Jump to content


Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

καλα αμερικανοι rednecks..χαλασανε μερικα τσιβικ και μεγαλωσε ο ανδρισμος τους.

στανταρ τα τσιμπησανε απο τιποτα πιτσιρικαδες που πηρανε το πρωτο τους αμαξι

και ειπανε με μερικα δολλαρια να τα κανουν ρουκετες.Κατοπιν αφου ριξανε

μερικες σε τιποτα αλλους rednecks που ειχανε τιποτα αμερικανικες μπουργκανες

αλλα ηταν κολλητοι με τους καπερς τους την στησανε και τα χαλασαν.

οτι νανε..:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

στη μαραθωνος οι καμερες ταχυτητας δουλεουν?

Πιστευω πως το θεμα ειναι ναχει και οπερεητορ η καμ... δηλ σε κουφες ωρες (ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ) μαλλον η καμερα ειναι ανενεργη...

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως το θεμα ειναι ναχει και οπερεητορ η καμ... δηλ σε κουφες ωρες (ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ) μαλλον η καμερα ειναι ανενεργη...

ORLY??

Θυμάσαι ένα τηλ που σε είχα πάρει για μια κλήση με 160 με όριο 60?

Θυμάσαι που ήταν? :D

Link to comment
Share on other sites

χμ... Πριν την Ραφήνα,

Σε κάποια φάση έχει μια κατηφόρα με δεξιά και καπάκι αριστερή στροφή με φανάρι στην αριστερή, στην ευθεία μετά νομίζω.

πάνε και 4 χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειδα φλας.τουλαχιστον δεν το καταλαβα γιατι περασα λιγο ταπα.

ρωτησα ενα φιλο μου που περναει απο κει συχνα και μου πε οτι το χουν ψηλα το οριο,κοντα στη ταχυτητα που περασα.μαλλον ειμαι τυχερος και σε κεινο το κομματι δε πηγαινα κομματια...

την δευτερη την ειδα και προλαβα και εκοψα στα 100

Link to comment
Share on other sites

Αν δούλεψε, δώστου 6-7 μήνες!

εγγυημενο αυτο?δηλ ενας φιλος μου που τελικιαζε στην εθνικη πριν 14-15 μηνες ακριβως μπροστα απο την ταμπελα που λεει "οι παραβασεις του ΚΟΚ ελεγχονται με τεχνικα μεσα" δεν θα τουρθει κληση ποτε?

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε, εγώ λεω για fixed cameras σαν αυτή την δική μου, αν λεει απλά "Ελέγχονται κλπ κλπ" τότε δεν πάει να πει κάτι.

Εγώ είχα ρωτήσει και μου είχε πει ο αρχίμπατσος πως κάνει 6-7 μήνες να γίνει προσεσντ και σε εμένα έκανε οντως 7.

Αν την φας απο hand held δεν ξέρω πόσο κάνει, αλλά 14-15 μήνες θα έλεγα πως είναι είναι λογικό να μην του έρθει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβαν τι πέρασε από μπροστά τους;

Επιστρέφουμε από Ελευσίνα, προς ΕΟ, μέσω ΑΟ. Δύο CBR1000RR και ένα CBR600RR. Καθημερινή, 2+ τη νύχτα, εγώ είμαι τελικιασμένος. Το ίδιο και το άλλο 1000. Το 600 όπως μπορεί. Περνάμε χειροκίνητο radar κανά χιλιόμετρο πριν την έξοδο για Λαμία/Πειραιά. Βγαίνουμε Εθνική, προς Πειραιά και φτάνουμε στο φανάρι που πάει για Σεπόλια, στη Δυρραχίου. Φτάνει το 2ο 1000 και μετά και το 600. Ανοίγουμε κράνη και λέει ο 600άρης:

-Ρε μ@κες, το ραντάρ στην ΑΟ το είδατε;;;;!!!!

-Εμείς το είδαμε. Αυτοί μας είδαν; :rofl:

Πάνε 3-4 χρόνια. Ποτέ δε μας ήρθε κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα με τις κάμερες να προσθέσω ότι αρκετά συχνά δεν έχουν αναλώσιμα μέσα οπότε δουλεύει το φλας αλλά δεν αποτυπώνει/αποθηκεύει κάπου τη φωτογραφία. Αυτό από προσωπική εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.