Jump to content


Ομαδική Αγορά Calibration Tool #2


FLO

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Ο Crio λέει το έχει ο qbiefox. qbiefox επιβεβαίωσε και αν είναι στείλτο σε αυτούς που δεν το έχουν πάρει ακόμα. Έχει περάσει πολύς καιρός για να μην το έχουν πάρει όλοι

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγω το πηρα πριν απο καμια βδομαδα απο τον crio. Δυστυχως δεν εχω προλαβει να καλιμπραρω ακομα, αλλα πιστευω θα προλαβω μεσα σε αυτη την βδομαδα. Ποιος θα το παρει μετα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια εγω εχω τελειωσει εδω και καμια βδομαδα. Συγγνωμη που δεν ενημερωσα αλλα ειχα τραγικα βαρυ προγραμμα λογω εξεταστικης. Ποιος ειναι να το παρει τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Σειρά μου είναι,αν δεν έχει αντίρρηση ο dellman που και αυτός δεν έχει παραλάβει.

Edit:Κανονίσαμε με qbiefox,να το παραλάβω την μεθεπόμενη δευτέρα με σύναντηση,νωρίτερα δεν γίνεται λόγο ασυμφωνίας schedule :p

Λογικά δεν θα το κρατήσω πολύ,μια οθόνη έχω,όταν τελειώσω θα ξαναέχουμε update. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σειρά μου είναι,αν δεν έχει αντίρρηση ο dellman που και αυτός δεν έχει παραλάβει.

Edit:Κανονίσαμε με qbiefox,να το παραλάβω την μεθεπόμενη δευτέρα με σύναντηση,νωρίτερα δεν γίνεται λόγο ασυμφωνίας schedule :p

Λογικά δεν θα το κρατήσω πολύ,μια οθόνη έχω,όταν τελειώσω θα ξαναέχουμε update. :)

Θα μας πεις τελικά τι έγινε?

Link to comment
Share on other sites

Sorry που δεν απάντησα αλλά δεν είχα νεότερα.

Το Calibration Tool θα το παραλάβω την δευτέρα.

Αν το χρειάζεσαι άμεσα dubber στείλε pm σε μένα ή τον qbiefox να συνεννοηθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το χρειάζομαι άμεσα, προχωρήστε όμως με την αποστολή γιατί υπάρχει κι άλλος κόσμος, δεν νομίζω ότι υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να μένει τόσο καιρό σε ένα άτομο.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο dubber... εγω εχω τελειωσει πολυ καιρο τωρα. Απλα ειπαμε να μην μπλεξουμε με ταχυδρομια και τελικα καταληξαμε τις 2 τελευταιες βδομαδες να προσπαθουμε να βρεθουμε και να μη καθεται. Επειδη παρατραβηξε το κακο ομως, δευτερα εχουμε κανονισει απο τωρα να βρεθουμε, και αν υπηρχε αναγκη θα βρισκομασταν και σημερα :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους βρεθηκαμε με τον mastercommander. Απο σημερα ο calibrator βρισκεται στα χερια του. Ποιος θα το παρει μετα? dubber ή dellman? Κανονιστε απο τωρα για να μην υπαρξει αλλη καθυστερηση...

Link to comment
Share on other sites

εχει καλιμπραρει κανεις τη viewsonic vx2433wm να μου δωσει τις ρυθμισεις? απλα το λεω μιας και δεν υπαρχει η δυνατοτητα να το παρουμε κι εμεις και να δωσουμε κανονικα το μεριδιο μας πλεον!

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχει ξαναειπωθει στο παρελθον, δεν εχει ιδιαιτερο νοημα να παρεις ρυθμισεις απο αλλη οθονη, ακομα και αν ειναι ιδιο μοντελο. Δεν εχουν ολες οι οθονες τις ιδιες αποκλισεις ουτε ερχονται με τις ιδιες ρυθμισεις απο το εργοστασιο. Μεχρι και η καρτα γραφικων παιζει ρολο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.