Jump to content



CoolerMaster Haf 932 Black τι λεει?


Kostas007

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Kostas007 να σε ρωτήσω κάτι? Eσύ που έχεις το HAF απο ποιότητα κατασκευής είναι καλό? Γιατί δεν το έχω δει από κοντά live. Θα στήσω επιτέλους το pc μου και έχω καταλήξει σε αυτό.

Αξίζει πιστεύω ε?

Link to comment
Share on other sites

το κουτι ειναι οντως πολυ καλο το εχω και γω εδω και κανα μηνα.πανευκολο στο στησιμο πολυ λειτουργικο.το μονο μειον ειναι η σκονη που μαζευει μεσα γιατι ειναι διατρητο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φίλε Jason πρώτον το λινκ που έδωσες δεν έχει φίλτρα για το haf και δεύτερον το HAF βγαίνει από τις λέξεις High Air Flow αν του βάλεις φίλτρα χάνει την ιδιότητά του αυτή και δεν είναι πλέον ένα από τα καλύτερα κουτιά σε αερόψυξη αφού μειώνεται η μεγάλη ροή αέρα εντός μονάδας. Χώρίς να θέλω να σε θίξω ή να ξεκινήσω κάποια ίντριγκα... πάντα φιλικά απλώς να προσέχεις λιιιίγο περισσότερο τις συμβουλές σου.:warning2::turn:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις...

Μηπως μπορει να μου πει καποιος που το εχει θα εχω μεγαλο προβλημα με τις σκονες..? κ καθε ποτε περιπου θελει καθαρισμα..? Το εχω παραγγειλει απο το Plaisio κ το περιμενω αυτες τις μερες....:smoke:

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται απο το χωρο σου και ωρες λειτουργιας οταν δεις και μαζευει καθαρισε το ενα ειδος φιλτρου για τα χοντρα και να μην κοβει το αερα ειναι κουνουπιερα(σιτα) καλης ποιοτητας απο σιδηρικα οχι τουλι μονη η διπλη για να μικρυνουν οι τρυπες βρισκεις τροπο για να τη στερεωσεις οπου χρειαζεται...

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα το Κουτακι φοβερο... :cool:Απιστευτο....:victory:. Πολυ καλο στο στησιμο.....:victory:Πως σας φαινεται....?:pleasantry::pleasantry::victory:

Εχει πολυ καλη αεροψυξη.....

Ολα εχουν πεσει μεσα 10 βαθμος κατω.....:jump1::jump1::jump1:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω....

Λοιπονκανεις επικολληση το συνδεσμο που σου δινεται απο κει που ανεβαζεις τις φωτωςεντερ μετα για να πας πιο κατω εικολληση παλι κ ουτοκαθε εξης....:dance3::laughing:

Οκ..?:yu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

παιδια εγω 8α στησω pc τωρα και λεω να βαλω αυτο το κουτι..λυσατε τα προβληματα με την σκονη??..δεν 8ελω βα βαλω σιτες για την σκονη ομως 8ελω να φενονται τα ε3αρτηματα οχι να τα κριβει η σκονη..:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το κουτακι το εχω 3μηνες κοντα.... Και το εχω φυσηξει μονο μια και για να πω την αληθεια εβγαλε πολυ πραγμα.....

Αλλα εχει παρα πολυ καλη ψυξη παρολο που δν εχω υδροψυξη κ εχω αεροψυξη...

Μη βαλετε σιτες κ μαλακ.... ειναι ολα αυτα... οπως ειναι το μονο που χρειαζετε ειναι να μαζεψετε καλα τα καλωδια για να περναει πιο καλα ο αερας...

Φιλε delta (maximum 3700 παει) αλλα του εχω βαλει αυτο για να τα ρυθμιζω τα ανεμιστηρακια αλλα κ παλι δν παει κατω απο 1800... το εχω συνηθησει τι να κανω... αλλα βοηθα παρα πολυ εκει που ειναι στη ψυξη της καρτας γραφικων... κ την εχω πειραξει παρα πολυ για αεροψυξη και παει καλα......:hi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.