Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

παίδες πουλάω το ποδήλατο μου (δυστυχώς)

αυτό εδώ είναι Specialized Bicycle Components

έχω ανεβασει αγγελία στο car

επιτρέπεται να ποσταρω το λινκ εδώ μήπως ενδιαφέρεται και κάποιος από εδώ

και να μου πείτε αν το έχω βάλει σε λογική τιμή??

Link to comment
Share on other sites

παίδες πουλάω το ποδήλατο μου (δυστυχώς)

αυτό εδώ είναι Specialized Bicycle Components

έχω ανεβασει αγγελία στο car

επιτρέπεται να ποσταρω το λινκ εδώ μήπως ενδιαφέρεται και κάποιος από εδώ

και να μου πείτε αν το έχω βάλει σε λογική τιμή??

Βαλε ενα link...δεν υπαρχει θεμα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

η planetX βγάζει συχνά προσφορές σε εργαλεία,τώρα απο ποιότητα δεν ξέρω να σου πω

αλλά για να ρωτάς,σημαίνει ότι θα βάλεις την σειρά μοναχός σου,σωστά;μην το κάνεις λέμε :p

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: εχω ενα πιστοτικο υπολοιπο απο γνωστο καταστημα. Εαν παραγγειλω πεταλ ή παπουτσια μονο και αργοτερα θελησω να αγορασω οποιο απο τα δυο δεν αγορασω τωρα, θα ειναι συμβατα με οτι κι αν παρω?

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: εχω ενα πιστοτικο υπολοιπο απο γνωστο καταστημα. Εαν παραγγειλω πεταλ ή παπουτσια μονο και αργοτερα θελησω να αγορασω οποιο απο τα δυο δεν αγορασω τωρα, θα ειναι συμβατα με οτι κι αν παρω?

Εάν πάρεις συμβατά μεταξύ τους, ναι :)

Τόσο τα παπούτσια όσο και τα πετάλια αναφέρουν με πιο σύστημα είναι συμβατά. Εάν πάρεις ίδια εταιρεία (πχ Shimano) προφανώς δεν χρειάζεσαι καν την πρόσθετη επιβεβαίωση.

Link to comment
Share on other sites

Η διακεκομμένη λευκή λωρίδα σημαίνει πως μπορείς να κάνεις προσπέραση βγαίνοντας στο αντίθετο ρεύμα?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.