Jump to content



Κάρτα Γραφικών μέχρι 220-230Ε...


TheoDV

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply
Να και ένας που μου είπε τι εταιρία να πάρω! Μπραβο th3rul3r! :D Επειδή εχω 400αρι τροφοδοτικό μάλλον είναι καλύτερα η 260 παρα η 4870 απ οτι καταλαβα!

:jump1::jump1: μονο αν 8ες τι γνωμη μου αφου εκανες υπομονη μεχρι τωρα περιμενε λιγο ακομα ειναι πιθανο το δεκεμβρη να πεσουν οι τιμες οι επιλογη δικια σου:victory:

Link to comment
Share on other sites

παιδια για την samsung t260hd που μολις πηρα τι θα μου προτεινατε να παρω?

για να βοηθα στα HD?

Kαι μια Ati 4670 τα πηγαίνει περίφημα σε HD ταινίες, ενώ αν θες και gaming σε native ανάλυση 1920×1200, τότε πάρε τη δυνατότερη κάρτα που μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Η PowerColor φοραει AfterMarket συστημα ψυξης ΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΑ :fun: ( Δεν το φωναζω..Απλα το τονίζω)

Αρα θα παρεις PowerColor...α! Και Κατι τελευταιο ΟΛΕΣ ΟΙ Ati 4870 ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ... ΟΤΙ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ..

ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ και σε ειδικες περιπτωσεις καμια να εχει hdmi υποδοχη :dirol:

Υ.Γ Δεν το φωνάζω απλα το τονίζω...:wassat:

Υ.Γ2 Μην ξαναρωτησεις τι εταιρια να παρεις....ελπιζω να ειμουν αναλυτικότατος...Ευχαριστω :thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.