Jump to content



site για αυτοκίνητα (πείτε μου εντυπώσεις)


neuromancer

Recommended Posts

Εγω ηθελα να ειχε και alfa romeo 75......:p

Περα απο τη πλακα.Καλη δουλεια εκανες.Μπραβο.

Επειδη ομως δε το ειχα ψαξει και πολυ.Γραφεις την τιμη σε ενα αμαξι, αν κλικαρεις πανω στο αμαξι που σε ενδιαφερει θα σε παει στον αντιπροσωπο ; Μηπως θα ηταν καλη ιδεα αυτη ;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Εγω ηθελα να ειχε και alfa romeo 75......:p

αν βοηθήσεις στο data entry....! Βασικά έχω μόνο νέα μοντέλα που πουλιούνται στις αντιπροσωπίες.

Περα απο τη πλακα.Καλη δουλεια εκανες.Μπραβο.

Επειδη ομως δε το ειχα ψαξει και πολυ.Γραφεις την τιμη σε ενα αμαξι, αν κλικαρεις πανω στο αμαξι που σε ενδιαφερει θα σε παει στον αντιπροσωπο ; Μηπως θα ηταν καλη ιδεα αυτη ;

Για την ώρα σε πάει στο επίσημο mama site (το link είναι στο τελος της σελίδας με τα details κάθε αυτοκινήτου). Για περισσότερα θέλει ΠΟΛΥ δουλειά και έχω αρχίσει να σκέφτομαι πώς τα το παλέψω.

many thanks

Link to comment
Share on other sites

Seat Ibiza 3d 1.8 180hp Cupra - € 20990

Φίλε άκυρες οι φωτογραφίες σε αυτό που κοίταξα :flower:

Με τις φωτογραφίες γίνεται λίγο χαμός. Στα επίσημα site δεν έχει photos σε όλα τα μοντέλα. Οπότε μόνο αν το έχεις ξέρεις πως είναι! Έτσι σε αρκετά configuration ίδιου μοντέλου, ενώ υπάρχουν μικροδιαφορές, οι φωτογραφίες είναι ίδιες γιατί η επίσημη πηγή δεν είχε φωτόγραφίες. Δε γίνεται αλλιώς! Και να δώ δηλαδή μια διαφορετική φωτό στο web που να ξέρω πιο είναι? Οπότε από το να μην έχει φωτό καθόλου, καλύτερα μια παραπλήσια.

Έχει μεγάλες διαφορές αυτό που λες? Έχεις σωστή φωτό να το δω?

Link to comment
Share on other sites

Με τις φωτογραφίες γίνεται λίγο χαμός. Στα επίσημα site δεν έχει photos σε όλα τα μοντέλα. Οπότε μόνο αν το έχεις ξέρεις πως είναι! Έτσι σε αρκετά configuration ίδιου μοντέλου, ενώ υπάρχουν μικροδιαφορές, οι φωτογραφίες είναι ίδιες γιατί η επίσημη πηγή δεν είχε φωτόγραφίες. Δε γίνεται αλλιώς! Και να δώ δηλαδή μια διαφορετική φωτό στο web που να ξέρω πιο είναι? Οπότε από το να μην έχει φωτό καθόλου, καλύτερα μια παραπλήσια.

Έχει μεγάλες διαφορές αυτό που λες? Έχεις σωστή φωτό να το δω?

Εμφανισιακά είναι ίδιο με αυτό:Click me:flower:

Link to comment
Share on other sites

1) Πάτησα στα αριστερά να δω τα "πιο δυνατά 1800άρια" και μου έβγαλε πρώτο το Saab 2.0T με τα 210 άλογα. Bug?

2) http://www.autocompare.gr/viewtrim.php?trimid=2031 και http://www.autocompare.gr/viewtrim.php?trimid=1601. Λάθος στις στροφές στη μέγιστη ιπποδύναμη και μέγιστη ροπή (ισχύει και στις υπόλοιπες εκδόσεις της σειράς αυτής)

Link to comment
Share on other sites

1) Πάτησα στα αριστερά να δω τα "πιο δυνατά 1800άρια" και μου έβγαλε πρώτο το Saab 2.0T με τα 210 άλογα. Bug?

πιο θα έπρεπε να βγάλει?

2) http://www.autocompare.gr/viewtrim.php?trimid=2031 και http://www.autocompare.gr/viewtrim.php?trimid=1601. Λάθος στις στροφές στη μέγιστη ιπποδύναμη και μέγιστη ροπή (ισχύει και στις υπόλοιπες εκδόσεις της σειράς αυτής)

Εννοείς ότι οι μονοψήφιες στροφές π.χ. 4 ή 5 θα έπρεπε να είναι 4000, 5000 κ.ο.κ. ? Σωστός!

κάλα δε σας ξεφεύγει τίποτα! :thank_you2: :thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να βγάλει μόνο 1800άρια... και το συγκεκριμένο Saab είναι δίλιτρο... ;)

Κατάλαβα!

Έχω βάλει λίγο τζόγο στο κριτήριο και όταν λες 1800 βάζει μέσα και +- κάποιο ποσό. Μάλλον το παράκανα και πλησίασα την επόμενη κατηγορία... Το Saab που λες έχει 1910 cc. Θα το κόψω λίγο...

thanks

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής...

teliosa edo kai 3 meres mia paromoia doulia me tin diki sou mono pou itan me arketa pio advanced data.....

dio paradigmata gia ta lathi : to mikos tis 3aras den einai auto, o kinitiras tis porsche 911 exei anabathmisti se aloga

(sorry gia ta greeklish)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Κάναμε ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ αλλαγές στο site (κάποιοι έλιωσαν με JavaScript). Για πάρτε μάτι:

autocompare.gr

Σε μερικά δεδομένα, παρόλο που προέρχονται από αντιπροσωπίες και ειδικό περιοδικό τύπο, ίσως υπάρχουν λάθη. Σταδιακά βέβαια θα διορθωθούν.

Σχόλια ευπρόσδεκτα (όπως πάντα).

Link to comment
Share on other sites

Δε δουλεύει καλά...

Με Firefox 3.5 και Chrome, κάνω κλικ στο πεδίο "Μάρκα", εμφανίζει το loading animation, αλλά δε φορτώνει. Επίσης, σε άλλα πεδία (π.χ. "Κατηγορία") βγάζει ένα λευκό πλαίσιο μόνο. Τίποτα άλλο.

Μία μικρή διόρθωση: Αλλάξτε το "επέλεξε" σε "επίλεξε" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.