Jump to content



Την ευλογια σας τεκνα μου...


amartolos

Recommended Posts

ετοιμα ολα........:p:P:P

88400501pu0.th.jpg

θα χρειαστω και κανενα dvdrw σε sata...αλλα αργοτερα...για την ωρα(για καμια εβδομαδα) θα αρκεστω στα pata

σκεφτομαι τι να κανω με τον επεξεργαστη, μαμα ψυκτρα??η το bigwater?? που με τον 3αρη northwood τα παει αρκετα καλα 30 idle 38 full load

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

τελικα ο dante ειχε δικιο, τα vista ειναι μονοδρομος,δοκιμασα win xp 64 , αλλα ειχα προβληματα ασυμβατοτητας, εβρισκα οδηγους για xp και vista αλλα οχι για xp 64..απο εκει και περα

ολα ειναι οπως τα περιμενα-τα ειπατε :clap::clap::clap:Χ2

-το τροφοδοτικο ειναι ολα τα λεφτα , 1)δεν ακουγεται καθολου2)ειναι και modular

-cpu τετοιες θερμοκρασεις δεν τις περιμενα με 25 idle και 45??? full load ,δεν υπαρχει λογος να καταφυγω σε aftermarket λυση

- vga με το καλημερα εφτασε 70 βαθμους απειλωντας με λιωσιμο οποιοδηποτε (καλλωδιο) την ακουμπουσε και ανεβαζωντας την θερμοκρασια του mobo σε 50 :mamba:βαθμους, ολα αυτα με τον ανεμιστηρα της στο 16%(default), την ανεβασα στο 38% και ολα ''διορθωθηκαν'' η θερμοκρασια της καρτας επεσε στους 40 βαθμους(idle-55 ??full load) και του mobo στους 30,και ολα αυτα χωρις να ειναι ιδιαιτερα φωνακλου-κανει τον θορυβο που μου εκανε η 6800gt με τον ανεμιστηρα της στο half-:happy2:

περισσοτερα αυριο με εντυπωσεις απο far cry 2 :dance3:

Link to comment
Share on other sites

καλα παιδια μιλαμε το συστημα φυσαει, εβαλα για δοκιμη far cry 2 1280χ1024(17αρα γαρ) ολα στο ultra high και επαθα πλακα, τετοια γραφικα δεν ειναι δει ποτε μου και ας ειχα δωσει και τα διπλασια λεφτα για την 6800gt....τελικα αξιζε η αλλαγη , με agp πλατφορμα δεν πηγαινε αλλο.

πς και για να μην ξεχνιομαστε...ενα μεγαλο respect στους labites που ασχοληθηκαν γιατι τοσο ασχετος που ημουνα(και ειμαι...)ποιος ξερει τι βλακειες θα αγοραζα και ποσα (πεταμενα) λεφτα θα εδινα...:worship::victory::worship::victory:

Link to comment
Share on other sites

Mεγιες φιλος. Κατα 99% θα παρω τα ιδια γιατι βαριεμαι να διαβαζω. Μπορεις να γραψεις αναλυτικα τι πηρες ? (κ ποσο/που δεν 8α με χαλαγε :D)

Intel 8400 Dual Core - Asus P5q - Sapphire 4870 1Giga - Adata 2x2G Ram - WD 640 HDD - Corsair 620W Modular.

τιμες διαδοχικα 160-125-240-60-60-125

+pioneer sata dvdrw (20 ) + samsung sata dvd 18 ευρω

την αλλη εβδομαδα vista 64 + http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1202944&catalog=20&category=69980759 για να μην καθομαι να γραφω dvds οταν χρειαζεται να κανω format

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.