Jump to content



Case modding απο άλλο πλανήτη...


LevelOne

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
:flag:

Έλεος... Άμα είναι έτσι πετάω και εγώ μια κουβέρτα πάνω στο case και γίνομαι master-modder...:toomuchne

Μπορει να το αδικει η συγκεκριμενη ληψη,αν βλεπαμε το worklog του ισως αλλαζαμε γνωμη (?) :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο το worklog του εξωγήινου...; Δεν το νομιζω...

Btw, το πρώτο πράγμα που ειπα του gznp οταν μου εστειλε το λινκ ειναι

"Θελω κι εγω ενα τετοιο τόρνο..."

Κοπρίταρε... ελα να πνίξουμε τον πόνο μας στο τσίπουρο.. :(

Link to comment
Share on other sites

Πολύς κόπος για κάτι το οποίο είναι τελικά κακάσχημο (και θορυβώδες). Όχι ότι το παιδί δεν είναι δεξιοτέχνης στο cnc.

ε όχι και κακάσχημο......!!!!! Περί ορέξεως βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι να γίνω σαν κι'αυτούς για να έχω τέτοια μοντιφιά και πατέντα...καλύτερα να μείνω με το stacker μου!!!Ε μα είναι φάτσες αυτές!!!:baby: (έγινα λίγο κακός ή μου φαίνεται!:blink:)

Link to comment
Share on other sites

Απλά ο άνθρωπος μπορεί να φτιάξει σε cad αυτό που φαντάζεται, και έχει και ένα καλό cnc. Με τέτοια μέσα, θα μπορούσε να φτιάξει καταπληκτικά πράγματα. Κανονικά γλυπτά.

Το παραθυρο του πρωτου πρέπει να είναι τανκ για την υδρόψυξη, με αντλία για φυσαλίδες..

Link to comment
Share on other sites

Και ο Κοπρίτης άλλωστε στο Google Sketch Up μ@μ@ει και δέρνει.

Αλλά ότι φτιάχνει, το κάνει με τα χεράκια του, δεν πληκρολογεί στο AutoCAD "mod Stacker" και περνά ότι βγαίνει στο CNC.;)

Άλλωστε, και το MPC-02 έχει βραβευθεί.:banging:

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν εχει αμφισβητήσει την αξία του Γιώργου...

Δηλαδή αν σου δώσω εναν CNC θα μπορέσεις να φτιαξεις οτι εφτιαξε και ο Γερμανός;

Το CNC φιλε εκτελεί εντολές. Αν του δώσεις μπούρδες, θα σου κόψει μπούρδες.

Μην τα ισοπεδωνουμε όλα. Απλα, τρομάζω στην σκέψη τι θα έκανε ο Γιώργης αν είχε αυτο το CNC... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.