Jump to content



wd 750 gb =12 evro


oldhag

Recommended Posts

πήρα και εγώ έναν, αν και τσιμπημένη η τιμούλα... :to_pick_ones_nose3:

πάντως δεν παίζει να τους δώσουν, αλλά για τον χαβαλέ άξιζε... :sarcastic:

Εδιτ:

Μετά το post του "T", έχω να προσθέσω ότι θα μας έρθει ένα ομαδικό e-mail που θα μας λέει "lol" αλλά με HR σύνταξη...

Εδιτ2:

Tsakona, πες μου όμως παρόλ' αυτά... παραγγελία έκανες...? :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply
One hearz please! ! ! ! ! !:hehe::hehe:Φανταστείτε να μας τους φέρουνε :hehe::hehe:

Αν γίνει αυτό και παράλληλα με το γεγονός ότι μου άλλαξαν έναν χαλασμένο δίσκο μέσα σε 4ώρες προχτές, σίγουρα μιλάμε για το θαύμα των Χριστουγέννων:hehe:

Link to comment
Share on other sites

:jester::jester::jester::upside::upside::upside: πήρα και εγώ 4 κομμάτια χαχα

Τσάκωνα δεν λέει όμως για τυπογραφικά λάθη πουθενά, ή εγώ δεν διάβασα σωστά;

σωστα διαβασες εσυ.Αλλα γιαυτο κανει τοσο γενικη κι αφηρημενη διατυπωση,ωστε να καλυψει ολες τις περιπτωσεις.Ακομη βεβαια κι αν δεχθει κανεις οτι δεν καλυπτει την συγκεκριμενη ομως,ανετα καλυπτεται το εσοπ απο γενικες διαταξεις (καλη πιστη μπλα μπλα)..Στην γερμανια παντως απο οτι θυμαμαι,σε παρομοια περιπτωση ειχε γραψει στο νετ ο εμπορος λαθος τιμη αυτοκινητου (2-3k φτηνοτερα ) και οταν πηραμε τηλ μας ειπε πως μπορουσαμε αν θελαμε να το παρουμε στην τιμη που ειχαμε δει.Δυστυχως ομως το γερμανικο δικαιο ειναι αρκετα πιο μπροστα απο το ελληνικο σε τετοια θεματα.

υγ:δεν θυμαστε και την περιπτωση με τον προβολεα της acer προ 1'2 χρονων στο φυλλαδιο της acer?(εκανε γυρω 700ευρω και νομιζω στο φυλλαδιο ελεγε 349)

υγ2:τωρα βεβαια μπορει το κιτρινο μαγαζι να αποφασισε να αρχισει ζουζουνιες σε στυλ πλαισιο με τετοιες προσφορες και να μην συμβαινει κατι απο τα προαναφερθεντα.

Link to comment
Share on other sites

το μονο σιγουρο παιδια ειναι πως αν δεν κανει 12 ευρω θα τηλεφωνησουνε πριν τα στειλουνε σιγουρα. σιγα να μην φορτωσουνε ολους τους δισκους στο φορτηγο και να κανουν διαδρομες. εγω παντως του εγραψα να μου τηλεφωνησουν πριν την παραδοση. αν κανει 120 ευρω δε το θελω. με 100 υπαρχουν 1ΤΒ.

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω παραγγειλα ενα δισκο το απογευμα αλλα δε πιστευω με την καμια οτι θα μας τους στειλουν σε αυτη την τιμη. Ενταξει ρε παιδια ειναι υπερβολικα λιγα τα 12 ευρω, αν ηταν καμια 50ρια ισως να το πιστευα :p

Link to comment
Share on other sites

κάνω κάποιες σκέψεις για το πόσο χτυπημένη είναι αυτή η παρτίδα των δίσκων........

και άντε μετά να κάνουμε μαζική καταγγελία για άρνηση rma μιας 200άρας 750άριδων δίσκων των 12ευρώ ο καθένας:jester:

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

το κομματάκι που έδωσες τσάκωνα νομίζω οτι αναφέρεται σε πληροφορία τρίτων για το

e-shop

επιπροσθέτως όσοι παραγγείλατα άνετα το τρέχετε το θέμα

αλλιώς κάνεις αναφορά για ΨΕΥΔΗ διαφήμιση και δόλο....

Link to comment
Share on other sites

Tsakona άμα ηγηθείς του νομικού θέματος και τελικά τους τσιμπήσουμε στα 12 ευρώ τον καθένα θα πάρω πίσω όσα άσχημα λέω τόσα χρόνια για το δικαστικό κύκλωμα :jester:

(νταξ...τον Κούγια θα τον αφήσω απέξω) :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.