Jump to content


Τι κυρίως σας ενδιαφέρει στο Thelab;


TheLab

Τι κυρίως σας ενδιαφέρει στο Thelab;  

476 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

πιστευω ο κοσμος απανταει στο "για ποιο λογο μας επισκεπτεστε" και οχι σε παρομοιες ερωτησεις του στυλ τι θελουμε απο το thelab κλπ...

αλλο τι θελουμε και αλλο τι χαρακτηρα δινει ενα site το οποιο επισκεπτομαστε.

Πιστευω η επομενη δημοσκοπηση ειναι τι θελουμε απο το thelab

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα να μαθω τι ακριβως εχει μεσα το κουτι που λεγεται υπολογιστης κ βρεθηκα να γνωριζω πολλα περισσοτερα.

Στην συνεχεα αυτο που με κρατησε ειναι τα ερωτικα καυγαδακια και ιντριγκες μεταξυ μελων του φορουμ. :rofl: χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

πέρα απτην πλάκα, το παρεάκι είναι η μεγαλύτερη ιστορία όλων των forums. έχω μνωρίσει πάντως πάρα πολλά άτομα μέσα από το thelab,αυτό να λέγεται! diperr + GoMaR δεν παλεύεστε :p

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως η επιλογη ολα τα παραπανω δεν επρεπε να μπει... αλλοιωνει το αποτελεσμα και δε δινει ξεκαθαρη απαντηση... η ερωτηση υπονοει πως για ολα ενδιαφερομαστε αλλα μας ρωτα τι μας ενδιαφερει περισσοτερο!

τεσπα, ειδησεις ψηφησα

Link to comment
Share on other sites

παντως τωρα που το ξαναβλεπω το poll ειναι λαθος

θα πρεπε καταρχην να μπορουμε να κανουμε τις επιλογες μας.

Δηλαδη εγω ημουν αναμεσα φορουμ και παρεα.Και αναγκαστηκα να επιλεξω ενα.Δεν ειναι ετσι πιστευω.Γιαυτο και πολλα ατομα επελεξαν ολα τα παραπανω.Μου φαινεται περιεργο πως γινεται αυτο..(πως γινεται ολοι αυτοι που επελεξαν ολα τα παραπανω να μπαινουν και για ειδησεις και για υπερχρωνισμους και συγκριτικα οταν το ιδιο το site υστερει σε μεγαλο βαθμο νεων - συγκριτικων ; )

Περιεργο..

Και η ερωτηση ειναι καπως.Δε βγαζει νοημα.Το νοημα ειναι τι θελουμε απο το thelab η οντως για ποιο λογο μπαινουμε ;

Γιατι βλεπετε οτι υστερει σε πολλα πραγματα το φορουμ, συμφωνα με αυτο το poll θα διορθωνουν καποια πραγματα η απλως να ξερετε τι χαρακτηρα εχει το φορουμ ;Δηλαδη τι σημαινει το "thelab" για μας.Σωστα ;

Να ξεκαθαρισω δεν εχω καθολου στυλακι ουτε υφακι και ουτε την λεω σε κανεναν απο την Δ.Ο

Φιλικα,

Ιασονας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπαίνω μέσα για το Levelone!

Χα!

:D

Δεν ειναι ανάγκη να το φωνάζεις ομως. Σου ειπα ο δεσμός μου τον SLN τελειώσε, το one night stand με τον Γοριλλάκο έγινε σε μια στιγμή αδυναμίας, και τωρα ειμαι ελεύθερος... (Εχω βεβαια μια πρόταση απο τον εκλεκτό, αλλα το σκέφτομαι γιατι θα θελει να γινει kinky με τον PERC, οποτε δεν με παιρνει)...

..ωλος δικός σου! :p

Συγχωρήστε μου το οφτοπικ, εγω πάντως μπαίνω για να ρίξω καμια κάρτα που και πού :hehe:

Link to comment
Share on other sites

παντως τωρα που το ξαναβλεπω το poll ειναι λαθος

θα πρεπε καταρχην να μπορουμε να κανουμε τις επιλογες μας.

Δηλαδη εγω ημουν αναμεσα φορουμ και παρεα.Και αναγκαστηκα να επιλεξω ενα.Δεν ειναι ετσι πιστευω.Γιαυτο και πολλα ατομα επελεξαν ολα τα παραπανω.Μου φαινεται περιεργο πως γινεται αυτο..(πως γινεται ολοι αυτοι που επελεξαν ολα τα παραπανω να μπαινουν και για ειδησεις και για υπερχρωνισμους και συγκριτικα οταν το ιδιο το site υστερει σε μεγαλο βαθμο νεων - συγκριτικων ; )

Περιεργο..

Και η ερωτηση ειναι καπως.Δε βγαζει νοημα.Το νοημα ειναι τι θελουμε απο το thelab η οντως για ποιο λογο μπαινουμε ;

Γιατι βλεπετε οτι υστερει σε πολλα πραγματα το φορουμ, συμφωνα με αυτο το poll θα διορθωνουν καποια πραγματα η απλως να ξερετε τι χαρακτηρα εχει το φορουμ ;Δηλαδη τι σημαινει το "thelab" για μας.Σωστα ;

Να ξεκαθαρισω δεν εχω καθολου στυλακι ουτε υφακι και ουτε την λεω σε κανεναν απο την Δ.Ο

Φιλικα,

Ιασονας

thnx

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.