Jump to content


Left 4 Dead


scider

Recommended Posts

Προσωπικά δεν με εντυπωσίασε.

Συνέχεια έρχονται πάνω σου τα ζόμπι.

Δεν ξέρω βέβαια να παίξεις μαζί με άλλους.

Γιατί μόνος μου και τους άλλους να τους ελέγχει η Α.Ι. δεν ειναι και κάτι φοβερό.

Ε σε single είναι ανιαρό.

Ο χαβαλές γίνεται σε coop και σε vs mode που παίρνεις και zombie...:devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Έχει Coop το παιχνίδι ναι, θα πρέπει να το κάνετε με κονσόλα.

Ο server θα πατήσει το "~" θα γράψει exec, βγάζει κάποιες επιλογές, νομίζω είναι το exec lan.

Μετά, όταν σηκωθεί, πας στο Quick game ή κάπως έτσι κάνεις ένα room και όταν κάνει το loading και μπαίνεις μέσα, μπαίνουν οι άλλοι με κονσόλα και connect xxx.xxx.xxx.xxx (η ΙΡ του server). Μπορεί να θέλει και / μπροστά από τις εντολές. Σόρυ, αλλά δεν τα θυμάμαι ακριβώς, αλλά μπορώ να τα τσεκάρω το βράδυ. Αλλιώς, google for more :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια για να μην κανω αλλο θεμα,χτες εκανα εγκατασταση το παιχνιδι και πραγματικα ειναι τρομερα ομορφο,ομως που και που,μπορει μεσα σε 10 λεπτα,μιση ωρα η οποιαδηποτε αλλη στιγμη να με πεταξει το παιχνιδι ετσι στα ξαφνικα χωρις καμια ειδοποιηση,ξερετε τι γινεται?Μηπως να ξαναεκανα την εγκατασταση?

Link to comment
Share on other sites

Έχει bug με τους διπύρηνους και σκάει. Μόλις το ξεκινήσεις δίνεις μία εντολή από κονσόλα, πατάς το ~ γράφεις mat_queue (το υπόλοιπο δεν το θυμάμαι, θα στο βγάλει από κάτω) και το κάνεις 0.

Έτσι θα τρέχει μεν στον ένα πυρήνα, αλλά σταθερότατο. Η μηχανή είναι ελαφριά οπότε δεν θα έχεις θέμα με επιδόσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.