Jump to content



Mousepad Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

rofl ξυπνησανε επιτελους στο πλαισιο και φερανε steelpad ? :p anyway θα τα ξαναπουμε σε 1 μηνα αμαρτωλε που θα σου εχει γινει σαν καθρεφτης στην μεση και θα εχει τοση τριβη λες και ειναι 5 κιλα το mouse :p εχω και εγω ενα στην συλλογη μου και ειναι φθαρμενο οσο δεν παει αλλο :hehe: btw μην κανεις καν τον κοπο να χρησιμοποιησεις την smooth side

Link to comment
Share on other sites

την smooth χρησιμοποιω, η smooth εχει προβλημα αν χρησιμοποιησεις τα αυτοκολλητα ποδαρακια που εχει η συσκευασια αλλιως μια χαρα ειναι...

πς επι 3 χρονια ειναι ενα mousepad με 1.5ευρω και δεν επαθε τιποτα...θα τα φτυσει σε ενα μηνα καποιο που θεωρειται καλυτερο??θα δουμε...

πς για να καταλαβω ολη η σειρα steel ειναι για ον πεοα η μονο το συγκεκριμενο??

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Παίδες,προτείνεται κανά καλό mousepad γιατί ήρθε ένα παλικάρι σπίτι και μόλις είδε το g9 πάνω στο ξύλινο γραγείο άρχησε να με βρίζει.Χρειάζεται όντως?Η χρηση ειναι gaming κυρίως.Ταβάνι 20 ευρω

Link to comment
Share on other sites

sorry Nephilim.δν το ειδα το thread παρολο που εκανα αναζητηση αλλα μιας και ανοιξα αυτο εδω για αυτο τι λετε? http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.571666

πολυ μεγαλα τα αλλα ρε παιδια.δν χωρανε εκει που θελω να το βαλω.θα πηγαινει κατω απο το πληκτρολογιο και θα το σηκωνει

Link to comment
Share on other sites

Πωπω και γω θελω εδω και καιρο.Εχει απο τα Χριστουγεννα μονο του το g5 ,αλλα δε μου παει η καρδια ουτε το χερι στην τσεπη να σκασω 20ευρω για mousepad :/

Κανα καλο στα 15 ευρω το πολυ?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς?

Κολλάει στο γραφείο το υλικο που εχει oποτε δεν τίθεται τέτοιο θέμα

Ομως θα πρέπει για 1-2 μέρες στην αρχη να βαλεις ενα χοντρό βιβλίο από πάνω για να στρώσει

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/Furntiture/Desktop-Furnishing/Mouse-Pads/Steel-Series-Gaming-Qck-63003.htm

καλυτερο σε ποιοτητα ,δεν νομιζω να βρεις....

everglide titan, mantis speed ( τα goliathus ειναι χειροτερα επειδη τα εβγαλε η razer για σταματησει να δινει λεφτα στην πατεντα της eveglide ) puretrak talent, heck ακομα και το func-c series μου αρεσε περισσοτερο απτο qck που ειχα παρει το 2004

Gregory αμα εχεις προβλημα χωρου σου προτεινω να παρεις το puretrak stealth απο puretrak.com, εχω και κωδικο με 25% εκπτωση, αν σε ενδιαφερει στειλε pm, τωρα αν εχουν φαγωθει τα ποδαρακια του G9 απ'την χρηση στο γραφειο παιρνεις απο hyperglide.net με 8 ευρω και σου ερχονται καινουργια σε 2 βδομαδες το max με φακελο.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ GruntGr αλλα οχι να σου παρω και την εκπτωση.αλλα ρε παιδια,χρειαζεται τοσο μεγαλο mousepad?εγω σκεφτομουν κατι σε 30*30 ή 25*25.το ποντικι δν το κουναω οταν παιζω πανω απο 10 εκατοστα(παιζω σε 1800*2600dpi)

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι το αστειο ρε σπορε ???? :p

Ναι gregory, τα περισσοτερα fps τα τελευταια χρονια δεν εχουν τους τρελους ρυθμους του Quake3 πχ οποτε το να στριβεις μισο δευτερολεπτο πιο αργα δεν σου στοιχιζει τοσο οσο το headshot που δεν καταφερεις να κανεις στην αλλη ακρη της dust με το AK πριν στο κανει ο ιδιος ο αντιπαλος, μικροτερο sensitivity = περισσοτερα cm για περιστροφη 360 μοιρων ( δεδομενου οτι το ποντικι σου υπολογιζει την αποσταση που το μετακινεις και ΜΟΝΟ ) = μεγαλυτερα περιθωρια για να αποφυγεις τα λαθη στο σημαδι

Εγω παλιοτερα χρειαζομουνα με το 518 ολοκληρο το titan ( 45cm ) για να στριψω πισω μου, βεβαια βοηθουσε και ο αξιοπιστος 3D ηχος στα ακουστικα οποτε σπανια ειχα προβληματα με κανενα εξυπνακια που με κυνηγαγε με το knife, οπως βοηθουσαν και οι καμπσεις που βαραγα στο διαλειμμα οταν ειμουνα σχολειο :hehe:

Ο κωδικος μου περισευει απτο 2ο puretrak talent που αγορασα απ'το site πριν λιγο καιρο, ισχυει για το συνολο της παραγγελιας και οχι για καποιο προιον ξεχωριστα, δηλαδη αμα παρεις 5 pads αντι να δωσεις 100 ευρω θα δωσεις 75 ξερω γω

Btw δεν θα σου προτεινα να κανεις αυτο που εκανα εγω τοτε, αφενος ειναι αρκετα δυσκολο και κουραστικο να το συνηθησεις αφετερου το G9 οπως και πολλα αλλα ποντικια ειτε κοστιζουν 10 ευρω ειτε 100 εχουνε προβληματα σε αυτες τις περιπτωσεις, μπορει να ξαφνικα δηλαδη να βρεθεις να κοιτας το πατωμα ή να εχεις παει το ποντικι μισο μετρο και στο παιχνιδι να μην εχεις στριψει οσο θα επρεπε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.