Jump to content



Νέο LAPTOP μέχρι 800€ !! Γνώμες...


adpanos

Recommended Posts

Το πήρα 1110€ όχι 1200! Πιστεύω πως θα με καλύψει απόλυτα σε αυτά που ζητάω! Είναι λιγάκι ακριβό αλλά πιστεύω πως τα αξίζει γιατί είναι υπερπλήρες!

Κοιτούσα και το toshiba p300d-12l, to hp dv7 1020ev αλλά δεν υπάρχουν σε κανένα κατάστημα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω νέο Thread εφόσον υπάρχει αυτό εδώ.

Θα ήθελα να μου προτείνεται ένα Laptop μέχρι 800 ευρώ (καλά και 20 ευρώ παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος). Προορίζεται για ένα ξάδερφο μου (φοιτητής).

Οι απαιτήσεις του είναι να παίζει το Manager (:tongue::tongue:) και κανά πιο καινούργιο και απαιτητικό παιχνιδάκι.

Τα περισσότερα που αναφέρθηκαν σε αυτό το thread, έχουν εξαντληθεί :hm:

Θανκ γιου

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα να το πάρω και μου είπαν ότι το λάπτοπ δεν υπάρχει...

ενώ είχαμε συνεννοηθεί και το είχα παραγγείλει δύο μέρες πριν...

Μου τη σπάσανε πρωϊνιάτικα...

η τελευταία τους ήταν...

ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω νέο Thread εφόσον υπάρχει αυτό εδώ.

Θα ήθελα να μου προτείνεται ένα Laptop μέχρι 800 ευρώ (καλά και 20 ευρώ παραπάνω δεν χάθηκε ο κόσμος). Προορίζεται για ένα ξάδερφο μου (φοιτητής).

Οι απαιτήσεις του είναι να παίζει το Manager (:tongue::tongue:) και κανά πιο καινούργιο και απαιτητικό παιχνιδάκι.

Τα περισσότερα που αναφέρθηκαν σε αυτό το thread, έχουν εξαντληθεί :hm:

Θανκ γιου

Me 15αρα ή 17αρα οθόνη? Ο ξάδερφός σου θα το πάρει με το πρόγραμμα δες την ψηφιακά?

Καλή περίπτωση αλλά ACER με 17αρα είναι το παρακάτω!

http://www.skroutz.gr/s/54730/Acer-Aspire-6530G-804G32Bn.html?keyphrase=acer+zm-80

dark22 τι να σου πω.... Την πάτησες όπως εγώ! Τώρα τις σκέφτεσαι να κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

Σου πρωτείνω αυτό: HP-Pavilion-dv5-1020ev

http://h71016.www7.hp.com/html/interactive/DV5/model.html?buyNowLink=default&jumpid=undefined

Εγώ αυτό θελώ να πάρω.

Είναι καινούρια σειρά οπότε όλο και σε κάποιο μαγαζί θα το βρίσκεις.

Νομίζω έχει τα πάντα για αυτή την τιμή:Core 2 Duo στα 2GHz μς 3MB L2, 9600 GT, 2GB RAM (Που είναι υπέραρκετά ακόμα και με VISTA).

Και αν την ψάξεις και λίγο θα δείς ότι εύκολα βάζεις πάνω του και WinXP ;)

Και δείχνει και πανέμορφο :o

Έχουν ζητήσει αυτή τη βδομάδα τα Multirama και το περιμένουν,Mαζί και εγώ :drool:

Link to comment
Share on other sites

Me 15αρα ή 17αρα οθόνη? Ο ξάδερφός σου θα το πάρει με το πρόγραμμα δες την ψηφιακά?

Καλή περίπτωση αλλά ACER με 17αρα είναι το παρακάτω!

http://www.skroutz.gr/s/54730/Acer-Aspire-6530G-804G32Bn.html?keyphrase=acer+zm-80

dark22 τι να σου πω.... Την πάτησες όπως εγώ! Τώρα τις σκέφτεσαι να κάνεις?

Όχι, δεν θα το πάρει με το "δες το ψηφιακά".

Κατά προτίμηση 15.4 λόγο οικονομικού. Θεωρώ πως θα πάρεις καλύτερο 15.4 Laptop στα ίδια χρήματα. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.