Jump to content


wow kai ati 4850


evilsoler

Recommended Posts

Σιγα μην παω σε καποιον να παρω 2 screenshots επειδη καποιος δεν με πιστευει.Θα πρεπει να του εξηγησω τον λογο κιολας,ειναι παραλογο,για να μην πω οτι αυτος εχει δουλειες,εγω εχω δουλειες και δεν εχω ορεξη να χανω τον χρονο μου για πηγαινε ελα.Να επαιζα εγω θα σου εστελνα οσα screenshot θες.

Θυμαμαι οτι πηγε στις επιλογες για γραφικα,τα τερματισε ολα στην native αναλυση και σε ενα παραθυρακι του εβγαζε τα fps.

Δεν σου κανει αυτο,αστο τοτε και μην με πιστευεις.

αφου εχετε τοσες δουλειες πως βρισκετε χρονο και παιζετε?:haha:

Link to comment
Share on other sites

φταιει επεξεργαστης ι μοβο επειδη ειναι "παλια" και δημιουργουν bottlenek?

το 100αρι το αναφερω γιατι τοσο εβλεπα να πιανουν αλλοι αμα εβλεπα 90 πχ τοσο θα ελεγα,απλα ειναι ενα υπαρκτο αποτελεσμα που εχω να επιτυχανεται ευκολα

Η συχνοτητα του επεξεργαστη φταιει. 1.8ghz default ο 6300 κοβει παρα πολυ...

Δεν ξερω ποια μητρικη εχεις αλλα αν ψαξεις λιγο το lab θα βρεις αρκετα θεματα με o/c 6300. Αν τον ανεβασεις στα 3g θα νομιζεις οτι παιζεις το ιδιο παιχνιδι σε αλλο μηχανημα. Μη σου πω οτι θα εχεις 2πλασια fps..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.