Jump to content



Πρόταση κινητού μέχρι 250 €


jimakos21

Recommended Posts

Motorola A1200.

169Ευρώ ( βαλε και κάτι ακόμα για καρτα μνήμης), εχει οθόνη αφής, τρέχει λινουξ και μπορείς να βάλεις της παναγιάς τα μάτια.

Ενσωματώνει επεξεργαστή Intel Xscale στα 312Mhz ( παιρνει και overclocking - σοβαρά :p).

Μόνο κακό του είναι ότι δεν έχει Wifi. Αν ειχε και Wifi θα 'ταν το απόλυτο κινητό.

http://www.gsmarena.com/motorola_a1200-1429.php

Link to comment
Share on other sites

κοίτα ότι και να πάρεις φρόντισε απλά να έχει wifi είναι μεγάλη βλακεία να μην έχεις wifi πλέον και αν θυμάμαι καλά το 6300i και το ε51 έχουν wifi και είναι στα χρήματα που ψάχνεις επίσης δες και το LG KS20

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα 3 sony στη ζωή μου.

τα 2 μετά απο κάποιους μήνες χρήση σταμάτησαν να φορτίζουν..

Πχ σχολείο μου αυτό το φαινόμενο για χρήστες sony είναι κλασσικό. Όλοι το έχουν πάθει.

Οξείδωση πλακέτας λένε..

Δεν συμφέρει το φτιάξιμο.

Eπίσης πέρνω walkman για χρήση και mp3 εκτός phone..

Σε 2 μήνες συνεχούς χρήσης χαλάει το ακουστικόν!

Αρχικά αρχίζει να μην κάνει καλή επαφή .. Μετα σταματάει το ένα.

Μετά ψοφάει..

Δίνω 30 ευρό για ακουστικά walkman (έχω αγοράσει 5 φορές! εγώ η αδερφή μου κ ο πατέρας) και τις 5 τα ακουστικά έζησαν εως και 3 μήνες στην αδερφή μου που τα χρησιμοποιούσε λιγότερο από το ''καθημερινά '' το δικό μου..

Δεν ξέρω ήμουν ''fan'' της sony και σε θέματα ποιότητας και εξηπυρέτησης με απογοήτευσε πλήρως...

εγω ενα v630i(flashed σε w660i) εχω απο το 2006(φεβρουαριο),δεν εχει παρουσιασει τπτ απο αυτα,μου εχει πεσει απειρες φορες απο το μηχανακακι,το εχω και για κομπολοι.Μπορει να ετυχε...

και απο μενα το lg.:T:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ίσως περίμενα λίγο και έδινα και λίγα λεφτά για το πολύ ανταγωνιστικό :

http://www.nokia.com.gr/A41273395

Λέγεται πως θα βγαίνει στα 300 ευρώ (την Τετάρτη ρώτησα σε μαγαζί Νοκια, και έρχεται τέλος Γενάρη)

Πολυ ωραιο φαινεται το 5800!Αντε να να το δουμε και απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Kαι τα Sony Ericsson καλα ειναι,το κολπο ειναι να μην τα φορτιζεις καθε τρεις και λιγακι,περιμενε πρωτα να πεσει αρκετα η μπαταρια.εγω αφου το θες για μουσικη κιολας θα σου προτεινα αυτο .Εχει καλη καμερα επισης και πολλα ακομα καταπληκτικα χαρακτηριστικα.

Αν τα Sony Ericsson οπωσδηποτε τα αποριπτεις,το Nokia που προτεινεις ειναι και αυτο αρκετα καλο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.