Jump to content



Τι κυρίως σας ενδιαφέρει στο Thelab;


TheLab

Τι κυρίως σας ενδιαφέρει στο Thelab;  

476 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Γιατί κάνει καλό καφέ :sarcastic:

Γιατί με ενημερώνει σε ότι έχει σχέση και τους υπολογιστές και όχι μόνο.

Γιατί μέσα από το forum μαθαίνω και λύνω προβλήματα.

Γιατί κάνει καλούς διαγωνισμούς ,άσχετα που μας μπέρδεψε με το ματάκι του ποντικιού.

Link to comment
Share on other sites

Τι κυρίως σας ενδιαφέρει στο Thelab;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ -> Nα τσακωνομαι με τον gomar για το ποια απο τις καρτες που εχω παρει ειναι περισσοτερο ΚΟΛΑΣΗ!

Το thelab ειναι σουπερ σε πολλους τομεις. Αλλα το κυριοτερο ειναι οτι τα ατομα που το αποτελουν admins, mods αλλα και χρηστες εχουν την διαθεση να βοηθησουν σε καθε σου προβλημα....

Αμα με ξεbanarete απο το θεμα με τον raid controller που τοσο με ενδιαφερει θα ησασταν 2 φορες super!!!

εγω θα ψηφισω ολα τα παρα πανω....

Link to comment
Share on other sites

Kανείς ρε παιδιά για τις ειδήσεις???

Που λέτε έβαλα "το φορουμ". Κυριως αυτό με ενδιαφέρει. Να θέσω ερωτήματα, να βοηθήσω ερωτήματα άλλων.

Μετά από αυτό, κατά τη γνώμη μου τα θεωρώ ταυτόσημα, την παρέα. Πλάκα πλάκα, έχω αρχίσει να νοιώθω πως ανήκω σε μια παρέα εδώ στο TheLab. Στο κάτω κάτω είμαι 4 χρόνια μελος με ~.07 ppd (*) κατά κάποιον τρόπο σαν να κάνω μια με δύο δημοσιεύσεις κάθε δύο μέρες.

Νοιώθω πως στο TheLab μπορώ να μιλήσω για το hobby μου χωρίς να θεωρηθώ geek, φυτό, παράξενο. Στο Off Topic μπορώ να κάνω αστεία που δεν μπορω αλλού (ε ποιός άλλος θα καταλάβαινε τα αστεία με πιγκουίνους και μήλα ?) Στο TheLab ξέρω πως θα μιλήσω για κάτι δεν θα με κοιτάνε σαν εξωγήινο αλλά θα βρω ανταπόκριση.

Μετά έρχονται για μένα οι ειδήσεις, τις οποίες κοιτώ κάθε λίγες μέρες. Ντάξει, το ότι ο Obama ψηφίστηκε πρόεδρος των ΗΠΑ το μαθαίνεις από παντού, το ότι το πορτρέτο του πάρθηκε με μια Canon EOS 5D Mark II στις 13 Ιανουαρίου, 2009 στις 5.58μμ μόνο στο Thelab θα το μάθεις :hehe:

Ύστερα έρχονται τα "Παρουσιάσεις-Συγκριτικά-Reviews" για τα οποία ο κόπος να δημιουργηθούν είναι πολύ μεγάλος αλλά αξίζουν όλα τα λεφτά. Αυτά τα διαβάζω μια φορά το μήνα.

Τέλος έρχονται "Υπερχρονισμός - Υδρόψυξη κτλ" τα οποία δεν με απασχολούν ιδιαίτερα. Απορώ ακόμα γιατί αυτά έχουν 2 ψήφους και οι ειδήσεις κανέναν ...

* post per day

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.