Jump to content


CoolerMaster Haf 932 Black τι λεει?


Kostas007

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply
dsc01201.jpg

dsc012021.jpg

<p>dsc01195.jpg</p> <p>w800.png</p>

Οι απιστοι κ αυτοι που θελουν ενα ησυχο κουτι κ οχι ενα full tuning κουτι ας παρουν κατι αλλο....:tongue::tongue::tongue:

Οι υπολοιποι παρτε το κ να το καθαριζετε καθε 2μηνο κ με τα ανεμηστηρακια που διαθετει το κουτι δν ακουγεται καθολου.......... CoolerMaster Haf 932 for ever.... κ οποιος αντεξει.............:rap:

Εγω παντως ειμαι απολυτα ευχαριστημενος......:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Προσκυνείστε το ΕΙΔΩΛΟΟ!! :jump1:

Ωραίος Bigjohn! Θα κάνω κι εγώ το ίδιο κολπάκι με το μπροστινό μέρος.. θα αφαιρέσω τα μεταλλικά μέρη κι αντί για έναν μεγάλο ανεμιστήρα, θα βάλω 2 12ράκια!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω, Νομιζω οτι το θεμα μας ειναι το κουτι κ οχι τα ηχεια.......:nono: Αλλα αφου το θιξατε κ αυτο το θεμα....:slap:

Μαθετε πρωτα να πως να στησετε το κουτι σας:dirol: κ μετα οταν βρω κ εγω

ενα πιο ευρυχωρο δωματιο θα στησω τα ηχειακια μου σωστα που εννοειεται πως ξερω οτι ειναι σε λαθος διαταξη...

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι στο πατωμα? ουτως η αλλως σκονη θα σου πιασει δεν την γλυτωνεις :p απο την αλλη οσο πιο χαμηλα τοσο πιο λιγη θερμοκρασια..ως γνωστον ο ζεστος αερας ανεβαινει προς τα πανω:jump1:

πολυ σωστο cable management:yes4:

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι στο πατωμα? ουτως η αλλως σκονη θα σου πιασει δεν την γλυτωνεις :p απο την αλλη οσο πιο χαμηλα τοσο πιο λιγη θερμοκρασια..ως γνωστον ο ζεστος αερας ανεβαινει προς τα πανω:jump1:

πολυ σωστο cable management:yes4:

Thanks φιλε:T: αλλα ο χωρος που βρισκομαι δν μου το επιτρεπει δυστηχως... Εχω κ το sub κατω,,,

Κ με βολευει μονο εκει....

Link to comment
Share on other sites

διακοπτακια εχεις βαλει πισω στα λαστιχα για την υδροψυξη ?και αν ναι τι ανοιγοκλεινουν?

ναι,τις uv.αλλα με καποιο τροπο θα τα κρυψω τα καλωδια να μην φαινονται.. ;)

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ εξυπνο....

να'σαι καλα. :p Βασικα οπου αλλου να τους εβαζα επρεπε να τρυπησω,οποτε με βολεψε..

επισης κατι αλλο που ηθελα ηταν να εχω οσο το δυνατο περισσοτερη οροτητα στα πλαγια και εκανα το εξης:

31052009058.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το κουτακι σου και ωραιο βαμμενο!

Τωρα θα σου πω..τις Uv τι τις θελεις ? αφου δεν εχεις τιποτα για να φωσφωριζει ,τζαμπα φαινονται και χαλανε την εικονα του κουτιου.. :crazy:

Θελεις Οντως αλλαγμα τους ανεμιστηρες...τωρα αν σου αρεσει το πολυχρωμο-παρδαλο εμεις παμε πασο :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ναι

αλλα στο τριπλο δεν εχει τοσες πολλες τρυπες η σιτα απο πανω και στην ουσια ειναι 2,5 καθαρα:haha:

Εχει μια χαρα τρυπες!:hi:

Αν αφαιρεσεις το κομματι π εχει τα κουμπια(πολυ ευκολα) 8α δεις οτι εχει τρυπεσ κ για το αλλο μισο τ ανεμιστηρα !!

Φιλε το κουτι λεει το καθε ευρω!I love it!Γρηγορα τωρα π ειναι στα 124!!!

Και λινκ με οδηγο καλυτερης λειτουργιας!!:jump1:

http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=91505&highlight=932+club

Link to comment
Share on other sites

θα προτεινω οι ανεμιστηρες να ειναι ιδιο χρωμα θα ηταν καλυτερο πιστευω.

Θα Ειναι..προχειρα τους εβαλα τους δυο πανω,θα μπουνε μπλε.επισης θα μπει μπλε ο 23αρης μπροστα(αν βρω)..

Ωραιο το κουτακι σου και ωραιο βαμμενο!

Τωρα θα σου πω..τις Uv τι τις θελεις ? αφου δεν εχεις τιποτα για να φωσφωριζει ,τζαμπα φαινονται και χαλανε την εικονα του κουτιου.. :crazy:

Θελεις Οντως αλλαγμα τους ανεμιστηρες...τωρα αν σου αρεσει το πολυχρωμο-παρδαλο εμεις παμε πασο :laughing:

Το πορτοκαλι ειναι uv reactive και θα μπει μπλε uv reactive επισης μπογια σε διαφορα σημεια..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.