Jump to content


Ομαδική Αγορά Calibration Tool #2


FLO

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply
"Ναι καλημερα, θελω το τηλεφωνο του dubber απο το thelab." ?????

σα πρωην υπαλληλος του 11880 επι 3,5 χρονια μπορω να σου πω οτι δεν θα μας φαινοταν περιεργη τετοια ερωτηση...

και μιλαω ΠΟΛΥ σοβαρα

Link to comment
Share on other sites

lol, δεν έχεις το ονοματεπώνυμο του; πώς του έστειλες το καλιμπρατήρι ; ;)

Οποιος ξερει το ονομα του ή μαιλ κλπ ας κανει μια προσπαθεια να δουμε τι θα κανουμε. Με το να περιμενουμε απο τους αλλους δεν γινεται τπτ.

Εγω δοκιμασα σε ενα κινητο του που ειχα αλλα πλεον ειναι απενεργοποιημενο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλική συμβουλή, καλύτερα να κάνετε ένα νέο θέμα για νέα ομάδικη να τελειώνετε.

Είμαι σίγουρος ότι πολλοί περισσότεροι θέλουν ένα τέτοιο τζιτζιμπλίκι και θα την βγάλετε :)

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, ξέρεις πόσο εκτιμώ τη γνώμη και την άποψη, αλλά εν προκειμένω είσαι λάθος.

Θα το θεωρούσες εσύ λογικό να έχεις πληρώσει μαζί με άλλους κάτι και ξαφνικά κάποιος ανεύθυνος να το παίρνει και να εξαφανίζεται με αποτέλεσμα να μένετε όλοι κρεμασμένοι;

Δεν λέω, μπορεί να μην δώσανε και κανένα τεράστιο ποσό από την στιγμή που μοιραστήκανε το κόστος αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνουν και τους χαζούς.

Link to comment
Share on other sites

Φιλική συμβουλή, καλύτερα να κάνετε ένα νέο θέμα για νέα ομάδικη να τελειώνετε.

Είμαι σίγουρος ότι πολλοί περισσότεροι θέλουν ένα τέτοιο τζιτζιμπλίκι και θα την βγάλετε :)

Δεν ειναι λογικη αυτη.

Γιατι και παλι μπορει καποιος "εξυπνος" να το παρει και να γινει "λουης".

Link to comment
Share on other sites

Κάνετε και οι δύο λάθος, δεν εννοούσα αυτό, σαφώς και έχετε δίκιο όσοι δώσατε λεφτά. Από τη στιγμή που έχετε φτάσει στο σημείο να μην βρίσκεται σημεία επαφής με το άτομο που το έχει μένετε με το αμανάτι και χωρίς καλιμπρατήρι.

Από αυτής της άποψης το είπα. :)

Link to comment
Share on other sites

Μα ακυρώνεται ο "θεσμός" της ομαδικής αγοράς μετά από αυτό.

Με τι κριτήριο δηλαδή θα διαλέξεις τα άτομα όταν ακόμα και κάποιο παλιό/γνωστό μέλος μπορεί να στην κάνει?

Εγώ προσωπικά δεν θα ασχολιόμουν ξανά με κάτι τέτοιο,αν είναι να το πληρώνω σε "δόσεις" κάθε χρόνο,παίρνω ένα δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή παρακολουθώ το θέμα και δε γουστάρω αυτά που διαβάζω....

όποιος έχει πληρώσει για το δεύτερο και θέλει να πάρει το καλιμπρατίρι της 1ης ομαδικής ας μου στείλει πμ. Εφόσον το έχω και κάθεται καλύτερα να σας βολέψει για όσο ψάχνετε τον κύριο Dubber.

Αναλαμβάνω εγώ χωρίς καμία απαίτηση. Θα συμμετάσχω κι εγώ στο κόστος καθώς με ενδιαφέρει αν και έχω τις οθόνες μου Calibrated.

Αφήστε να κάνω ένα review του θέματος να δω που βρισκόμαστε, να υπολογίσω-σχεδιάσω την όλη φάση και θα σας ενημερώσω.

:hmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

PM που έλαβα ως απάντηση στο ποστ μου.

Καταλαβαίνω την πικρία σου για τα 10 ολόκληρα € που έχασες αλλά κι εγώ έχασα 100+

Καλύτερα να αναζητήσεις αλλού το δίκιο σου, όσο για την εικόνα όχι, δεν χρειάζεται καλιμπραριστήρι, ξέρεις ότι το έχω και χωρίς (αν και έχω αγοράσει άλλο :))

http://www.dpgr.gr/forum/index.php?topic=2080.8445

EDIT:

Moar

Παίχτη το είπα και σε κάποιο παιδί που με πήρε κάποια στιγμή τηλέφωνο ότι εγώ δεν το έλαβα ποτέ. Μπορείτε να το δείτε και με το Tracking Number της αποστολής αν το έλαβα ποτέ ή όχι. Εγώ όπως σου είπα πήρα άλλο (που κάνει και για εκτυπωτή) καθώς όπως είχα γράψει και στο θέμα καθυστερούσε από άτομο σε άτομο με αποτέλεσμα να παίρνει αρκετούς μήνες για να κάνει κύκλο.

Οι κατηγορίες και τα πονηρά μηνύματα πίσω από το πληκτρολόγιο είναι καλές, καλό όμως είναι να αποδεικνύουμε αλλιώς ότι φοράμε παντελόνια...

Σου ξαναλέω, ψάξτε το Tracking από τον τελευταίο που το είχε, τι πιο λογικό?

Link to comment
Share on other sites

Δε μου πέφτει λόγος, αλλά ίσως να έπρεπε να δημιουργήσετε ένα private log με τα ονόματα αυτών που είχαν το tool και αυτός που το έστελνε στον επόμενο να καταχωρεί αμέσως το username και το όνομα του νέου παραλήπτη. Έτσι θα ήξεραν όλοι οι δικαιούχοι που είναι το μηχάνημα με μηδενικό κόστος χρόνου ή ποιος το έπαιξε έξυπνος και το "έφαγε".

Βέβαια τώρα είναι αργά...

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να εγινε λαμογια....αλλα μλκια με τα ελτα! πρεπει να εισαι πολυ γυφτος για να το κρατας για την παρτη σου και να μην το στελνεις! δεν ειναι κατι που το χρησιμοποιεις ολη μερα. Στις πιο πισω σελιδες καποιος ειχε πει οτι το εστειλε στον dubber. Και εγω ημουν που τον πηρα τηλ και μου ειπε οτι δεν το εχει λαβει ποτε.

Ενταξει, δεν θα κατσουμε να σκασουμε και για τα 10€ τωρα... το θεμα ειναι να εχουν προλαβει να καλιμπραρουν ολοι μια φορα οσοι εχουν πληρωσει.

edit

τωρα τα ειδα ολα. εγω το εστειλα κανονικoτατα , επιβεβεωνω 2η φορα :x
Link to comment
Share on other sites

Nick-firestorm εσύ το είχες τελευταίος και όφειλες να κρατήσεις το Tracking Number.

Ενταξει, δεν θα κατσουμε να σκασουμε και για τα 10€ τωρα... το θεμα ειναι να εχουν προλαβει να καλιμπραρουν ολοι μια φορα οσοι εχουν πληρωσει.

Συγνώμη man αλλά δεν είναι καθόλου έτσι.Το ότι πληρώσαμε κάτι φτηνά δεν σημαίνει ότι δεν πειράζει.Και επειδή έτυχε με τον NickFirestorm να έχω λίγο πριν σκάσει το όλο θέμα συναλλαγή έχω να πω ότι δεν ητανε σωστός ως προς εμένα άρα έχω τις επιφυλλάξεις μου αν έφυγε ποτέ...:(

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν υπαρχει tracking number...το ελαβα 2 φορες, τη πρωτη το ελαβα απλό και το στειλα συστημενο, τη δευτερη που το στειλα στον dubber το στειλα με απλο ταχυδρομειο...αρα υπαρχουν 3 περιπτωσεις, και η μια ειναι οτι ισως χαθηκε :nothing:

παντως ακομα και συστημενο να το ειχα στειλει, δε νομιζω να μπορουσα να βρω την αποδειξη και το tracking number, εχει περασει ΠΑΡΑ πολυς καιρος... 8 μηνες σχεδον...το ειχα στειλει μεσα στον μαρτιο, οταν ειχα κανει το ποστ στη προηγουμενη σελιδα.

το ποστ βρισκεται στη προηγουμενη σελιδα και το εγραψα πριν 3 μηνες.

να τα ξαναπω μηπως για να τα εμπεδωσεις crio?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.