Jump to content


Κάρτα Γραφικών μέχρι 220-230Ε...


TheoDV

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

πάντως με 230 ευρώ μπορείς να φτοιάξεις ένα Sli 9800gt το οποίο είναι πολύ κοντά με την gtx280 και ξεπερναει την gtx260 αλλά και την 4870.... μην σε τρομάζει το SLI είχα στο ίδιο Chipset και ASus μητρική και ήταν πανεύκολο στο setup, και αποδοτικό...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλές σου αλλά μαλλον θα καταλήξω σε 4870 γιατι εχω δει απίστευτα πραγματα απο αυτη την καρτα σε αποδώσεις και λέγονται και τα καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα σημερα με τον καθηγητη της πληροφορικης μου(φροντιστηριο, οχι σχολειο..!) και μου είπε οτι καλύτερα θα είμαι με 2 9800GTX+ SLI παρα με μια 4870...(περισσότερα frames δηλαδη). Ισχύει κατι τέτοιο??????:help::help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισαν οι 2 9800GTX+...Εχω και σκοπο να benchαρω αλλα εννοειται πως με ενδιαφέρουν και τα παιχνίδια!Σας ευχαριστω πολυ όλους!Gigabyte 9800GTX+?(Gigabyte ειναι και η μητρική μου και καποιος μου είπε οτι αν είναι ίδια μάρκα θα κάνει κάτι σαν o/c μονο του(μικρη διαφορα)) Ξέρει κάποιος κατι παρόμοιο?

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισαν οι 2 9800GTX+...Εχω και σκοπο να benchαρω αλλα εννοειται πως με ενδιαφέρουν και τα παιχνίδια!Σας ευχαριστω πολυ όλους!Gigabyte 9800GTX+?(Gigabyte ειναι και η μητρική μου και καποιος μου είπε οτι αν είναι ίδια μάρκα θα κάνει κάτι σαν o/c μονο του(μικρη διαφορα)) Ξέρει κάποιος κατι παρόμοιο?

όχι δεν κάνουν μόνες τους o/c εάν δεν βάλεις εσύ το χέρι σου δεν γίνετε τίποτα :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.