Jump to content



Τροφοδοτικό για κάρτα


twingo

Recommended Posts

Παιδιά για να μην ανοίξω άλλο θέμα, πως το βλέπετε το τροφοδοτικό μου για μια Nvidia GTX 260 core 216 ?

Θα την σηκώσει την κάρτα ή θα θρηνούμε θύματα ?

Ένας σκληρος δίσκος sata, ένα DVDRW sata και τα ανεμιστηράκια του κουτιού.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Την εγκατέστησα πριν μια ωρίτσα την gainward. Ωραία πράματα. Σχετικά αθόρυβο το φουρφούρι της, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΨΥΞΗ (idle 26 βαθμούς έχω, στην αρχή νόμιζα πως έχει χαλασμένο σένσορα η κάρτα -- οπότε το έριξα στο χούφτωμα, πράγματι τόσο είναι), ανέβηκε από CCC (2 μπάρες κουνάς) 700/1050 με το boot (για να δούμε τι γίνεται) και θα πιάσω σιγά σιγά να την στρώνω....

Άντε, του έφεξε του αδελφού...XD

Για πές μας πώς πάει το στρώσιμο μήπως τελικά την χτυπήσουμε και εμείς! :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να μην ανοίξω άλλο θέμα, πως το βλέπετε το τροφοδοτικό μου για μια Nvidia GTX 260 core 216 ?

Θα την σηκώσει την κάρτα ή θα θρηνούμε θύματα ?

Ένας σκληρος δίσκος sata, ένα DVDRW sata και τα ανεμιστηράκια του κουτιού.

Thanks

Άν κρίνω από την δική μου ερώτηση για την 4870 με 500αρι τροφοδοτικό θα πρέπει να την σηκώνει και εσένα, μιάς και άν δεν κάνω λάθος (αλλιώς :tomato:) η 4870 είναι πιό ενεργοβόρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.