Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Το στρογγυλό στο πίσω μέρος είναι το κουμπί on/off.

ναι το γνωρίζω,σαν παράδειγμα το έβαλα,μήπως τυχόν και υπάρχει σαν δυνατότητα ή μπορείς να φτιάξεις μια τέτοιου είδους βάση,σε μένα ενοχλούσαν πάρα πολύ και σε μια τούμπα κόπηκαν τα λάστιχα του ενός

Βάλτο από κάτω;

ακόμα χειρότερα,αισθητικά αλλά και πρακτικά,σε τέρμα στρίψιμο του τιμονιού,τα καλώδια θα τα κουρέψουν

τεσπαν εγκυκλοπαιδικό το θέμα,mtb δεν έχω να θέλω φώτα,στην κούρσα βράδυ δεν βγαίνω

βάλτε τα όπου θέλετε :p

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

EqpjoHH.jpg

έφτασανννννννννννννννννννννννννννννννν :jump::jump:

http://www.fulcrumwheels.com/en/collection/road/ruote-strada/products/racing-3

1530 γραμ βάρος,απίστευτη αίσθηση στην ανηφόρα,ορθοπέταλο και διατηρούν πολύ εύκολα την ταχύτητα χωρίς προσπάθεια

στο ισιάδι δεν βλέπεις μεγάλες διαφορες εκτός της αυξημένης σκληρότητας

που όμως δεν το καταλαβαίνεις σε 2ώρες-3ώρες προπονήσεις

λάστιχα βάλαμε τα roubaix pro (specialized)

βάρος, ταπανταολα 7,3 :dance3:

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

EqpjoHH.jpg

έφτασανννννννννννννννννννννννννννννννν :jump::jump:

FULCRUM Wheels - Products: Racing 3

1530 γραμ βάρος,απίστευτη αίσθηση στην ανηφόρα,ορθοπέταλο και διατηρούν πολύ εύκολα την ταχύτητα χωρίς προσπάθεια

στο ισιάδι δεν βλέπεις μεγάλες διαφορες εκτός της αυξημένης σκληρότητας

που όμως δεν το καταλαβαίνεις σε 2ώρες-3ώρες προπονήσεις

λάστιχα βάλαμε τα roubaix pro (specialized)

βάρος, ταπανταολα 7,3 :dance3:

Καλοταξιδες.....απο που και ποσο ? Πολυ καλες μπραβο,καποια στιγμη θελω και εγω να αλλαξω τροχους , λεω για zonda ή τις fulcrum που πηρες.

Link to comment
Share on other sites

Καλοταξιδες.....απο που και ποσο ? Πολυ καλες μπραβο,καποια στιγμη θελω και εγω να αλλαξω τροχους , λεω για zonda ή τις fulcrum που πηρες.

απο Ελλάδα,δεν είχε διαφορά στην τιμή με του εξωτερικού,μαζί με λάστιχα και μεσαία τριβή λίγο πάνω απο τα 500

zonda εχει ο unsto,αν σε ενδιαφέρουν,είναι σχεδόν οι ίδιοι τροχοί

Link to comment
Share on other sites

απο Ελλάδα,δεν είχε διαφορά στην τιμή με του εξωτερικού,μαζί με λάστιχα και μεσαία τριβή λίγο πάνω απο τα 500

zonda εχει ο unsto,αν σε ενδιαφέρουν,είναι σχεδόν οι ίδιοι τροχοί

Ok σε ευχαριστω....αρχιζω την οικονομια :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια προγραμμα αντιστοιχο του sports-tracker , υπαρχει ;

Πρωτου μου πειτε στραβα κλπα , θελω να μπορω να μεταφερω ΟΛΑ μου τα workouts απο το ST , στο νεο και επισης να κανει επιτελους sychronize με το φβ που με το ST , ηταν με τις μερες του.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να με βρει μια εταιρια και να με χορηγήσει για το tour de France.αρκεί αυτο.δε χρειάζομαι και δεύτερο λόγο:p

και για να είμαστε on topic.βρήκα τρόπο για όλα τα workouts να τα πάρω απο το st και τα εχωσα στο στραβα

Link to comment
Share on other sites

μπορει να με βρει μια εταιρια και να με χορηγήσει για το tour de France.αρκεί αυτο.δε χρειάζομαι και δεύτερο λόγο:p

και για να είμαστε on topic.βρήκα τρόπο για όλα τα workouts να τα πάρω απο το st και τα εχωσα στο στραβα

Talk to uuus!!! :p

Link to comment
Share on other sites

μπορει να με βρει μια εταιρια και να με χορηγήσει για το tour de France.αρκεί αυτο.δε χρειάζομαι και δεύτερο λόγο:p

και για να είμαστε on topic.βρήκα τρόπο για όλα τα workouts να τα πάρω απο το st και τα εχωσα στο στραβα

Κατα βάθος είχα ελπίδες για σένα οτι θα ξαναμπείς στον ίσιο, βρώμικο δρόμο.

Στη μπούκα και εσύ με τον άλλο τον προδότη τον λάθοςμέθοδος :p

Link to comment
Share on other sites

μπα...σημερα πηγα και κοπανηθηκα με τον κυβο..σα το μαουνταιν δεν υπάρχει!! Απλά μου είναι πιο εύκολο να ξεκινήσω ποδήλατο με την κούρσα απο το σπίτι μου , παρά να πάρω αμάξι να παω σε βουνό.τριπλος χρόνος.

Link to comment
Share on other sites

να μη ξανα κανεις :p (j/k)

[MENTION=6455]Arkan[/MENTION] βρηκα ενα προγραμματακι που εφτιαξε ενας τυπας , συνδεεσαι , βλεπεις τη λιστα με τα workouts , τα κανεις ολα export σε gpx και μετα στο στραβα τα βαζεις ανα 25 αρχεια.

Απλα δε μπορω να σου εγγυηθω για την ασφαλεια του προγραμματος γτ την εφτιαξε ενας τυπος.Μπορει να ειναι safe αλλα και unsafe.Δε ξερω.πηρα το ρισκο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.