Jump to content


Δεν βγαίνει η κάρτα γραφικών..!


TheoDV

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Την βαση στο πορτοκαλι την πιεζεις προς τα πανω

και στο μπλε προς τα κατω

οπως φαινονται στην φωτο(mb αναποδα)

Βλεπω δεν εχει βιδες για να πιανουν οι vga στο κουτι αλλα εχει ενα πλεγμα που πρεπει να ξεκουμποσεις

Link to comment
Share on other sites

To πορτοκαλι κανει θορυβο σαν να απασφαλισε οταν το παταω προς τα κατω...Προς την καρτα δηλαδη...Τι πλέγμα λες? εκεινο το μεταλλικο με τα σιδεράκια πανω στην καρτα? Αν λες το ιδιο δεν εχει να κανει..

Link to comment
Share on other sites

dsc00113cd0.th.jpgthpix.gif

Εγω πιστεύω κατι παίζει με αυτα που εχω κυκλώσει αλλα δεν μπορω να καταλάβω τι...

Υ.Γ. : Τραβώντας την κάρτα απο την ψυχτρα, εκοψα τα 2 δαχτυλα του δεξιου μου χεριου και εκανα τον υπολογιστη μεσ' τα αιματα!:victory::victory:Ουτε να γράψω δεν μπορω!:tomato::tomato::tomato:

Link to comment
Share on other sites

1. Δωσε μας φωτογραφιες με καλυτερη αναλυση

2. Δωσε μας το μοντελο του κουτιου σου

3. Οι φωτογραφιες σου να μας δειχνουν απο πολλες πλευρες το προβλημα ωστε να το λυσουμε κατευθειαν

4. Μην εχουμε παλι αιματα...:tomato::tomato::tomato::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να κρατας τα κλιπ στην pci-e και να τραβηξεις προς τα εξω την καρτα

Εντάξει, είπαμε, να μην ξέρω για τον μπλε μοχλό, οχι ομως οτι δεν πατούσα και τα κλιπ στην pci-e! Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια...Αντε και την επομενη φορα ελπίζω χωρίς αίματα...!:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Κατι τετοιο κουφο περιμενα να ακουσω....

Τι αλλο θα μπορουσε να ηταν?Να φρακαρει απο την σκονη?ή οτι η δυναμη 2 ανθρωπων δεν εφτανε για να βγει και χρειαζονταν παραπανω

Link to comment
Share on other sites

hahaha μιλάμε έχω πάθει την πλάκα μου ειδικά εκεί με τα αίματα :happy2:

Εντάξει στο τέλος όλα καλά.. έτσι να λύνονται όλα τα προβλήματα.

Και εγώ ο μ...ς καθόμουν πάνω από τις φώτο πόση ώρα και απορούσα τι είναι... :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.