Jump to content



Γιατί ο 8300 duo κάνει 78€??


stratakisggiioo

Recommended Posts

άδικο μπορεί να φαίνεται αλλά έτσι είναι οι κανόνες της αγοράς.

και αυτοκίνητο να πας να πάρεις ο κάθε πωλητής θα δώσει διαφορετική έκπτωση ανάλογα με το πόσο τζίρο έκανε το μήνα που πέρασε ή εάν έχει διαφορετικές εντολές.

επίσης παίζει ρόλο και η ικανότητα ελιγμών κάθε πωλητή 'η υπεύθυνου πωλήσεων.μπορεί για τα έξτρα χρήματα που πήρε από την πώληση του 8400 σε μένα να αύξησε το τζίρο του καταστήματος παρότι δεν είχε κέρδος.

δεν μετράει πάντα η τελική τιμή.

επαναλαμβάνω πάντως για να αποφευχθούν παρεξηγήσεις οτι δεν χρησιμοποίησα καμιά γνωριμία ή άλλο τρόπο πίεσης όπως επίσης και δεν γνώριζα ποιός υπεύθυνος που μίλαγα στο τηλέφωνο μου έδωσε αυτή την έκπτωση στον 8400.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

παιδες εχω ευχαριστη εξελιξη....

οπως ειχα πει μου ειχαν στειλει και εμενα μαιλ οτι υπαρχει προβλημα με την παραγγελια...

ΟΜΩΣ σημερα το πρωι επικοινωνησα με το πλαισιο και τελικα στην τιμη του 8300 μου δινουν τον 8400 ΒΟΧ....

αυτο μονο προσφορα απατη δεν μπορει να πει κανεις οτι ειναι...

οποτε ο 8400 ΒΟΧ στα 78 ευρω...

αλλη μια φορα μπραβο στο πλαισιο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι προσφορες δεν εχουν νοημα για 3 λογους αν τις κανεις παραγγελια.

1ον: Αν δεν πας στο καταστημα και τους παραγγελνεις online μην περιμενεις ποτε να σου ερθουν.

2ον: Παντα οτι ειναι ευκαιρια, δεν υπαρχει στην αποθηκη, μονο σε καταστηματα.

3ον: Αν δεν πας στο καταστημα, χωρις να παρεις τηλ να ρωτησεις αν υπαρχει τιποτα, δεν προκειται να σου δωσουν. Και ειδικα αμα ειναι κατι κραυγαλεες προσφορες, θα πρεπει να χωθεις μεσα στον παγκο, γιατι συνηθως ολοι οι πωλητες καταληγουν με τις προσφορες :TD:

τότε να μην τις βάζουν στο site. αλλιώς όταν κάνω παραγγελία με Χ ποσό περιμένω το κατάστημα να τιμήσει τον κατάλογο του. Περίπτερο και το πλαίσιο...

Link to comment
Share on other sites

Τον πήρες ή ακόμη.Τρέχα να μην χάσεις και αυτήν την προσφορά, είναι και box τι άλλο καλύτερο να σου τύχει....

Μπράβο στο πλαίσιο πάντως......

προς τι η ειρωνεια;

το οτι ειναι εκδοση box το αναφερω γιατι η τιμη ειναι διαφορετικη ο Tray εχει 156,00 και ο box 164,99...

Link to comment
Share on other sites

παιδες εχω ευχαριστη εξελιξη....

οπως ειχα πει μου ειχαν στειλει και εμενα μαιλ οτι υπαρχει προβλημα με την παραγγελια...

ΟΜΩΣ σημερα το πρωι επικοινωνησα με το πλαισιο και τελικα στην τιμη του 8300 μου δινουν τον 8400 ΒΟΧ....

αυτο μονο προσφορα απατη δεν μπορει να πει κανεις οτι ειναι...

οποτε ο 8400 ΒΟΧ στα 78 ευρω...

αλλη μια φορα μπραβο στο πλαισιο...

θυμασαι το ονομα αυτου που επικοινωνησες η' το τμημα?

Link to comment
Share on other sites

προς τι η ειρωνεια;

το οτι ειναι εκδοση box το αναφερω γιατι η τιμη ειναι διαφορετικη ο Tray εχει 156,00 και ο box 164,99...

Φίλε μου ίσως με παρεξήγησες δεν υπάρχει καμία ειρωνεία σε αυτά που έγραψα.Ίσα ίσα σου λέω να πας να προλάβεις να πάρεις την παραγγελία σου σε αυτήν την όντως ελκυστική τιμή που δύσκολα κάποιος βρίσκει.Όσο για το box το αναφερώ γιατί άμα τον έπερνες tray θα είχες μόνο έναν χρόνο εγγύηση, ενώ με τον box έχεις 3.Tώρα άμα εσύ βλέπεις κάτι κακό και ειρωνικό τότε......

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα αρχίσουν τα posts διαμαρτυρίας όσων πρόλαβαν να πάρουν τον 8300 και άρα δεν θα τους προταθεί ο 8400 :p

LOL έτσι είμαστε εμείς οι Έλληνες βγάζουμε συμπεράσματα και τα αλλάζουμε σε απίστευτα γρήγορους χρόνους

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.