων,αντιθετως, μονο βοηθεια κ εξυπηρετηση.Οποτε δεν υπαρχει λογος να πιστευω οτι θα αλλαξουν συμπεριφορα στο μελλον.

Τωρα ,αν ημουνα κακος ,θα ελεγα οτι πιθανως οι ενστασεις να οφειλονται και σε θρεντς του στυλ "εδωσα 34Volt στον c2d,θα παω και θα τους πω πως ηταν ελαττωματικος",τα οποια πιθανως να μην ειναι και η καλυτερη ιδεα απο εδω και μπρος.

Μα δεν άλλαξε κάτι εκεί, πάλι οι ίδιοι χρήστες/υπάλληλοι του μαγαζιού θα το βλέπουν μαζί με τους υπόλοιπους χρήστες και πάλι η εσκεμμένη ζημιά στο hardware θα είναι αντίθετη με τους κανόνες του φόρουμ.

Αλλάζει κάτι γνωρίζοντας ποιος δουλεύει που;

Εν ολίγοις έχω την βάσιμη υποψία ότι αν η αρχή γινότανε με το Multirama KAI το Πλαίσιο μαζί, δεν θα υπήρχε πρόβλημα οπότε η όλη συζήτηση αποκτά την ίδια βαρύτητα με μία τρίχα από σκοτεινή περιοχή του σώματός μου, amirite?

Link to comment
Share on other sites

Και με τα σοφά λόγια του Chosen, να σας ευχαριστήσω όλους για τις απόψεις σας αλλά το θέμα εξαντλήθηκε και θα κλείσει.

Οι θέσεις μας σαν Δ.Ο. είναι ξεκάθαρες και ειπώθηκαν πολλάκις σε αυτό το thread. Αν παρόλ' αυτά κάποιος έχει ακόμα αμφιβολίες για οτιδήποτε, το msn μου το έχετε, το email μου το έχετε και τα πμ είναι ανοιχτά.

Ελπίζουμε για τα καλύτερα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.