Jump to content



Need for Speed: Undercover


BILL5

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

sorry για το μεγαλο ποστ που θα κανω αλα πρεπει να πω μερικα πραγματα δεν παει αλο η κατασταση.

το παιχνιδι ειναι μια αναβαθμιση του pro street εχει την ειδια τεχνικη το αυτοκινητο απλως το καλο και μονο αυτο! ειναι οτι το αμαξι στης στροφες στριβει οχι οπως το προιγουμενο που παταγες και ηταν κουτσουρο εγω στην θεση τους θα το ελεγα pro street 2 αυτο! οπως ειχε γινει οσοι θυμαστε με το

Need for Speed III: Hot Pursuit και το Need for Speed 4: High Stakes ηταν ακριβως τα ειδια απλως ειχε ποιο πολλα αυτοκινητα η νεα εκδοση και ποιο πολες πιστες. μεχρι το porche ηταν ea canada

θα βαλω στην σειρα που εχει φτιαξει η ομαδα Black Box

1.Need for Speed: Hot Pursuit 2

2.Need for Speed: Underground

3.Need for Speed: Underground 2

4.Need for Speed: Most Wanted

5.Need for Speed: Carbon

6.Need for Speed: ProStreet

7.Need for Speed Undercover

Link to comment
Share on other sites

παντως προσωπικα αυτα που ειχα λιωσει πραγματικα ηταν τα πρωτα 4 και το porsche απο εκει και περα εκανες κανονικα install το game και στη βδομαδα ειχε παρει ποδι.

Δικη μου γνωμη ειναι να συγκεντρωθουν λιγο να βγαλουν κανα game της προκοπης γιατι δεν βλεπω καλο μελλον για την EA

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα Link πιο πάνω, με σχόλια από gamers, όλοι λέγανε ότι είναι τέλειο και τρομερό και π@π@ρ!@ μάντολες...

Μόνο ένας είπε ότι είναι GTP, και το username νομίζω ότι είναι από εδώ μέσα.

Γενικά ο κόσμος είναι χαζός και η EA και κάθε ΕΑ δεν κινδυνεύει όσο βγάζει παιχνίδια με bling-bling και τα σχετικά, αλλά χωρίς ουσία.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic2: Επειδή δεν είχα τι να κάνω βραδιάτικα, έπαιξα λίγο και το έφτασα στο 11ατο επίπεδο . Όποιος θέλει να του δώσω το save game μέχρι εκεί να δει και τι παίζει ποιο μετά μου λέει. Πάντως για εμένα δεν αλλάζει και πολύ με την αρχή, απλός πάει πιο γρήγορα το SKYLINE που έχω !!!:hang2::hang2:
Link to comment
Share on other sites

Γραφικα και ηχο παει καλα.Οι ανθρωποι ομως δεν εχουν τι να κανουν και βγαζουν ενα παιχνιδι. Που ακουστηκε να ξηλωσουν τα νουμερα στο στροφομετρο, δεν εχει ενα καθρεπτη να βλεπεις πισω σου τι γινεται, και βασικα οπως ειχανε πει πως θα εχουν τα ταμπλο των αυτοκινητων οπως καποτε αυτο απλα αποδειχθηκε μυθος. Και που ακουστηκε το οτι εχεις Mclaren F1 και σε περνανε απο επανω τα θωρακισμενα περιπολικα στην καταδιωξη, και επισης εαν εσυ πας με 320 αυτα με 350+, σου κλεινουνε τον δρομο 10 μαζεμενα και ΟΚ σε πιασανε. :fist::fist::fist: Παιχνιδι. Ασχολιαστο το οτι ολα τα αμαξια μπαινουν στις φουρκετες με ολα τα χλμ και δεν υπαρχει υπερστροφη - υποστροφη μιλαμε φοβερο Gameplay :crazy: Καλα ο τροπος βελτιωσης ειναι απλα τιποτενιος, λιγο πιο σκληρη αναρτηση, λιγο πιο κοντο σασμαν. Εχει ομως ωραιες ζαντες :banging: με τροπο βελτιωσης αλα prostreet. Κατα τα αλλα, οχι 50Ε ουτε 5 δεν θα εδινα για να το παρω :rant::rant::rant::rant: ΕΑ συνεχισε ετσι και θα το βαλεις το λουκετο :devil:Ακομα ενα παιχνιδι γεματο βιντεο και πανακριβα αμαξια.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν θα μπορεσω να το παιξω με 6800 ultra AGP?Γιατι στα specs ελεγε μονο για PCI-E καρτες και μου φαινεται πολυ κουλο αν οντως ισχυει.Καλο κακο εαν εισαι φαν της σειρα θα το παιξεις μια φορα μεχρι να το τερματισεις και μετα στην ακρη μαζι με ολα τα αλλα!!!

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν θα μπορεσω να το παιξω με 6800 ultra AGP?Γιατι στα specs ελεγε μονο για PCI-E καρτες και μου φαινεται πολυ κουλο αν οντως ισχυει.Καλο κακο εαν εισαι φαν της σειρα θα το παιξεις μια φορα μεχρι να το τερματισεις και μετα στην ακρη μαζι με ολα τα αλλα!!!

Ποιο είναι το κουλό? Ότι η 6800 ultra είναι vga του 2005 και εδώ μιλάμε για ένα κακογραμμένο 2008 παιχνίδι?

Έχεις παίξει πολλά νέα games με αυτή την κάρτα? και αν ναι σε τι ανάλυση και ρύθμισις?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν θα μπορεσω να το παιξω με 6800 ultra AGP?Γιατι στα specs ελεγε μονο για PCI-E καρτες και μου φαινεται πολυ κουλο αν οντως ισχυει.Καλο κακο εαν εισαι φαν της σειρα θα το παιξεις μια φορα μεχρι να το τερματισεις και μετα στην ακρη μαζι με ολα τα αλλα!!!

Και δε χαίρεσαι άνθρωπέ μου που η ea σε γλυτώνει από αυτή την ταλαιπωρία?????? ΄το μόνο που δεν είχαν ακόμη τα nfs ήταν αυτοκίνητα τραίνα. Το είδαμε και αυτό στην 2865879598690690670η έκδοση του παιχνιδιού. Ούτε υποστροφή ούτε υπερστροφή ούτε τίποτα. Τα γραφικά μια θολούρα αχταρμάς μόνο οι γκόμενες αξίζουν. Απαράδεκτο απλά.

Link to comment
Share on other sites

Κατι ξερανε και δεν βγαλανε Demo, τοτε ειναι που απλα δεν θα το αγοραζε κανενας μα κανενας. Εγω προσωπικα ουτε καν θα το κ....(οιτουσα).........α, :o:o. Εν πασει περιπτωση, ειμαι στο περιπου του 20% του παιχνιδιου και οδηγωντας ενα S5 Φουλ 3ο σταδιο σε ολα, και εκει που με κυνηγανε καμια 10αρια περιπολικα, βγαινει απο απεναντι μια πορσε μπατσικη, τρακαρουμε μετωπικη και ωωωωωωωωωωω τι ωραιο, ειμαι πανω στην πορσε με τους τροχους μου να γυρνανε στον αερα σαν τρελλοι, η πορσε ακινητη εντελως και ναι BUSTED!!!!! :o:wall::o:wall: Amazing, wonderful, Great, Μοναδικο, καταπληκτικο, εξαισιο, υπεροχο, φοβερο, τρομερο ειναι οι μονες λεξεις που ΔΕΝ περιγραφουν το παιχνιδι. Απεναντιας ολα τα αντιθετα. Καλα δεν σχολιαζω καν στο οτι εχεις ενα εβο και προσπαθεις να πιασεις ενα Μ6 φουλ φτιαγμενο σε ενα τρελλο κυνηγητο με ποσοστο επιτυχιας στο παμε στοιχημα 5% υπερ σου και αυτο καθαρα θεμα %$%$φαρδιας αν μη τι αλλο. Και ναι στα 350 τσιμπας χειροφρενο για ενα δευτερολεπτο, το αμαξι εχει κοψει ελαχιστα 150 χλμ μπορει και παραπανω, και μπαινεις στην στροφη κυριλε, αγγιζεις το νιτρο με 6η και χτυπας παλι 350 σε 3''. :woot::woot:

Να πληρωσω για το παιχνιδι ειπαμε??? Ρε δεν παω να :suicide::suicide::suicide:

Μην παραπονιουνται μετα για την πειρατεια, με τετοια παιχνιδια που κυκλοφορουνε, θελουν και ενα σκασμο χρηματα. Ντροπη τους. Εαν η Blackbox και η καθε μια εταιρεια ειναι στην μεση, να την καταργησουν και να φτιαξουν νεα ομαδα, ας πανε στην τελικη στην Polyphony Digital να παρουν μαθηματα στον τομεα αυτοκινητου, μηπως και σωθουνε λιγουλακι. Δεν παμε καλα το ειπα και το ξαναλεω, το παιχνιδι ειναι αθλιο, ααααααααααααααααα και δεν υποστηριζει την G25 που εχει φιλαρακι μου.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το κουλό? Ότι η 6800 ultra είναι vga του 2005 και εδώ μιλάμε για ένα κακογραμμένο 2008 παιχνίδι?

Έχεις παίξει πολλά νέα games με αυτή την κάρτα? και αν ναι σε τι ανάλυση και ρύθμισις?

Ναι ρε μεγαλε εχω παιξει πολλα παιχνιδια με αυτη την καρτα.Σε αναλυση 1024x768 και σε medium ρυθμισεις.Παιχνιδια οπως devil may cry4, dynasty warriors 6, pro2009 και πολλα αλλα.Για δες σε παρακαλω εγω τι ρωτησα και εσυ τι απαντησες.Καλο κακο το παιχνιδι εγω ειμαι κολλημενος την σειρα nfs και θα το τεματισω οπως και να εχει και με γραφικα στο low.Που ζοριζεσαι δεν καταλαβα.

Φιλικα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Ας αφησει λιγακι τo extreme car tuning η ΕΑ και ας ασχοληθει λιγακι με την απολαυση της οδηγησης! Σε λιγακι θα βαζουν και αλεξιπτωτο στα αμαξια για να σταματανε(dragster και ετσι):tomato:

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Σωστος!!!!

Λοιπον ολα τα λεφτα το Gameplay, σημερα οδηγουσα ενα πορσικο, πηγαινα παλι με 360 περιπου, αφηνω γκαζι για 1'', πεσαμε στα 250, αφηνω παλι για 1'' πεσαμε στα 150, παταω γκαζι με 6η και νιτρα αντε παλι τα 360 σε 3'' μεσα. Ερχεται ενας απο το απεναντι ρευμα, μετωπικη τρελλη σε 1'' σταματησε το αμαξι μου, ουτε καν κουνηθηκα απο την θεση μου. 360 -> 0 0.00 ''. :tomato::tomato::tomato: παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.