Jump to content


Σύνθεση PC. Σχόλια;


btriad

Recommended Posts

έχω να πω ότι είναι πολύ καλά μηχανήματα και τα 2, αλλά μια μικρή παρατήρηση, δεν μου γέμισε το μάτι στο τροφοδοτικό απ το πλαίσιο και επίσης προτιμότερο να δώσει 67 ευρώ για Vista παρά 97 για ΧΡ

για το τροφοδοτικό δεν ξέρω αν δεν σου αρέσει η μάρκα πάντως από review πολύ καλά τα πάει. όσο για το λειτουργικό εγώ θα έβαζα σπασμένα και θα αγόραζα τα windows 7 με το που βγουν γιατί τα vista είναι για πολλά σούτια (τα έχω εγκατεστημένα και το λέω). αυτή είναι η γνώμη μου φυσικά

Link to comment
Share on other sites

Kostas007 απ' ότι βλέπεις το πλαίσιο έχει κάτι με την amd. ξέρουμε δεν πουλάει και τόσο αλλά με το όνομα που έχει κάνει(το πλαίσιο) μας ξεσκίζει εμάς τους ελάχιστους. είδες στο e-shop την μητρική που του έβαλα στα ίδια λεφτά?

Link to comment
Share on other sites

για το τροφοδοτικό δεν ξέρω αν δεν σου αρέσει η μάρκα πάντως από review πολύ καλά τα πάει. όσο για το λειτουργικό εγώ θα έβαζα σπασμένα και θα αγόραζα τα windows 7 με το που βγουν γιατί τα vista είναι για πολλά σούτια (τα έχω εγκατεστημένα και το λέω). αυτή είναι η γνώμη μου φυσικά

φίλε συμφωνώ απόλυτα, 100%, κ εγώ επίσης :)

αλλά αν είναι να δώσεις λεφτά, θα έδινες 90+ για τα ΧΡ που κυκλοφόρησαν το 2002 ίσως και λίγο πιο πριν ή 67 για τα Vista??? :)

Link to comment
Share on other sites

σου απάντησα τι θα έκανα από την στιγμή που παίζει στο παιχνίδι και ο 'πειρατής'. και το ότι κάνουν 90 ευρώ στο συγκεκριμένο κατάστημα τα xp είναι θεωρητικό γιατί στο ίδιο κατάστημα και τα vista τόσο έχουν.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν υπείρχε η αποκλειστικότητα στο Dierect x 10 τα vista θα πωλούνταν μόνο με OEM desctop & laptop. ανέχομαι τα δικά μου με το ζόρι και έχω απενεργοποιήσει και το user account control (είναι μαστ καντε το)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.