Jump to content


Χοντρο προβλημα με ΟΤΕΝΕΤ 29/10 μεχρι σημερα


Tsakonas

Recommended Posts

το αποκλειεις δηλαδη ;

Ποσες φορες εχει γινει αυτο ;Να φταιει το ρουτερ για τετοια προβληματα ;

Δε υποστηριζω τον ΟΤΕ , αλλα ποτε μη λες ποτε

Κοίτα, το δικό μου παίζει 2+ χρόνια.

Είναι το ίδιο router, το ίδιο setup.

Ε, χαλάσανε σε όλους μας τα router ξαφνικά?

Link to comment
Share on other sites

τα προβληματα συνεχιζουν...συνηθως ως τις 5-6 εχω νετ,μετα νεκρωνει εντελως και επανερχεται το πρωι.ταχω παρει στο κρανιο και βρηκα στους ΓΟΣ της ΟΤΕΝΕΤ αυτο

2. ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΤΕnet A.E.

1. Η ΟΤΕnet Α.Ε. καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την καλή λειτουργία του δικτύου της και προβαίνει σε αποκατάσταση τυχόν βλαβών. Σε περίπτωση δυσλειτουργίας ή σοβαρού τεχνικού προβλήματος του δικτύου της OTENET Α.Ε., εφόσον η βλάβη διαρκέσει αθροιστικά λιγότερο από δύο (2) ημέρες το τρίμηνο, η απώλεια χρήσεως βαρύνει τον Συνδρομητή, αν όμως διαρκέσει πάνω από δύο (2) ημέρες το τρίμηνο γίνεται αντίστοιχη παράταση της συνδρομής. Πέραν των ανωτέρω η ΟΤΕnet Α.Ε. δεν ευθύνεται για οποιαδήποτε ζημιά που τυχόν προκλήθηκε στο Συνδρομητή από το λόγο αυτό.

αρα θεωρει βλαβη περαν των 2 ημερων ως σοβαρη...

αν θελετε οσοι εχετε προβλημα ποσταρετε να δουμε ποσα δσλαμς εχουν προβλημα... :)

ναι,Αρτακη Χαλκιδας :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα κάνει νερά η σύνδεση εδώ και καιρό. Ενώ όλα τα λαμπάκια φαίνονται κομπλέ ξαφνικά απο την μια στιγμή στην άλλη δεν δουλεύει τίποτα...Δεν μπαίνει σε σελίδες κλπ. Άμα κάνω reboot το μοντεμ τότε αναβοσβήνει το φωτάκι της γραμμής. Μετά απο 5-6 reboot συγχρονίζεται και δουλεύει μέχρι να ξαναπέσει η σύνδεση χωρίς καμία ένδειξη στο μόντεμ.

Τους έχω πάρει τηλέφωνο, πριν ένα μήνα περίπου δεν είχα σύνδεση για 3 μέρες και μου λέγανε ότι δεν βλέπουν βλάβη...Μου έκανε ο τυπάς και ένα firmware update και κάποια στιγμή όταν ξαναδοκίμασα δούλεψε αλλα γενικα η σύνδεση είναι πολύ ασταθής και μου χει σπάσει τα νεύρα....

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν σου λυθούν τα προβλήματα σου, πες μου να βρεθούμε να σου δώσω ένα router να δοκιμάσεις (μιας και είμαστε γείτονες) :)

Θενκς θενκς αλιγατορ!!!αλλα φτου μην το ματιασω λειτουργει μια χαρα μεχρι στιγμης.Αν θελουν και τα υπολοιπα παιδια πουχαν προβλημα να ποσταρουν αν εστρωσε η γραμμουλα τους :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.