Jump to content



Κολλήματα συστήματος - ίσως από μητρική;; any help??


thanassis

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

παιδιά η ιστορία έλαβε τέλος πριν μερικές μέρες, πήρα την πιο καινούρια μητρική P45 platinum τελικά πληρώνοντας και άλλα 30€, καθώς θα μου έδιναν πάλι μτχ,

αλλά εφόσον πλήρωσα αντί να μ δώσουν μια άθικτη, μου έδωσαν μία σε σκισμένο ανοιγμένο κουτί που είχε σπάσει το bios reset button από την πίσω πλευρά (στις εξωτερικές θύρες δηλαδή)... τέλοσπαντων δεν είχα μέχρι τώρα τέτοιο κουμπί και δεν θα έχω απ ότι φαίνεται και πραγματικά βαρέθηκα με την όλη ιστορία με τους κόπρους της oktabit!!!!

γιατί εφόσον πλήρωσα, απ ότι ξέρω δικαιούμαι καινούριο κομμάτι και όχι από rma ή ανοιγμένο, μιας και πρόκειται για νέα αγορά...

(φυσικά και δεν κράζω ανώνυμα, όποιος θελήσει, μπορώ να δώσω τα στοιχεία μου αν πιστεύει ότι τον θίγω)

επίσης αυτό που είχα προσέξει ήταν ότι αρνούνταν να ξεκινήσει με τις μνήμες στα 1066!!!! πράγμα που διορθώθηκε με ένα bios update από 1.0 σε 1.5

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.