Jump to content



Ομαδική Αγορά Calibration Tool #2


FLO

Recommended Posts

Αν έχει μείνει μόνο ο Dellman με τον οποίο μίλησα και μου είπε ότι δεν βιάζεται ακόμα, θα το πάρω εγώ και μιλάω με Dellman να το πάρει όποτε θέλει.

Στείλε μου πως βολεύει να βρεθούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply
Οπως εχει ξαναειπωθει στο παρελθον, δεν εχει ιδιαιτερο νοημα να παρεις ρυθμισεις απο αλλη οθονη, ακομα και αν ειναι ιδιο μοντελο. Δεν εχουν ολες οι οθονες τις ιδιες αποκλισεις ουτε ερχονται με τις ιδιες ρυθμισεις απο το εργοστασιο. Μεχρι και η καρτα γραφικων παιζει ρολο...

σορρυ δεν το ηξερα! δλδ αν αλλαζω σχετικα συχνα καρτα γραφικων, θα θελω καθε φορα καλιμπραρισμα?

Link to comment
Share on other sites

Αν ο dellman οντως δεν βιαζεται, dubber το θελω για 2 μερες και το στελνω κατευθειαν στον Dellman :) Πηρα καινουργια οθονουλα :p

Μετα δεν νομιζω πως θα το ξαναχρειαστω...θα κρατησω το profile για πολλα χρονια ακομα.

Λαρισα ειμαι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
Nick-Firestorm δηλαδη το εχει? Ελα παιδια συντονιστειτε λιγο να εξυπηρετηθουν ολοι...

Με βάση τον Firestorm ο Dubber πρέπει να το έχει

Σε ποιον το εστειλες εσυ τελευταια φορα? γιατι μαλλον εκει πρεπει να ναι....
στον dubber νομιζω, γυρισε στον original κατοχο...τωρα ειναι στο χερι του αν θελει να το ξαναδωσει για μια γυρα :p
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.